Red Dead Redemption 2: W plikach gry znaleziono niespodziankę

Rockstar słynie z produkowania gier o wyjątkowej ilości detali, ale i ze świetnie napisanych dialogów – dzięki serwisowi GamesRadar+ możemy poczuć się, jakbyśmy byli naocznymi świadkami nagrywania kwestii Dutcha van der Linde.
Właściciel kanału Red Dead Redemption Stories natknął się na ww. nagrania podczas przeszukiwania plików dźwiękowych gry. Opublikowany fragment dotyczy rozmowy Dutcha z Arthurem i Lennym we wstępie do zadania „Chwila spokoju”, w którym bohaterowie mają udać się do knajpy w Valentine. W niektórych fragmentach Benjamin Byron Davis, który użycza głosu szefowi gangu, przejęzycza się i dodaje kilka humorystycznych kwestii spoza scenariusza.
RDR2 jest olbrzymią produkcją, która z pewnością skrywa jeszcze masę podobnych sekretów. Pamiętajcie, że dalsze losy pojawiających się w grze bohaterów możecie poznać w pierwszym Red Dead Redemption, który trafił niedawno do oferty abonamentu GTA+.
Czytaj dalej
-
Megabonk cieszy się rosnącym zainteresowaniem. Już ponad milion graczy...
-
Ponad 2 miliardy zombiaków umarło ponownie w Dying Light: The...
-
Europa Universalis 5 całkowicie zmienia sposób prowadzenia wojen. Twórcy...
-
Hollow Knight: Silksong ukończony na saksofonie. Nie musieliśmy długo czekać na sfinalizowanie...