ARMA 2 – zagraj w browserówkę, wygraj pełną wersję

Owe nagrody to dwie darmowe kopie ARMA 2 dla dwóch szczęścliwców (maniaków?), którzy pod koniec każdego z pięciu nadchodzących tygodni będa mogli się pochwalić osiągnięcem najwyższego wyniku w ARMA 2 flash game. Są zdrowsze metody na zdobycie wyczekiwanej gry (a na ARMA 2 według mnie czekać zdecydowanie warto), ale mawiają, ze cel uświęca środki.
Zresztą, gra jest całkiem fajnie pomyślana – mamy tryb taktyczny, w którym poruszamy w (przyspieszonym) czasie rzeczywistym kilka drużyn po mapie i staramy się dotrzeć do celu misji omijając lub ścierając się z oddziałami wroga. Gdy dochodzi do potyczki, gra na chwilę zamienia się w „celowniczek” – wybieramy któregoś z chłopaków i prujemy do dwuwymiarowych ludzików na horyzoncie. Za wygrane starcia otrzymujemy kasę na lepszą broń, pojazdy, wsparcie, apteczki, itd… Gra ma tylko jedem feler – niewybaczalnie długie loadingi.
Chętni do zabawy powinni skierować swe kliki TUTAJ.
Czytaj dalej
-
Departament Bezpieczeństwa Krajowego USA używa Pokemonów, by promować deportację imigrantów....
-
Forza Horizon 6 i… w zasadzie tyle. Oto podsumowanie prezentacji...
-
Borderlands 4 na Switcha 2 opóźnione. Gra wymaga „dodatkowej pracy...
-
PS5 to najbardziej dochodowa generacja w historii PlayStation. Sony potwierdza spekulacje
8 odpowiedzi do “ARMA 2 – zagraj w browserówkę, wygraj pełną wersję”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
W przygotowaniu do premiery trzeciej odsłony serii ambitnych symulatorów wojennych Bohemia Interactive przygotowała strategiczno-taktyczno-zręcznościową grę flashową z nagrodami.
Enki, idź spać!
Fajna muzyczka w tle. Na pierwszym miejscu highscores jakiś haker/cheater chyba.
fajna ta gierka , myslalem ze trzeba bedzie sciagac cos sporo czasu 😀 ale takie strzelanko za free spoko 🙂
nie jest spoko bo nie działa :/
Oh wow, widzę że Enki czuwa na forum nawet w nocy. I się dziwić że potem kawy nie ma. 😀
Muszę przyznać, że wpis Huta o godz. 4:22 Enki, idź spać! Rozbawił mnie 🙂 Przyganiał kocioł garnkowi.
Poprostu pracowity chłopak, kochający swoją pracę 😛