17.12.2021, 13:11Lektura na 7 minut
SponsorowanyKonkurs

Wychodzą całe na biało – nowe akcesoria MSI dla graczy

Wystarczy rzut oka na dowolne gamingowe biurko, by przekonać się, że dominującym obecnie kolorem akcesoriów dla peceta jest czerń. Jeśli jednak ktoś chciałby się wyróżnić stylem i oryginalnością – MSI ma dla niego niespodziankę.


Partner

Jedna jaskółka wiosny nie czyni – z tego względu, decydując się na zmianę „biurkowych barw”, powinniśmy do sprawy podejść kompleksowo. Czyli dokładnie tak, jak MSI, przygotowując nową linię produktów. W jej skład wchodzą bowiem myszka, klawiatura oraz pad – wszystkie oczywiście całe na biało. Po co? By zaskoczyć, nadać stanowisku do grania oryginalności i wyróżnić się w tłumie coraz nudniejszych czarnych akcesoriów.


Myszka MSI Clutch GM11 White

Czymże jest pecet bez myszki? Dobry gryzoń to podstawa, dlatego MSI postawiło na sprawdzony sensor PMW 3325 pracujący z maksymalną czułością 5000 dpi, zamykając go w świetnie wyprofilowanej, symetrycznej obudowie. Z tego względu myszka jest więc odpowiednia zarówno dla osób prawo-, jak i leworęcznych.

Konstrukcję uzupełnia konfigurowalne podświetlenie RGB w postaci biegnącego wzdłuż dolnej krawędzi paska oraz jarzącego się logo producenta. Zmieniając wygląd urządzenia, możemy wybrać jeden z ośmiu efektów świetlnych, a także dobrać kolorystykę, korzystając z milionów dostępnych barw. Co ciekawe, choć urządzenie wspiera oprogramowanie MSI Center, odpowiednie ustawienia możemy również wprowadzić bez potrzeby jego uruchamiania – wygodne sterowanie za pomocą kombinacji przycisków pozwala na łatwą zmianę prędkości, kierunku lub trybu iluminacji. Za pracę przycisków odpowiadają z kolei przełączniki Omron o trwałości 10 mln kliknięć. Myszka jest przedstawicielem nowej linii białych akcesoriów MSI, równie dobrze jednak możemy ją kupić w klasycznym czarnym kolorze. Co istotne, niezależnie od wersji urządzenie nie zrujnuje portfela – kosztuje 129 zł.

Myszka MSI Clutch GM11 White

Cena myszki: 129 zł
Przyciski: 6, w tym rolka i pięciostopniowy przełącznik dpi
Sensor: optyczny PMW 3325, pięciostopniowa regulacja czułości do 5000 dpi
Inne: podświetlenie RGB, oprogramowanie MSI Center, przełączniki Omron 10 mln kliknięć, częstotliwość aktualizacji 1000 Hz
Wymiary i waga: 118 x 62 x 37 mm, 89 g
Więcej informacji: https://pl.msi.com/Gaming-Gear/CLUTCH-GM11


Zestaw MSI Vigor GK30 Combo White

To coś dla ludzi, którzy szukają kompleksowych rozwiązań. W skład zestawu wchodzi bowiem przedstawiona już wcześniej myszka MSI Clutch GM11 White, a także klawiatura MSI GK30 White – kupując więc jedno pudełko, „załatwiamy” sprawę wyglądu naszego stanowiska bez zbędnych poszukiwań i żmudnego dobierania sprzętu. W tym przypadku jest to pomysł dobry z dwóch powodów. Pierwszy to rzecz jasna omówiona już wyżej, dobra myszka. Drugi zaś to nietuzinkowa klawiatura, która łączy w sobie zalety konstrukcji membranowych i mechanicznych. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu unikatowych przełączników tłokowych – składają się one z trzech części i cechują się dwukrotnie większą żywotnością w stosunku do zwykłych klawiatur membranowych.

Wrażenia z grania i pisania? Podobne do tych z „mechaników” – klawisze wymagają dokładnie tej samej siły nacisku, co Cherry MX Blue, zachowując się jednak przy tym zauważalnie ciszej. Wniosek jest prosty: grając, nie będziemy przeszkadzać uporczywymi stukami i pukami sobie i domownikom. Na tym jednak zalety sprzętu się nie kończą. Każdy, kto był zmuszony wymienić klawiaturę wskutek jej przypadkowego zalania, z radością powita fakt, że GK30 White jest odporna na zachlapania, a specjalny otwór spustowy pozwoli szybko i sprawnie odprowadzić ciecz z obudowy, co przekłada się na mniejsze ryzyko uszkodzenia urządzenia.

Unikatową cechą sprzętu jest również podparcie Gaming Base – to dodatkowe wsparcie pod spodem urządzenia w jego lewej części, czyli tam, gdzie spoczywa ręka podczas zabawy. Dzięki temu rozwiązaniu klawiatura cechuje się o wiele większą stabilnością, nie uginając się nawet podczas najbardziej intensywnych sesji. Również i w tym przypadku nie zabrakło możliwości podświetlenia sprzętu: do dyspozycji mamy 10 efektów animacji światła w 6 obszarach podświetlenia – przy tym wszystkim możemy oczywiście skorzystać z palety RGB, w praktyce więc mamy do dyspozycji miliony kolorów, które rozświetlą klawisze. Regulacja iluminacji odbywa się bez potrzeby instalowania oprogramowania – stosując odpowiednie kombinacje klawiszy, zmienimy prędkość, kierunek oraz tryb podświetlenia. Mamy też szybki dostęp do regulacji głośności lub odtwarzania utworu. Gdy to za mało, również i tym razem oddano nam do dyspozycji soft – Dragon Center pozwoli na precyzyjne dostrojenie ustawień sprzętu. Prócz wersji białej w sprzedaży jest także zestaw utrzymany w klasycznej, czarnej kolorystyce.

