3
11.04.2022, 15:41Lektura na 4 minuty
Sponsorowany

Xbox Game Pass na 3 miesiące z Lenovo

Dobry sprzęt to nie wszystko – żeby się świetnie bawić, potrzebne są jeszcze gry. Z tego względu Lenovo, znany producent świetnych laptopów gamingowych serii Legion, uzupełnia swoją ofertę o bezpłatny dostęp do usługi Xbox Game Pass Ultimate, który dostajemy wraz z jego urządzeniami.

Czym jest Xbox Game Pass Ultimate? To usługa podobna zasadami działania do Netflixa, w ramach której po opłaceniu abonamentu mamy nielimitowany dostęp do katalogu przeszło 100 gier. Każdą z nich podczas trwania subskrypcji możemy dowolnie instalować i ogrywać bez żadnych ograniczeń.

I właśnie ta usługa trafia na rynek wraz z wybranymi modelami laptopów marki Lenovo. Po zakupie sprzętu z serii Legion, Yoga lub IdeaPad otrzymujemy bezpłatnie aż trzymiesięczny dostęp do gier w ramach Xbox Game Pass Ultimate. Wśród tytułów tam dostępnych znajdziemy m.in. takie hity jak Fifa 21, Halo Infinite, Forza Horizon 5, Marvel’s Guardians of the Galaxy, ARK: Ultimate Survivor Edition, Mortal Kombat 11, Microsoft Flight Simulator, Destiny 2, Minecraft i wiele innych.

Lista gier dostępnych w ramach Xbox Game Pass Ultimate jest naprawdę długa. Z Lenovo możesz zagrać we wszystkie za darmo przez trzy miesiące.

Zasady promocji są bardzo proste: wystarczy kupić objęty nią sprzęt Lenovo i aktywować usługę przed 30.10.2022. Przez 3 miesiące od daty aktywacji można cieszyć się darmowym dostępem do katalogu gier.


Jaki sprzęt kupić?

Promocją objęte są trzy grupy urządzeń. Pierwsza z nich to gamingowe laptopy z serii Legion, czyli najnowsze, tegoroczne edycje notebooków Legion 5 i 5i, a także modele S7 i S7i. To sprzęt wyposażony w najnowsze podzespoły firm AMD, Intel i Nvidia, które dzięki swej wydajności pozwolą cieszyć się bezkompromisową rozrywką i zrobić z pakietu Xbox Game Pass Ultimate wyśmienity użytek.

Laptopy Legion to jednak nie tylko surowe osiągi, ale i dopracowany system chłodzenia, dzięki któremu sprzęt cechuje się wyśmienitą kulturą pracy. Jest to możliwe dzięki technologii Legion Coldfront 3.0. Najnowsza wersja tego rozwiązania to system składający się z wlotu powietrza, dwóch wentylatorów z czterokanałowym układem wylotu powietrza oraz z ulepszonych żeberek termicznych i otworów wlotu powietrza pod każdym przełącznikiem klawiatury i radiatorem. Dzięki ich zastosowaniu możliwe jest korzystanie z maksymalnej częstotliwości taktowania podczas długich sesji bez ograniczania wydajności w celu ochrony przed przegrzaniem.

Co ciekawe, nowy tryb wykorzystuje sztuczną inteligencję do podtrzymywania płynności działania i eliminowania opóźnień w najbardziej wymagających grach, a Q Control 4.0 umożliwia wybór między wydajnością w trybie turbo a wydłużoną żywotnością baterii. Na tym jednak wsparcie sztucznej inteligencji się nie kończy. Lenovo w swoich laptopach wdrożył również Legion AI Engine, który identyfikuje uruchomienia gier i optymalizuje odpowiednio wydajność komputera, dynamicznie przydzielając moc procesorowi i karcie graficznej. W ten sposób zyskujemy największą możliwą liczbę fps-ów niezależnie od tego, czy gra wymaga więcej zasobów CPU, czy GPU. W trybie automatycznego wykrywania uzyskamy maksymalną liczbę klatek w szesnastu najpopularniejszych grach — funkcja ta jest dostępna wyłącznie na urządzeniach Legion.

Lenovo Legion

Kolejną dużą grupą urządzeń Lenovo, z którymi dostaniemy dostęp do biblioteki Xbox Game Pass Ultimate, są tegoroczne sprzęty Lenovo IdeaPad. Mowa tu o modelach 1, 1i, 3 oraz 3i. Ponadto producent objął promocją IdeaPada 5 Pro oraz 5i Pro. Podobnie jak w przypadku laptopów Legion, również i tutaj mamy do dyspozycji podzespoły AMD i Intela, możemy zaś wybierać między urządzeniami z ekranem o przekątnej od 13 do 17 cali – jak widać, oferta Lenovo jest bardzo szeroka i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Ostatnia grupa to sprzęt z rodziny Yoga. Tutaj do wyboru mamy urządzenia Yoga 7 oraz 7i, a także modele Slim 7, Slim 7 Pro, Slim 7 Pro X, Slim 7i, 7i Pro, jak również 7i Pro X. Także w tym przypadku oferta Lenovo jest szeroka i możemy zdecydować się na urządzenia zbudowane w oparciu o podzespoły Intela i AMD oraz na szeroką gamę ekranów różnej wielkości – od 13 do 16 cali.

Ogółem zaś już patrząc na promocję Lenovo, wyraźnie widać, że niezależnie od tego, czy sięgniemy po laptopa gamingowego, sprzęt bardziej uniwersalny czy konstrukcję konwertowalną, wciąż możemy liczyć na trzymiesięczny, darmowy dostęp do przeszło setki najpopularniejszych gier – akcja nie ogranicza się więc do urządzeń stricte gamingowych.


Gdzie szukać dodatkowych informacji?

Promocja obejmuje urządzenia z serii Legion, Yoga oraz IdeaPad z systemem Windows 11. Listę wszystkich modeli oraz szczegóły dotyczące promocji znajdziecie pod adresem www.lenovo.com/pl/pl/xbox-game-pass. Więcej informacji na temat samej usługi Xbox Game Pass Ultimate: www.xbox.com/PL-PL/xbox-game-pass/pc-game-pass. Z kolei warunki subskrypcji usługi Microsoftu zostały omówione pod adresem www.xbox.com/pl-pl/legal/subscription-terms#xgpu.

Redaktor
Partner
Wpisów19

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane