Mass Effect 2 w styczniu?
O Mass Effect 2 usłyszymy zapewnie w ciągu kilku najbliższych godzin. Prawdopodobnie jedną z niespodzianek było odsłonięcie kart związanych z datą premiery. Ale ? jak to czasem bywa z takimi tajemnicami ? odsłonięto je przedwcześnie.
Otóż w serwisie Eurogamer pojawiła się reklama najnowszego dzieła BioWare. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby pod hasłem reklamowym nie widniał pewien termin: styczeń 2010. Data ta wydaje się jeszcze bardziej realna, ponieważ wspomniana reklama szybko znikła z portalu, gdyż zastąpiono ją inną – bez konkretnego planu wydania nowych przygód Shepard(a). Prawdopodobnie ktoś popełnił błąd i wstawił niewłaściwą grafikę.
Czytaj dalej
-
Sequel Cyberpunka 2077? Jeszcze za wcześnie, ale nowa gra w uniwersum ukaże...
-
Team Cherry nie wyklucza nowych gier w świecie Hollow Knighta. „Jeśli...
-
Resident Evil Requiem stawia na straszenie. „Wyciągnęliśmy wnioski z przeszłości i wiemy,...
-
Fenomen Steam Next Festu ukaże się lada moment. Death...
5 odpowiedzi do “Mass Effect 2 w styczniu?”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

O Mass Effect 2 usłyszymy zapewnie w ciągu kilku najbliższych godzin. Prawdopodobnie jedną z niespodzianek było odsłonięcie kart związanych z datą premiery. Ale ? jak to bywa z takimi tajemnicami ? odsłonięto je przedwcześnie.
A człowiek, jak wiadomo, uczy się na błędach. Skądinąd wiemy, że to więcej niż prawdopodobna informacja 😉
mam nadzieje że będzie tak dobry jak jedynka:)
I że termin ten jest prawidziwy
Mam nadzieje, że odległości między piętrami nie będą aż tak duże jak w jedynce i winda będzie szybsza.
Oby to był błąd, bo chciałbym żeby wyszło jeszcze w 2009 (ale to chyba nierealne żeby chłopaki tak szybko się uwinęli)
Ps. Netratu twórcy coś tam mówili że usuną tą piętę achillesa (: