Deus Ex: Human Revolution – premiera opóźniona

Deus Ex: Human Revolution – premiera opóźniona
Japoński koncern Square Enix, zgodnie z wymogami, ujawnił swoje prognozy finansowe na rok fiskalny 2010 (w oparciu o dotychczas zliczone już przychody). Są zyski, ale dużo mniejsze, niż przewidywano - powodem jest przesunięcie premiery gry Deus Ex: Human Revolution.

Powodów przesunięcia Deus Ex: Human Revolution nie ujawniono, najprawdopodobniej więcej dowiemy się dziś w nocy, kiedy odbędzie się konferencja prasowa koncernu.

Jedyna nadzieja w tym, że okres przesunięcia brzmi co prawda „strasznie” – mowa bowiem o „kolejnym roku fiskalnym”, ale w rzeczywistości obecny rok fiskalny kończy się w Square Enix w marcu, więc gra z powodzeniem może ukazać się już w kwietniu, a to oznaczałoby poślizg około miesiąca. Choć oczywiście i czarny scenariusz jest możliwy…

Pod względem finansowym, to spory cios dla firmy. Spodziewała się ona zysków na poziomie 12 miliardów jenów, teraz jednak musi celować w przedział 1 miliarda jenów (około 11,9 miliona dolarów).

16 odpowiedzi do “Deus Ex: Human Revolution – premiera opóźniona”

  1. Japoński koncern Square Enix, zgodnie z wymogami, ujawnił swoje prognozy finansowe na rok fiksalny 2010 (w oparciu o dotychczas zliczone już przychody). Są zyski, ale dużo mniejsze, niż przewidywano – powodem jest przesunięcie premiery gry Deus Ex: Human Revolution.

  2. Nicsienieda06 16 grudnia 2010 o 11:20

    Nie, [beeep] tylko nie to. Zabiję się.

  3. Idealna okazja żeby zakończyć żywot… pożyczyć żyletki??:P Ja czekam na swojego Wiedźminka do maja a potem na Skajrimka do listopada, ale postaram się dożyć:D

  4. NieeeEEEEEE!!! Buuuuuhuhuuuhuhuhuuuu!!!

  5. $&!%$ ;/

  6. A szkoda bo po niedawnym zwiastunie/gameplay’u zacząłem czekać na tą grę… :/

  7. Spokojnie, nie ma co panikować. Mnie pociesza fakt, że gra nie została totalnie skreślona – a i na tym etapie prac zdarzały się i takowe przypadki w historii gier.

  8. Mam nadzieje, ze gra nie pojdzie do kosza 😛

  9. Komentarz z mojej strony, moze odrobine nie na miejscu, ale literowe znalazlem w roku fiskalnym. Przepraszam Huta, ale tak jakos wyszlo.

  10. Czuję przesunięcie o co najmniej 3 miesiące.

  11. Szanownemu Hutowi chodzi chyba o wlasnie trwajacy rok fiskalny 2011, ktory skonczy sie wraz z koncem pierwszego kwartalu kalendarzowego 2011. Ale to drobiazg. Trzymac kciuki aby opoznienie Deus Ex 3 nie okazalo sie zbyt duze.

  12. Akurat jak się parę dni temu napaliłem. FFFUUUUUUUUU…!!!

  13. FFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!

  14. Fajnie, zdąże uzbierać kase 🙂

  15. FFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  16. http:www.youtube.com/watch?v=WWaLxFIVX1s|I tyle w temacie.

Dodaj komentarz