MSI Vigor GK30 Combo White

Cena zestawu: 209 zł

Myszka MSI Clutch GM11 White

Przyciski: 6, w tym rolka i pięciostopniowy przełącznik DPI
Sensor: optyczny PMW 3325, pięciostopniowa regulacja czułości do 5000 dpi
Inne: podświetlenie RGB, oprogramowanie MSI Center, przełączniki Omron 10 mln kliknięć, częstotliwość aktualizacji 1000 Hz
Wymiary i waga: 118 x 62 x 37 mm, 89 g

Klawiatura MSI GK30 White

Format: klawiatura z blokiem numerycznym
Przełączniki: tłokowe, 12 mln wciśnięć, 50 cN, 65 dB
Inne: 6KRO, antighosting 20 klawiszy, sześciostrefowe podświetlenie, 10 efektów animacji, sterowanie z wykorzystaniem kombinacji klawiszy, oprogramowanie Dragon Center, odporność na zachlapania, podparcie Gaming Base
Wymiary i waga: 438 x 157 x 38 mm ,1042 g

Więcej informacji: https://pl.msi.com/Gaming-Gear/VIGOR-GK30-COMBO-WHITE


Zestaw MSI Vigor GK30 Combo White

Nie samą myszką i klawiaturą człowiek żyje – niekiedy trzeba sięgnąć po pada. W tym przypadku na pewno sprawdzi się Force GC30 V2 White – nietuzinkowy kontroler o znanym z konsol Microsoftu ułożeniu przycisków i analogów. To pod wieloma względami klasyczna konstrukcja łącząca w sobie zalety ergonomii i efektownego wyglądu. Do dyspozycji prócz analogów i D-Pada mamy m.in. spusty pracujące z 256 progami czułości oraz przyciski o wysokiej trwałości 2 mln kliknięć i bardzo przyjemnej charakterystyce pracy. Innymi słowy, ten pad po prostu dobrze leży w dłoniach i świetnie się klika.

Jest przy tym uniwersalny: zrobimy z niego użytek zarówno w środowisku Windowsa 10, jak i w przypadku Androida, urządzenie zaś może pracować bezprzewodowo, korzystając z dongle’a USB lub przewodowo – po podłączeniu dwumetrowego kabla, który znajdziemy w pudełku obok wymiennej nakładki na krzyżak. Pad wyposażono w pojemną baterię 600 mAh, która wystarczy nawet na 8 godzin grania, wrażenia z zabawy dopełnią zaś dwa silniki wibracyjne do efektów force feedback. Kolorystyka? Ponownie: cały na biało – bardziej zachowawczy gracze mogą jednak kupić także jego czarną wersję.

MSI Vigor GK30 Combo White

Cena pada: 189 zł
Przyciski: dwa analogi, D-Pad, dwa spusty, dwa bumpery, Back, Start, cztery główne przyciski, przycisk MSI
Akumulator: 600 mAh, do 8 godzin użytkowania
Zgodność: Windows 10, Android 4.1 i wyższe
Łączność: przewodowa przez port micro-USB lub bezprzewodowa przez dongle’a USB
Inne: dwa silniki wibracyjne, spusty z 256 stopniami czułości, przełączniki o trwałości 2 mln naciśnięć, w opakowaniu dodatkowa osłona D-Pada, bezprzewodowy dongle USB, kabel micro-SB 2 m, kabel OTG 30 cm dla Androida
Wymiary i waga: 156 x 105 x 62,5 mm, 405 g

Więcej informacji: https://pl.msi.com/Gaming-Gear/FORCE-GC30-V2-WHITE


Oferta promocyjna i konkursy

Wszystkie wymienione produkty możecie kupić w promocyjnych cenach, odwiedzając tę witrynę oraz strony partnerów, które tam znajdziecie.

Ponadto zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie „Pokaż nam, jaką rolę grają kolory w Twoim życiu, w formie zdjęcia, wideo lub dowolnej pracy kreatywnej”. Do wygrania są następujące nagrody:
pierwsze miejsce: monitor MAG274QRF-QD + Komputer MSI MAG Infinite S3 11TC-003EU
miejsca 2-5: plecak MSI, bluza Granko Fajne, torba Granko Fajne czarna, brelok smok MSI, torba z logo smoka MSI

Aby wziąć udział w konkursie, należy:
wykonać pracę kreatywną: wideo, zdjęcie, rysunek o tematyce kolorów,
dodać pracę konkursową w formie postu z ustawieniami widoczności publicznymi na profil Facebook/Instagram/TikTok uczestnika z oznaczeniem MSI Gaming Poland i sloganem „Pokaż kolory swojego życia z #MSIQuantumDot”,
zgłosić swój udział, korzystając z formularza dostępnego tutaj

Na wyżej wymienionej witrynie znajdziecie również szczegółowe warunki udziału w konkursie, jak również jego regulamin.

Zachęcamy również do odwiedzin kanału YouTube firmy MSI, gdzie znajdziecie m.in. kolejny konkurs, a także mnóstwo informacji i ciekawostek na temat produktów MSI.

Redaktor
Partner
Wpisów8

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane