Bulletstorm: Pierwsze informacje o trybach multiplayer
Na razie ujawniono dwa tryby rozgrywki – Anarchy i Echo.
Pierwszy z nich to podobny do Hordy z Gears of War 2 wariant rozgrywki, w którym gracze muszą odpierać kolejne, coraz silniejsze, fale przeciwników, starając się uzyskać przy tym, jak największy wynik. Oczywiście najwięcej punktów otrzymamy nie za standardowy headshot, a za wymyślne zlikwidowanie wroga, co jest esencją rozgrywki Bulletstorma. A ponieważ to zabawa wieloosobowa, największą wartość mają akcje drużynowe (np. jeden gracz unieruchamia oponenta elektrycznym biczem, a drugi wykopuje go w powietrze). Interesujące jest to, że by aktywować kolejną falę przeciwników, należy zdobyć zespołowo wskazany wynik punktowy – innymi słowy liczy się nie tylko to czy i ilu przeciwników zabijemy, ale i w jaki sposób to zrobimy.
Drugi tryb zabawy – Echo – polega po prostu na wykręceniu jak największego wyniku. W tym wariancie gramy w pojedynkę na jednej z map z kampanii dla pojedynczego gracza i staramy się uzyskać na niej jak najwięcej punktów. Mimo gry pojedynczej, to jednak również tryb znajdujący się w menu multiplayer – a to dlatego, że nasz wynik porównywany jest z innymi, umieszczonymi w tabeli rankingowej. Do tej ostatniej zresztą mamy ciągły dostęp w czasie rozgrywki, więc na bieżąco wiemy, na której lokacie jesteśmy w danej chwili.
Poniżej znajdziecie wywiad na temat trybów multi, przeprowadzony z Adrianem Chmielarzem przez serwis GameSpot. Zamieszczamy go po to, byście zobaczyli, jak ponadnarodowa to produkcja – Adrian to tutaj Creative Director, a nawija z dziennikarzem GS jak równy z równym.
§
Czytaj dalej
10 odpowiedzi do “Bulletstorm: Pierwsze informacje o trybach multiplayer”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Dotychczasowe informacje o Bulletstormie skupiały się wyłącznie na kampanii dla pojedynczego gracza. W grze pojawi się jednak także tryb multiplayer – studio People Can Fly na łamach serwisu GameSpot przedstawiło pierwsze konkretne szczegóły o zabawie w sieci.
filmik z youtube-a wychodzi wam poza wyznaczone na tekst białe tło (powinno być jasno szare .. ew, stanowczo mniej męczące oczy) a co do gry … czekam z niecierpliwością
Rozwaliło mnie stwierdzenie , że Adrian rozmawia z dziennikarzem jak równy z równym – sugerujecie wyższe pochodzenie dziennikarzy Game Spotu ? Nigdy nie przestanie mnie bawić polski kompleks niższości 🙂 Z badań jakie przeprowadzono wewnątrz Unii Europejskiej wynika , że jesteśmy jedynym narodem , który uważa się za gorszych od innych jej członków a wiadomo z psychologii jak funkcjonuje osoba o zaniżonej samoocenie, żeby rozwiać wątpliwości – źle 🙂 !!!
@wojogrom – Oczywiście, że tego nie sugerujemy. Tylko właśnie do tej pory zwykle takie rozmowy wyglądały zupełnie inaczej, a teraz ani językowo, ani pod żadnym innym względem (szczególnie: jakości produkowanych gier) nie ustępujemy „zachodowi”.
Pierwszy raz od bardzo dawna powiało prawdziwą świeżością w FPS-owym multiplayerze.
I właśnie TAK powinny wyglądać wywiady z twórcami! Chmielarz po angielsku i na żywo mówił o wiele swobodniej, niż ekipa RED po polsku i na reżyserowanym filmiku. Filozofia „Kill with Skill” prezentuje się jako powiew świeżości na tle pogoni za współczesnym „realizmem” spod znaku Call of Duty.
Swoją drogą to takie „kill-e” lubiłem wykonywać w painkillerze. Na przykład podrzucając gościa do siebie i krojąc go zanim wyląduje na dół.
Zaraz nasi zaczną na YT wypisywać Polish game albo Polish game I’m proud i tu dopiero kompleks niższości się ulewa haha.
Kupie bo polskie …no i sie zapowiada świetnie ;D
Mhm wychodzi 24 lutego? Hmm… No zdaje się, że niestety, ale Dragon Age 2 raczej w marcu w moim domu nie zawita. 😀 Trzeba kupić EK Wieśka 2, EK AC:B, Bulletstorm, Starcrafta 2…