Evil Dead: The Game na obszernym gameplayu
Evil Dead: The Game to trzecioosobowy asymetryczny horror multiplayer oparty na kinowym „Martwym Złu”, w którym czterech współpracujących ze sobą graczy musi pokonać hordy przeciwników. Co ciekawe: jeśli graczowi znudzi się siekanie potworów, to może się wcielić w dość potężnego demona i dla odmiany posiekać tych ludzi, zamieniając grę na PvP. Za produkcję odpowiada BossTeamGames i jest to ich pierwsza tego typu gra.
Premiera już niedługo, więc twórcy postanowili podzielić się z nami za pośrednictwem Game Informera nieco ponad siedmiominutowym gameplayem. Jest troszkę strachu, jest troszkę humoru (na przykład małe ludziki w skrzyni), natomiast litrów wylanej krwi już zliczyć się nie da. Niestety na ukazanym fragmencie rozgrywki nie zobaczymy tak wiele, jak byśmy faktycznie chcieli – ale zawsze to coś, a i tak więcej zobaczymy po premierze.
Jak zapowiadali wcześniej twórcy, tłumacząc obsuwę premiery, kooperacja nie jest obowiązkowa i bawić się można również w trybie dla pojedynczego gracza. Evil Dead: The Game ma ukazać się 13 maja i będziemy mogli zagrać na PC, PS4, PS5, Xboksie One, Xboksie Series X/S i Nintendo Switchu.
Czytaj dalej
-
3Świetnie oceniony, mroczny western za darmo w Epic Games Storze
-
Twierdza Krzyżowiec: Edycja Ostateczna otrzyma masę nowości. Do gry trafią kolejni lordowie, mapy i jeszcze trudniejsze wyzwania
-
23
Ten scam wciąż nie wyszedł, czyli co słychać w Star Citizenie, „największym przekręcie branży gier”
-
Assassin’s Creed Mirage, Fallout 76 i inne. Darmowe gry i okazje w tym tygodniu
