22.05.2012
Często komentowane 15 Komentarze

Tekken Tag Tournament 2: Premiera we wrześniu [WIDEO]

Tekken Tag Tournament 2: Premiera we wrześniu [WIDEO]
Namco Bandai ujawniło konkretną datę premiery konsolowej wersji znanej z automatów Tekken Tag Tournament 2. Opublikowano także nowy trailer, prezentujący zawodników dostępnych w ramach bonusów przedpremierowych.

Tekken Tag Tournament 2 pojawi się na Xboksie 360PlayStation 3 w dniu 14 września – taką informację przekazali przedstawiciele Namco Bandai.

Gracze, którzy złożą zamówienie przedpremierowe na grę otrzymają dostęp do jednej z kilku dodatkowych postaci. Prezentuje je nowy trailer:

15 odpowiedzi do “Tekken Tag Tournament 2: Premiera we wrześniu [WIDEO]”

  1. Namco Bandai ujawniło konkretną datę premiery konsolowej wersji znanej z automatów Tekken Tag Tournament 2. Opublikowano także nowy trailer, prezentujący zawodników dostępnych w ramach bonusów przedpremierowych.

  2. Czy mi się wydaje, czy w tekkenie wszystkie postaci miałby być dostępne dla wszystkich bez żadnych DLC?

  3. SpaceMarine 22 maja 2012 o 11:10

    @ajst47 Też mi się tak wydaje, chyba gdzieś o tym czytałem…

  4. SpaceMarine 22 maja 2012 o 11:11

    ajst47 Też mi się tak wydaje. Chyba gdzieś o tym czytałem…

  5. Muzyka z Online Gamer’a 😀

  6. gameplay i muzyka muszą dać radę ,bo grafika trochę jak by bez dobrych tekstur

  7. graficznie wciaz PS2, ale grunt by grywalne bylo 😀

  8. Wstrętny motion blur.

  9. ale uboga grafika. Już tekken 6 lepiej wygląda.

  10. Faktycznie trochę mało szczegółowa ta grafika. I od kiedy angel strzela laserem z oczu?

  11. Do zrobienia postaci anioła użyli starego modelu Devil Kazuya i chyba skopiowali go w 100% xD Czyli Angel to praktycznie rzecz biorąc Devil Kazuya z drugiego Tekken’a 😉

  12. Co w takim razie z devil kazuyą/devil jinem? Bo angel i devil w dwójce jednak się różnili nie tylko wyglądem, choćby brakiem laserów u tego pierwszego.

  13. @ZAGGI jeśli masz na myśli Tekkena 2, to tam Angel ma laser. Nawet włączyłem sobie, żeby się upewnić, zresztą w pierwszym tagu też ma.

  14. Swoją drogą ciekawy jestem czy oprawa graficzna na ps3 będzie taka sama jak na automatach. W sumie tag dwójka graficznie chyba niewiele różni się od szóstki, ale na pewno ma ładniejsze plansze.|Kurde ale Heihachi w tej odsłonie wygląda jakby się urwał z jakiejś anime o tekkenie. Zupełnie nie pasuje do całej reszty.

  15. @ajst47: Faktycznie, sam sprawdziłem;) Dziwne bo swego czasu nagrałem się w dwójkę dość sporo, w taga jeszcze więcej i laser wychodził mi tylko devilem;) Co do nowego heńka to celowy zabieg, zmarł aktor podkładający głos pod oryginalnego. Mi tam akurat nie przeszkadza, i tak będę grał głównie moim ulubionym duetem hworang-jin:D

Dodaj komentarz