28.10.2012
Często komentowane 36 Komentarze

Grand Theft Auto V: Pierwsze informacje już za kilka dni! A premiera… wiosną?

Grand Theft Auto V: Pierwsze informacje już za kilka dni! A premiera… wiosną?
Co prawda wiedzieliśmy o tym już od jakiegoś czasu, ale teraz już to oficjalnie i ostatecznie potwierdzono. Redakcja Game Informera zapowiedziała "na sztywno" nowy numer swojego pisma, którego tematem z okładki będzie GTA V. Do sieci wyciekło też zdjęcie plakatu, na którym widnieje przybliżona data premiery gry (co ciekawe, źródłem jest polska strona). Jaka?

Na okładce nowego Game Informera pojawi się grafika, którą Rockstar ujawnił kilka dni temu. W samym piśmie znajdzie się aż osiemnaście stron z nowymi informacjami o Grand Theft Auto V i screenami. Kiedy te wszystkie cudowności ujrzą światło dzienne? Stosunkowo już niedługo, bo najnowszy numer magazynu trafi do sprzedaży w wersji cyfrowej już 8 listopada.

Kiedy jednak możemy spodziewać się samej gry? Tego jeszcze nie wiadomo – redakcja pisma twierdzi, że w jej tekście nie znalazła się data premiery. Na polskim fanowskim forum GTA-Five.pl jeden z użytkowników umieścił jednak zdjęcie plakatu poświęconego GTA V, który pochodzi ponoć od jednego z europejskich sklepów. Zachęca on do składania zamówień przedpremierowych, a co najważniejsze – widnieje na nim przybliżony termin debiutu nowej produkcji Rockstara. Wynika z niego, że Grand Theft Auto V miałoby się ukazać wiosną 2013 roku na Xboksie 360 oraz PlayStation 3.

Są to oczywiście niepotwierdzone informacje, ale okres ten pasuje do dotychczasowej strategii Rockstara, który wydaje swoje produkcje właśnie wiosną. Więcej szczegółów o dacie premiery poznamy zapewne w listopadzie.

Za informację o wycieku dziękujemy czytelnikowi aleks33! Dzięki!

gta-v-data-premiery-wyciek_bz9hg.jpg

36 odpowiedzi do “Grand Theft Auto V: Pierwsze informacje już za kilka dni! A premiera… wiosną?”

  1. Co prawda wiedzieliśmy o tym już od jakiegoś czasu, ale teraz już to oficjalnie i ostatecznie potwierdzono. Redakcja Game Informera zaprezentował nowy numer swojego pisma, którego tematem okładkowym będzie GTA V. Kiedy możemy oczekiwać wysypu nowych informacji?

  2. Kurde mogłem tego newsa nie czytać, teraz nie będę mógł się skupić na niczym, bo będę odliczał dni do 8 listopada 🙂

  3. CDA czemu nie ma nic o tym http:uk.ign.com/articles/2012/10/27/gta-v-coming-spring-2013

  4. Lepiej napisać News on Newsie LoL ;D

  5. Miki – tylko Piotrek tak potrafi.

  6. CDA powinno się uczyć jak zdobywać takie rzeczy a nie dają do magazynu to co można zobaczyć w necie od miesiąca 😛

  7. (prawie)Oficjalne info. GTA V pojawi się w sklepach wiosną 2013 na Xbox360 i PS3. Trochę później bo na jesień 2013 w tą grę zagrają PeCetowcy.

  8. Jakaż to za wielka gra, żeby robić zapowiedzi samych informacji o niej. Gracze PC-towi i tak się pewnie rozczarują skopaną konwersją z konsol na PC, a co za tym idzie kosmicznymi wymaganiami sprzętowymi. Nie czekam, choć lubię GTA.

  9. arisa321- Sprostuję tutaj moją poprzednią wypowiedz i dodam, że ta informacja daje nadzieję na dobrą optymalizację silnika GTA 5.

