Ghost Recon: Future Soldier – poważne problemy z wersją PC

Wczoraj zadebiutowała PC-towa wersja Ghost Recon: Future Soldier. I niestety okazało się, że podobnie jak w przypadku From Dust, Ubisoft nie przyłożył się do komputerowej konwersji gry. Gracze donoszą bowiem, że gra ma sporo błędów, w tym kilka dosyć poważnych: uniemożliwiających rozgrywkę.
Na forum Ubisoftu powstał już odpowiedni wątek (TUTAJ), w którym gracze raportują o problemach związanych z PC-tową wersją Ghost: Recon Future Soldier. Do najpoważniejszych błędów należy brak reakcji ze strony myszy nie działające klawisze sterowania postacią, czyli WASD.
Do tego dochodzą jeszcze pomniejsze problemy związane m.in. z rozdzielczością i klatkowaniem. Przedstawiciele Ubisoftu o błędach wiedzą i zapewniają, że pracują nad ich wyeliminowaniem. Gra na PC pojawi się w Polsce w najbliższy piątek.
Czytaj dalej
71 odpowiedzi do “Ghost Recon: Future Soldier – poważne problemy z wersją PC”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
A co? Jak na „Marsie” nie jest napisane „batonik łatwo topliwy” i roztopi ci się w gaciach to już chcesz firmę pozywać do sądu? Bugi normalna rzecz i już nie takie rzeczy się zdarzały, a łatka wyjdzie. A od sprawdzania czy gra to nie shit są recenzje i newsy na cd-action, a nie torrent.
Bugi się zdarzają, ale nie takie które uniemożliwiają grę. Co z tego że łatka wyjdzie? Kupiłem grę i żądam żeby natychmiastowo działała poprawnie, nie mówiąc już o tym co by było gdybym nie miał internetu. Nie raz miałem tak, że po przeczytaniu recenzji, która wychwalała grę pod każdym względem, kupowałem ją i mi się nie podobała. A Mars kosztuje złotówkę, za to gra sto razy więcej. I oczywiste jest że baton się roztopi, ale nie spodziewałem się że w produkcji AAA znajdą się bugi uniemożliwiające grę.
Robicie z Igły Widły gra jeszcze nie wyszła w Polsce u już marudzicie grunt że patch 1.2 wyszedł po premierze w US niż w EU.|Ja czekam bo mój egzemplarz właśnie został wysłany z Gram.pl 😀
racja, przestańmy traktować bugi jak normalność… |płacimy za pełny produkt a nie za coś co po kilku patchach się nim stanie.poza tym, dlc już zapowiedziane… żałosne.
@Matison – Płacę więc wymagam to logiczne. Dobrze to ujął @deathcross. coraz częściej tak jest że gra pokazuje się w sklepie a po miesiącu dopiero wychodzą odpowiednie łatki żeby w nią grać to jest skandal bo jeśli kupuję grę to nie liczę, a żądam żeby dało się grać w nią bez najmniejszych problemów takich jak klawiszologia, brak błędów w postaci wywalania do pulpitu bądź innych niedoróbek. to jest żałosne że gra wychodzi w postaci 0.9 a po łatkach poprawiających jest formalne 1.0.0
„Do najpoważniejszych błędów należy brak reakcji ze strony myszy nie działające klawisze sterowania postacią, czyli WASD.”Chciałem zauważyć że jak na razie gra dostępna jest dopiero w USA lub piracka wersja, więc zakładam że te problemy to jakiś amerykanin co nie podłączył myszy i płacze…Mam zakupioną grę w preorderze, ale widziałem u kumpla grał w pirata parę dni temu (sic!) i nie widziałem żeby miał z czymkolwiek problemy.a do ludzi typu deathcross, zrób bezbłędny produkt pogadamy wtedy…
Dostałem dzisiaj swój egzemplarz i grałem przez chwilę. Znośnie ale pojawiło się w końcu to spowolnienie. Gdybym nie miał pada to bym w ogóle nie zagrał bo w grze nie działa mysz i nie można wyłączyć u mnie mapy 😀 Ale ogólnie jestem zadowolony, dobra gra to jest. Wyjdą patche będzie super 🙂
