
Far Cry 5: Wygraj zestaw gadżetów [ZAKOŃCZONY]
Akcja gry toczy się w fikcyjnym hrabstwie Hope na terenie stanu Montana w USA. Jak widać na screenach i filmikach, spotkać tam można bardzo różnorodne, czasem wręcz dziwaczne postacie – rarmerów, rednecków, myśliwych, żołnierzy, kowbojów, bezdomnych, policjantów i wielu, wielu innych.
Zadaniem konkursowym jest stworzenie własnej postaci, która mogłaby wystapić w Far Cry’u 5. Praca konkursowa może przyjąć formę rysunku lub zdjęcia w odpowiednio wystylizowanym stroju. Dołączcie do tego imię i krótką historię postaci. Liczy się oryginalność i pomysłowość, choć poczucie humoru też nie zaszkodzi.
Do wygrania są następujące zestawy gadzetów:
Miejsca 1-3
Miejsca 4-9
Miejsce 10
Figurka
(Kliknij, aby zobaczyć powiększony)
Koszulka
Czapeczka
Otwieracz do butelek
Komplet podstawek pod piwo
Zgłoszenia w formie linku do pracy proszę umieszczać w komentarzach pod tym newsem. Praca musi zostać zamieszczona w sposób publiczny, by każdy mógł ją zobaczyć bez zakładania konta w danym serwisie. Prace niespełniające tego warunku nie będą brane pod uwagę w konkursie. W przypadku podesłania kilku prac pod uwagę będzie brana tylko pierwsza.
Na zgłoszenia konkursowe czekamy do piątku włącznie (30 marca do godz. 23:59). Każdy ma prawo do jednego zgłoszenia. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w ciągu 3-5 dni roboczych od zakończenia konkursu. Będa oni potem mieli tydzień na dostarczenie nam swoich danych osobowych. Jeśli tego nie zrobią w podanym czasie, nagroda przejdzie na kolejną wytypowaną przez redakcję osobę. Wysyłka nagród tylko na terenie Polski. Ludzie używający multikont zostaną automatycznie zdyskwalifikowani.
Laureaci
Wybór zwycięzców był ciężki. W niektórych pracach bardziej spodobały nam się rysunki i zdjęcia, w niektórych opisy, ale była też część, która uzyskała nasze uznanie za oba te elementy. Tym niemniej nawet liczba zgłoszeń, które uznaliśmy za fajne była spora i najpierw mieliśmy sporą zagwozdke, które zakwalifikowac do finałowej dziesiątki, a potem jak je wyróżnić. W końcu jednak udało nam się ułożyć listę finalistów. Oto ona:
Miejsca 1-3
Miejsca 4-9
Miejsce 10
Osoby te proszę o jak najszybsze podesłanie maila ze swoimi danymi na adres konkurscda@cdaction.pl. W mailu powinno być: ksywka z forum, imię i nazwisko, adres korespondencyjny, telefon kontaktowy (na wszelki wypadek podajcie też rozmiar koszulki, choć nie wiem, czy będzie możliwość wyboru). Wiadomość należy zatytułować „Konkurs – Far Cry 5” i wysłać z adresu mailowego jaki macie powiązany z kontem na forum.

Czytaj dalej
87 odpowiedzi do “Far Cry 5: Wygraj zestaw gadżetów [ZAKOŃCZONY]”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
Premiera gry tuż, tuż,
Marzec kwiecień, jeden plecień, ale 30 kwietnia będzie poniedziałek, nie piątek.
https:i.imgur.com/kz2SMKz.png
https:imgur.com/a/yRe5U
https:i.imgur.com/w1XPbTP.jpg
Mogę kilka pomysłów wysłać na raz?
@RotGarb Nie, napisane jest wprost, że każdy może wysłać tylko jedno zgłoszenie.
@CormaC A mogę wysłać 2 zdjęcia?? Jedno z samą pracą, a drugie z krótkim opisem postaci, czy postać i opis muszą się zmieścić na jednym miejscu??
@CormaC Dołaczam się do pytania Lazy i mam jeszcze jedno pytanie. „Zdjęcia w odpowiednio wystylizowanym stroju”,czyli moge zrobić sam sobie zdjęcie w jakimś stroju,czy ma być jak u YoNami i KafarPL?
https:imgur.com/Pi1l7Wp
https:imgur.com/zenDN1w
LazyPower – zdjęcie może być w formie linku, a opis w na tym zdjęciu albo w pozostałej części komentarza.
RotGarb – robisz sam zdjęcie w odpowiednim stroju. A czy ich prace to zdjęcie lub rysunek?
