Chcesz pracować w branży gier? QLOC szuka testera!
Do obowiązków testera należeć będzie: przeprowadzanie testów funkcjonalności poszczególnych elementów gry, sprawdzanie polskich lokalizacji gier pod kątem spójności oraz poprawności językowej (w przypadku testów lingwistycznych), raportowanie napotkanych błędów, ogólna kontrola jakości tytułu.
Jeśli uważasz, że wyżej wymienione zadania nie będą dla ciebie problemem oraz spełniasz następujące kryteria:
Prześlij swoje CV oraz list motywacyjny w języku angielskim na adres e-mail careers@q-loc.com. (prosimy o wpisanie w temacie imienia, nazwiska oraz koniecznie dopisku „TESTER”).
UWAGA: Proszę wziąć pod uwagę, że wykonywanie tej pracy możliwe jest tylko w siedzibie firmy – w Warszawie.
Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883)”.
Czytaj dalej
-
1New World jednak nie umrze? Twórca Rusta składa konkretną propozycję odkupienia MMO od Amazonu
-
Systemic War dostanie nowe demo, ale nie wszyscy w nie zagrają. Strategia Jacka Bartosiaka zostanie wzbogacona o uwagi graczy
-
ARC Raiders otrzyma w tym roku wiele nowych map. Twórcy chcą nieustannie odświeżać formułę rozgrywki
-
Szpile: Przepadł Anthem i przepadły nasze pieniądze