@ aoetje co Ty w ogóle wymyślasz? jaka gra idealna ?! Człowieku jeżeli nie jest gra zopytmailzowana tak żeby myszki nie widziała, bądz WSAD’u nie czyta czy też nie da sie zmienić klawiszologi to to jest WSTYD i porażka twórców. gry idealnej nie będzie ale takie błędy są obraża graczy… jesli kupujesz produkt w który nie możesz grać i to akceptujesz to albo masz za dużo pieniedzy na inne gry albo po prostu nie masz swojego zdania. Jakby na pudełku albo w opisie było napisane że gra nie czyta myszy bądz
nie da sie zmienic klawiszologi i działa tylko z padem,a do tego mogą występować jakieś ta,m błedy to okej, ale zamiast poakzywac super zwiastuny to mogli by lepiej zoptymalizować bo Trailer dla mnie powinien być praktycznie gra. Wiadomo nigdy nie będzie gra wygladac jak w zwiastunach, chociaż zdarzają się wyjątki że dorównują Trailerom (Wiedźmin, GTA itp) a patrzac na trailer tyej gry i finalny produkt który jest Szit. Żal mi ludzi którzy to akceptuja i myśla że kazdy kto ma swoje zdane to hejter. SZACUNU!
mam Intel Core i7, GTX 460, 4gb ram i gra klatkuje na najniższych ocb ?
@aoetje Kupiłem dzisiaj w empiku i wszystko działa.
Witajcie mam pewien problem, otóż jak odpalam grę wyskakuje mi błąd „Nie znaleziono punktu wejśca procedury _except_handler4_common w bibliotece msvcrt.dll.” Gra jest oryginalna kupiona dzisiaj w empiku. PS. mam system Windows XP. Możecie jakoś pomóc ?
@Elender007 musisz poczekać na łatkę pod xp bo na razie ta gra nie działa NA XP łatka miała się pokazać po premierze gry
@DeoshDTS2 dziękuję za odpowiedź : ) Pozdrawiam
Gierka bardzo słabo zoptymalizowana na mocnym sprzęcie wszystko na full ledwo 30-50 klatek.|A co do problemu z myszką to wystarczy pada odpiąć z portów i wszystko działa jak należy.|Nie zmieni a to faktu ,że gierka jest zjebista i gra się super szczególnie w co-opa.Najbardziej przypadły mi do gustu modyfikacje broni.W samej rozgrywce jest kilka baboli ale da się to przeboleć.Najbardziej irytuje mnie ten niebieski punkt na mapie ,który wskazuje cele.
@stalkier Musisz przestać zwalać wszystko na optymalizację i pogodzić się z tym, że sprzęt powoli przestaje być już tak wydajny. 30-50 klatek to bardzo dużo, poniżej 30 mógłbyś narzekać. Wymagania niestety rosną, a tu każdy by chciał na optymalizację zwalić.
Z tego co słyszałem to gra nie wygląda oszałamiająco, tak więc jeśli nie wygląda oszałamiająco to nie powinna mieć oszałamiających wymagań, jeśli ma to znak że jest źle zoptymalizowana, proste jak budowa cepa. Wciąż czekam na swoją grę, wciąż jestem przerażony tym co Ubi mi zaserwuje. Ale jedno jest pewne, to ostatnia gra jaką zakupiłem z tej stajni, od dziś Ubiszit dla mnie przestaje istnieć.
100 zł poszło…. niech Ubiszit oddaje kase
Antimasterplan wymyślił lepszą nazwe niż Ubiszit Bug Recon: Future Patches xD
Chciałem kupić tą gre ale jak tak gra ma takie błędy ja niedziałający WASD mają w dup…. pc-towców powinni oddac ludzią pieniądzie ale dać porządnego patcha.
hakir: mam to samo, sprobuj zainstalowac directx, lub stery od grafy lub przeinstaluj gre, lecz mi zadna z tych opcji nie pomogla…trzeba czekac na jakiegos patcha…a narazie wracam do max payne’a xD