@Ghost – no jakby nie patrzeć taki cyfrowy kolaż to też rysunek. Mogliście uściślić że chodzi o własnoręcznie rysowane/malowane obrazy to bym sobie odpuścił xd
https:imgur.com/a/A2O3V|John „Kawaleria” Reedman. Dowódca organizacji „Paradise Lost”, która zajmuje się zarówno wyszukiwaniem chętnych do wstąpienia w szeregi organizacji Bramy Edenu dowodzonej przez Ojca głównej frakcji, jak i „agresywnymi negocjacjami” z przeciwnikami Bram Edenu (policja federalna, niektórzy politycy). Reedmana zaczęli nazywać „Kawalerią” poplecznicy i przeciwnicy organizacji Ojca po tym, jak sam usunął 15 przeciwników Bram Edenu używając tylko pistoletu.
Borys Talon Siergiejew – https:imgur.com/HhwCboW
KafarPL – raczej nie. Słownik języka polskiego jako główne znaczenie podaje „to, co jest narysowane; ilustracja, rycina;”, więc nie widzę potrzeby uściślania tego.
https:imgur.com/a/aYmJ6Eugene „Viper’s Eye” Serpenttfang-Gunnslinger.Bezlitosny, zimnokrwisty egzekutor, samotny wilk zabijający dla sportu i pieniędzy, gdyby kogoś było na niego stać. Wytrawny snajper z doskonałym okiem, świetny także w walce wręcz. |Uwielbia ryzyko oraz wszelkie sytuacje ekstremalne – każde swoje urodziny świętuje grą w rosyjską ruletkę, i do tego, mimo że ma jedno oko, herbatę pije z łyżeczką pozostawioną na sztorc w kubku.
https:imgur.com/a/aXeNePoznajcie José, nikt nie wie dlaczego przeniósł się do Montany. Kryje się za pancernymi drzwiami i nie dopuszcza do siebie nikogo, rozmawia tylko za użyciem telefonu, wokół jego domu wije się dużo kabli. Gardzi tym, co nie jest smażone, były członek NRA i fan Babe’a Rutha.
https:imgur.com/a/R9R1C – Chin
Oto mój bohater: https:imgur.com/a/wCfA9|Nie jest to najpiękniejszy rysunek,ale liczą się chęci i pomysł.|Ta figurka Josepha Seeda wygląda obłednie :O|Powodzenia wszystkim! 😀
Nie tylko zbłąkani stróże prawa utknęli w Montanie. Ramon i jego paczka również trafili tam w złym momencie. Kiedy ekipa z wesołego Jeepa wdała się w pyskówkę na stacji benzynowej w Hope County, wyznawcy Seed’a odpowiedzieli im ołowiem. Z rzezi ocalał tylko ubrany w piżamę tygryska Ramon. Grał dużo w strzelanki i lubił substancje psychoaktywne, więc zwinął karabin, znalazł maskę Guy’a Fawkes’a, a następnie zaczął swój śmiertelny trolling. Oto i on: https:imgur.com/a/PDLXb
https:imgur.com/YCYTWTi – Oto mój bohater :D|John Gold|Przydomek: „Ślepy Niedźwiedź”|John był niegdyś snajperem wyborowym.Jest osobą bardzo religijną. Porywczą chodź tajemniczą. Poznał Josepha Seed’a na zebraniu kultu. Zaintrygowała go jego ideologia i od razu chciał wstąpić w „szeregi” Seed’a. Chodzi ubrany w moro i w masce niedźwiedzia, chcę by tylko tak go rozpoznawano. Inspirowały go zawsze niedźwiedzie i ich siła stąd jego styl. Nikt prócz Seeda nie zna jego prawdziwych zamiarów. Dziwny i mroczny typ
Sarah McWarren: https:imgur.com/u3IN5f3
Ethan Mingear: https:imgur.com/a/vn5A5
Adam Jabłoński (ciekawe czyim synem może być xd): https:imgur.com/bubpR60
Nam nadzieję, że moja praca nie pójdzie na marne. 🙂 https:imgur.com/a/vbWWx
Mój ojciec. Żadnej stylizacji czy graficznych „upiększeń” nie potrzebuje, aby stać się postacią z Far Cry 5. Nazwa dla Niego – Big Father. Umiejętności – z niczego zrobi coś użytecznego. Nigdy się nie poddaje, był w wojsku w stanie wojennym, życie nie raz i nie dwa dało mu w kość. Umie zarówno rozśmieszyć jak i załatwić drugiego kolesia 😉 Niestraszna mu wojna, wojsko, granaty czy karabiny. Jednym słowem – MacGyver XXI wieku. Big Father niczym Pagan Min lub Vaas Montenegro https:i.imgur.com/hJPjy7h.jpg
https:drive.google.com/file/d/1BETWe9PRvHE8qg0eQ7AGFIfInoPVBJv6/view|Janusz “Janus”, urodzony w Polsce w 1982 roku we Wrocławiu. W 1988 przedostaje się wraz ze swoimi rodzicami do Republiki Federalnej Niemiec. Kilka dni później rodzice giną z rąk radzieckich szpiegów. Nie do końca wiadomo jak Janusz trafił pod opiekę Josepha Seed’a. Otrzymał przydomek „Janus”, szkolony do zadań specjalnych, świetnie włada kilkoma językami. Dodatkowe zdolności: wyjątkowa odporność na alkohol. Minusy: nieprzewidywalność.
