Jam jezd smotsze dźeće

W dzisiejszych Nadgodzinach: Skyrim z modami, Skyrim bez modów (i na ustawieniach tak niskich, że aż boli), Skyrim postapokaliptyczny, Skyrim niedorzeczny, Skyrim okrutny, Skyrim miłosierny... Miłego przeglądania!





















































































Czytaj dalej
41 odpowiedzi do “Jam jezd smotsze dźeće”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
No i takie nadgodziny rozumiem, 75% zdjęć to nagie dupeczki lub dupeczki w lajkrze, szanuje.
no właśnie, takie rzeczy to ja moge oglądać, dobra robota
Czy obrazek z AC to z dwójki? Bo jeśli tak…to zgadzam się w 100% Niby wspinanie się jest ulepszone w porównaniu do jedynki, ale w jedynce było dużo lepiej…pierwsza godzina z AC 2 to masakra ;D Tyle przekleństw już dawno z moich ust nie wyleciało.
JINX z 9 strony, fajne zdjęcie.
OGARNIJCIE TE SCAMERSKIE REKLAMY CO WYSKAKUJĄ ZNIKĄD.|Nie zdziwcie się jak ten syf zakopię komuś PCta, potem wy się będziecie tłumaczyć frajerzy.
Co to za gra z z drugiego obrazka, 8 strona?
@toyminator To akurat Brotherhood.
@aleks33 metro LL
Osobiście w żadnym z AC problemów ze wspinaniem się nie miałem, czyżby klasyczny przypadek „git gud”? 😀
Strona 9 czyżby nawiązanie do pewnego odcinka z Laboratorium Dextera?
1.obrazek Ludzie, którzy tak i tylko tak grają w skyrima powinni się leczyć na głowę. 8 strona 2 obrazek zgaduję, że odpowiedź to prawdziwa pasja do gier, czyli takie coś co umiera w dzisiejszych czasach i to nie tylko wśród twórców gier ale też samych graczy, tzn. niektórzy w ogóle takiej pasji nie mieli, a grają bo granie dziś to takie modne hobby. Omelette du fromage rozwala zawsze hehe. 11. 1 obrazek CS hahaha, 12. 3. hehe Ostatnia prawdziwa Lara była w 2008.
Prawdziwa Lara jest teraz.
Assassin, nigdy nie miałem problemu ze wspinaniem się w żadnej części, nigdy nawet w żadnej części AC nie zginąłem, trzeba być skończonym noobem, mieć coś nie tak z koordynacją oko ręka, nie wiem, nie znać sterowania i umiejętności postaci, żeby zginąć choć raz, i to zwłaszcza w pierwszych czterech AC. 17. 2. true player czuję się właśnie tak jak Victor na tym gifie grając w tą grę.
@Rickerto Ta, pewnie, prawdziwa np. muzyka, też jest teraz, co nie?
O proszę, Dirt. Szkoda, że zamiast wspierać (w sensie, swoją popularnością największego polskiego serwisu o grach) wspaniałe Rally, wrzucacie jakieś tam średniawe trójki. Proszę, głupi filmik w podobnym stylu z mojego dysku, ale tym razem z tej lepszej gry, możecie władować w następne nadgodziny (albo i nie, co ja się będę narzucał): https:drive.google.com/file/d/0B_46I9zDdRbvUmgxQzY1WGZBYUE/view https:drive.google.com/file/d/0B_46I9zDdRbvTXZKMW1wdkxvMG8/view
Obrazek z pierwszej strony odnośnie Obliviona jak najbardziej przedstawia blunt weapon, jak dla mnie więc ten „komiks” nie ma najmniejszego sensu
@THERON23|O tak mistrzu ucz nas wszystkich jak grać w Assassin’s Creeda. A o gustach w muzyce się nie dyskutuje więc wyjdź :v
to z mtg takie życiowe
Screen z Dead Space na czwartej stronie. Ja zawsze przezornie strzelałem w głowy wszystkiemu co leżało na ziemi xD
Przewijam, przewijam, o fotki jedzenia, przewijam… Zaraz – czy to nie jest strona o grach? Uświadomiwszy sobie, na co patrzę, popadłem w wielkie zdumienie. Szacun za catering na stronie 11.
Memy po angielsku, cossplayerki, tak w 80% wyglądają dziś nadgodziny. A kiedyś były takie fajne 🙁
PS: w 2015 nie wyszedł żaden TR na PS4.
@puszek999 Screeny z FFXV. Graficznie gra wypada niesamowicie. Trochę gorzej z gameplayem 😛
Omelette du fromage XD tylko z jakiej bajki to był bo zapomniałem trochę
@ProVaX|Laboratorium Dextera
@kamil999666 Wyszedł lel Rise of the Tomb Raider
Czy filmik z ostatniej strony komukolwiek działa? Mnie pokazał się komunikat, że przekroczono dozwoloną ilość odtworzeń…|Ogólnie Nadgodziny naprawdę dobre. Dawno tak dobrze się ich nie przeglądało 🙂
@XPD – wyszedł w 2016 na PS4 i to bliżej jego końca http:www.gry-online.pl/S016.asp?ID=24085
Dlaczego w POLSCE, na stronie POLSKIEGO czasopisma większość obrazków w nadgodzinach jest po ANGIELSKU !!! To oburzające ! To zwyczajna dyskryminacja osób nieznających tego języka oraz uderzanie w tak ważny element narodowy jakim jest język ! Nie o to Rej walczył !Żartowałem, i tak wchodzę tu tylko zobaczyć cosplay 😉
Albo nie róbcie nadgodzin, albo róbcie w języku polskim. Ciężko czasem zrozumieć tekst w obrazkach, a tak można by się chociaż poduczyć wiedząc co tam jest.
Albo naucz się języka samodzielnie tłumacząc sobie tekst i traktując to jak wyzwanie.
@marcusfenix345 patrząc, że teraz sprawdzać Ci się nie chce, to zapewne jak by było tłumaczenie to po angielsku byś nadal nie czytał a już tym bardziej nie zapamiętał które słowo co oznacza:) a tak jak sam poszukasz to przynajmniej może coś zapamiętasz:)Ps. ucz się angielskiego bo jeśli z tymi tekstami masz problemy to…:/
świetnie to wygląda mi sie najbardziej podoba laska cosplayerka z 2 strony,co od grafiki z ac unity widać mr.fantastic był kiedyś asasynem
Co tam tłumaczenie, fajniej by było jakby były podane nazwy gier i odnośniki do cosplayi 😛
@Kopah Widzę, że ktoś przegrywał i to często w AC. Żałośni przeciwnicy cie ubijali czy ciągle spadałeś z wysokich obiektów?
@THERON23|Zabijała mnie myśl, że gdzieś w świecie są takie młoty jak ty.
Kto nie zginął w pierwszym AC walcząc nierozwiniętą jeszcze postacią z jakimś templariuszem niech pierwszy rzuci kamieniem…
6 😀 Moja mama nigdy by się nie zgodziło na Dogahkiina bo już w domu mamy kota.
@Kopah Mnie zabija myśl, że przez noobów gry się coraz bardziej uproszczają i nie długo będą miały kompletnie poziom trudności dla opóźnionych umysłowo. Press X to Win to przyszłość, bo tego ludzie chcą. @Yakito To nie przechwalania, to odpowiedź na narzekanie na coś co nie było źle zrobione, a tylko dana osoba nie potrafiła grać.
„omelette au fromage” a nie „omelette du fromage”
Sporo coś tych cosplayerek, co do koni w Battlefieldzie to jak zawsze śmieszne, szczególnie te latające. :f