Command & Conquer 4: Zobacz ruchomy komiks w świecie Command & Conquer [WIDEO x2]
![Command & Conquer 4: Zobacz ruchomy komiks w świecie Command & Conquer [WIDEO x2]](https://cdaction.pl/wp-content/uploads/2021/11/19/2cabe1ed-7945-40ae-bcc0-f255ffa38073.jpeg)
W ramach kampanii reklamowej gry Command & Conquer 4: Tiberian Twilight koncern Electronic Arts opublikował dwa ruchome komiksy osadzone w uniwersum tej popularnej serii RTS-ów.
Komiks rozpoczyna się w rok 2068, kiedy to Tyberium prawie doprowadziło do zagłady naszego Ziemi.
Historia opowiada o Christianie Pierce, młodym farmerze, który opuszcza swą rodzinę, by rozpocząć pracę w pobliskiej niebieskiej strefie frakcji GDI. Scenariusz został napisany przez Jacksona Lanzinga, za rysunki odpowiedzialny jest natomiast Joe Suitor. Całość została stworzona przez firmę Ape Entertainment. W sumie planowane są cztery odcinki.
Na razie dostępne są dwa – An Unexpected Hero i The Incursion War, które możecie obejrzeć poniżej.
#1:
#2:
§
Czytaj dalej
8 odpowiedzi do “Command & Conquer 4: Zobacz ruchomy komiks w świecie Command & Conquer [WIDEO x2]”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
W ramach kampanii reklamowej Command & Conquer 4: Tiberian Twilight Electronic Arts opublikował dwa ruchome komiksy osadzone w uniwersum tej jednej z najpopularniejszych serii RTS-ów.
Eee, ale co to się stało. Że panowie z EA robią komiks może to ktoś wytłumaczyć ?
Akcja promocyjna. Już od jakiegoś czasu o tym EA trąbi.
zamiast komiksów mogli bardziej dopracować grę
Dobra promocja jakos moze pomoze w sprzedazy gry, ale ta zapowiada sie na najwyzej slaba. |@Maciek11k – a co ma kampania reklamowa do jakosci gry? O.o
@Maciek11k|Nie mogli dopracowac gry, bo byla ona skazana na porazke juz od samego poczatku.Same komiksy swietne, myslalem, ze bedzie to jakas kiczowa historyjka, a tu prosze.Cala nadzieja zostaje w Red Alercie 4. Aczkolwiek nie wiadomo, czy ktokolwiek podejmie sie tego zadania. W EALA nie ma juz nikogo z dawnego WestWooda.|Pozostaje tylko szansa, ze EA sprzeda prawa do marki np. Ubi. A juz wogole byloby super, jakby sprzedali ja Petroglyph, czyli firmie zlozonej z ojcow serii.
Szczerze, w gre nie gralem, ale te „ruchome komiksy” troche (troche bardzo 😉 kitowe, ni to bajka ni to w sumie komiks, jedyna dobra rzecz to kwiesti mowione i to tez nie jest „PRO”, jednym slowem kolejna porażka 😉
Na razie mogę powiedzieć tyle: Multi jest kapitalne ale nadal wymaga ciężkiego wybalansowania co pokazała nam beta. W kampanie nie pogram aż do kupna gry (a to prędko nie nastąpi). I tak nie interesuje mnie sam gameplay z kampanii a to co się wydarzy dalej z głównym antagonistą GDI, Kane’m.