http:imgur.com/Tx7pULc |Jack Seed|Najmłodszy z rodziny Seed’ów. Kiedy usłyszał o kulcie Josepha chciał z nim walczyć ale nie w pojedynkę. Wkrótce napotkał ruch oporu któremu pomoże walczyć z Bramą Edenu.
https:imgur.com/a/O4Qc0 – Stephanie Hannover aka „Możesz zostawić mnie w spokoju?” i „Wiesz co to przestrzeń osobista?”
https:imgur.com/a/MoqRq John Strong. Tak wiem mało oryginalnie. Ale cały był robiony ręcznie plus jego model już jest tak jakby w grze jak widać na załączonym zdjęciu. Nie wiem czy mój pomysł jest oryginalny czy po prostu wręcz banalny. Myślę że warto by dodać taką postać poboczną. Misja miała by dużo akcji jak na Far Cry przystało. Kilka dobrych dialogów i cutscenek z walki wręcz jak powalają któregoś z :jeźdźców apokalipsy 😉 Ja bym chętnie przeszedł kilka takich side Questów! 😀 Powodzenia wszystkim!
https:imgur.com/a/ku7vl Frank Brody opis razem z rysunkiem
https:imgur.com/a/kDR0k |PS: W lewym rogu mini zdjęcie art worku przed obróbką komputerową.
Iwan Władymirowicz Raskolnikow https:imgur.com/TkTRJ8R
https:imgur.com/a/0C0mf Bernard Kalum
https:imgur.com/VdF3iUP Matthew Hudson
https:imgur.com/LnLWZBO Samuel Brown
Mam nadzieję, że będzie ok, bo robienie tego było kompromitujące (dużo ludzi i było mi zimno xD)https:imgur.com/0zNquK5
https:imgur.com/a/mXb5B|Opis postaci pod zdjęciem
https:imgur.com/OEQyzSH |:)
Inka Kadjar https:imgur.com/a/ZfoJt
https:imgur.com/gallery/XHRm7Lilith Aerie|Postać, która wiele zawdzięcza Josephowi Seedowi, ale nie ma pojęcia o tym, jak bardzo się zmienił od czasu, kiedy ostatni raz go widziała.
http:i.picpar.com/PiJc.jpg|Krzysiek Wpieprz to stara szelma, która zdobyła uznanie Johna Seeda przez dzikie uparcie w polowaniu na niedźwiedzie. Nikt wprawdzie nie widział go w akcji, ale wszyscy dawali dyla, gdy tylko poczuli jego smród. Mówi się, że trzymał u siebie zapas pocisków rozpryskowych na całe stulecia i używał tylko najbardziej wybrednych modeli strzelb. Był też wyjątkowo nerwowy i niemiły, przez co szybko stracił partnerkę. W knajpie stwierdził, że upił się niemiłosiernie i wyszedł cało.
https:imgur.com/a/tQFBd
https:imgur.com/vXVzogq
https:imgur.com/a/GHvbA
https:imgur.com/r5lkbcr |Opis postaci na zdjęciu (:
https:imgur.com/dYSyUPR|Juliet jest bystrą i zwinną dziewczyną. Ma kochającą rodzinę. Niestety przez Josepha Seeda i jego ludzi wiele osób pozostało bez żywności. Juliet postanowiła co dzień wymykać się z domu (w kurtce rybackiej ojca, bo „tak wyglądam groźniej tato!”) i okradać pobliskie mieszkania wrogów. Nie zabiera im pieniędzy, bo najbardziej wartościowe w tej chwili jest jedzenie. Przynosi zdobycz dla swojej rodziny lub jak starczy im jedzenia na dłużej, zapraszają sąsiadów na obiad.
https:flic.kr/p/22TcCXh | |Projekt Matka – czyli jak „wykorzystać” Małżonkę do szerzenia jedynej słusznej wiary ; ]|PS. Ona też lubi Far Cry!!! I poświęciła kredkę do oczu do wykonania grafiki na koszulce…