  10. Osiemnaście stron o jednej grze? Ktoś się tu dobrze czuje?

  11. Yeah- kij że to niezły hype na zapowiedź zapowiedzi :S Jaram się xD

  12. Xbox 360 = bezproblemowa gra i płynniutka animacja ^^

  13. @aleks23, arisa321 – newsa zaktualizowaliśmy, dziękujemy za informację!

  14. Jeśli przeciek prawdziwy to pozostaje jedynie zakrzyknąć „Yeeeahhhh!”|Do wiosny szybko zleci:)|Przyznam że po obejrzeniu pierwszego trailera obstawiałem że gra ukaże się na nową generację konsol, a tu poczciwy Xbox360 i’PS3.

  15. @Piotrek66 Mogę ci prosić o poprawkę aleks33, a nie aleks23 🙂

  16. Dotychczasowa strategia R* na wydawanie wiosnę? Które GTA wyszło wiosną? Z tego co wiem, to prawie każde GTA miało premierę na jesieni (nie mówiąc o wersjach PC i GTA 4, które i tak było planowane na październik ale przez PS3 wyszło wiosną). Piotrek66 wywal to stwierdzenie z artykułu, bo nie ma nic wspólnego z prawdą.

  17. Pewnie na pecetach pojawi się kilka miesięcy po konsolach, tak jak było zawsze. Spoko, ja poczekam.

  18. @Szpagin Spokojnie na 17 stronach dadzą screeny wielkie na całą stronę, a na 18 walną olbrzymią czcionką napis „GTA V”.

  19. @AoS Ale od GTA IV (nie pamietam wcześniej) wszystki duże tytuły były wydawane na wiosnę więc po kiego sie czepiasz

  20. @aleks33 – nie ma sprawy. Ech, efekt spędzenia całego wczorajszego dnia na uczelni. 😉

  21. Nie wierzę w tę wiosenną premierę, ale trzymam kciuki. Za długo już czekamy 😉 .

  22. Czekam do 8 listopada… a potem dalej czekam.

  23. @Guthan – wybacz, w weekend nie śledzę tak komentarzy. 😉 Zwłaszcza, że wczoraj przez cały dzień edukowałem się. 🙂

  24. A o PC to juz nie raczą wspomniec ;/

  25. Co roku R* coś w maju wypuszcza. 2013 nie powinien być inny.

  26. Zapowiedz zapowiedzi… Piotrek66, nie wiem czy czytasz Fakt ale przez takie newsy na stronie CDA strasznie się upodabniacie do wyżej wymienionego brukowca. Na prawdę nie możesz poczekać na konkrety i ich nam przekazać?

  27. @down a ja tam lubię jak jest dużo newsów i ogólny ruch na stronie 😉

  28. Szczerze powiedziawszy to zamiast tych GTA, to wolałbym RDR na PC i żeby już 2 zaczęli robić, mało jest gier w klimatach westernów, a te co były już się ograły. Tłumaczenie R* jest poprostu z pały wzięte, jakie możliwości techniczne ich ograniczają żeby wydać RDR na PC?

  29. Nie mogę się doczekać tej kampanii.

  30. Zgadzam sie @Buranchi – ze szczescia nie moglbym usiedziec na miejscu – gdybym uslyszal nowinke o tym – ze Red Dead Redemption jednak powstanie na PC. Te cale GTAV, wg. mnie – moga sobie schowac…

  31. DarthKoza chyba nie grałeś w RDR ja przeszedłem i powiem ci na początku super gra ale z czasem jest coraz bardziej nudna ;/

  32. Wersja PC pewnie jakoś na lato lub pod koniec lata wyjdzie.

  33. hm.. świetnie , ze prawdopodobnie ) gra wyjdzie na wiosnę ( eh tyle czekania ) .. oby tylko premiery inych dużych hitów , nie zostana przez to przesunięte

  34. Ciekawe jak będzie grafika na konsolach wyglądała hmm… Ja kupuję na PC =)

  35. mam nadzieje,ze w tym stuleciu gta5 wyjdzie na PC

  36. https:fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/530895_10151327742184809_1049406919_n.jpg kolejne artworki z GTA V

Dodaj komentarz