Często komentowane 213 Komentarze

Katowickie finały Intel Extreme Masters już w ten weekend. Zdobądź wejściówkę! [UPDATE – Wyniki!]

Katowickie finały Intel Extreme Masters już w ten weekend. Zdobądź wejściówkę! [UPDATE – Wyniki!]
W najbliższy weekend katowicki Spodek stanie się centrum światowego e-sportu. W najbliższy piątek wystartują bowiem finały mistrzostw świata Intel Extreme Masters, które w tym roku rozgrywane będą w Polsce. Mamy dla was jednodniowe wejściówki na imprezę i chcielibyśmy się z wami nimi podzielić. Co należy zrobić, by je dostać?

Zadanie jest proste. Musicie w komentarzu pod newsem krótko uzasadnić, dlaczego to właśnie wy macie otrzymać wejściówkę na imprezę. Autorzy dziesięciu najciekawszych wpisów nagrodzeni zostaną kodem, który pozwoli im na darmowy „zakup” jednodniowego biletu na Intel Extreme Masters w Katowicach.

Macie czas do jutra, 12 marca 2014 roku.

Intel Extreme Masters odbędzie się w dniach 14-16 marca w katowickim Spodku.

[UPDATE]:

Już wiemy, kto dostanie jednodniową wejściówkę na rozpoczynające się w piątek zawody Intel Extreme Masters. Najciekawsze uzasadnienia podali:

  • CIOHiX
  • luczador
  • SnipzorN96
  • Quajoker
  • Gehenna
  • Horusuki
  • TheThomasus
  • kuba292
  • ChaosPL
  • ThunderGun
  • Kod uprawniający was do darmowego „zakupu” jednodniowej wejściówki na IEM wraz z instrukcją jego wykorzystania wyślemy wam za pośrednictwem PW.

    213 odpowiedzi do “Katowickie finały Intel Extreme Masters już w ten weekend. Zdobądź wejściówkę! [UPDATE – Wyniki!]”

    1. W najbliższy weekend katowicki Spodek stanie się centrum światowego e-sportu. W najbliższy piątek wystartują bowiem finały mistrzostw świata Intel Extreme Masters, które w tym roku rozgrywane będą w Polsce. Mamy dla was jednodniowe wejściówki na imprezę i chcielibyśmy się z wami nimi podzielić. Co należy zrobić, by je dostać?

    2. Gdyż jako pierwszy podpisałem się pod artykułem 🙂

    3. proteziaksaspl 11 marca 2014 o 09:20

      Kocham Smugglera!

    4. Hm, dlaczego? Cóż, pierwszy powód jest taki, że pierwotnie miałem kupić bilet, pojechać na IEM i spać u mojej dziewczyny, tylko pojawił się jeden problem… już nie mam dziewczyny – ot mnie rzuciła 😛 . Przez to całe zamieszanie kompletnie zapomniałem kupić biletu (miałem w planach kupić go w 3 terminie, na 1 nie zdążyłem, a na 2 nie miałem jak), no i teraz już trochę kiepsko z biletem – a pamiętając sytuacje ze zeszłego roku, bez niego jest odrobinę ryzykownie 😀 .

    5. Drugim powodem jest też to, że mam w sumie odrobnie własnego wkładu w IEM, bo jestem moderatorem czatu, oraz zaprogramowałem bota działającego na chacie polskiej transmisji z tego turnieju (jego głownymi funkcjami jest chociażby wysyłanie drabinki na życzenie widzów, automatyczne banowanie spamerskich botów, czy możliwość głosowania na zwycieżce następnego meczu)

    6. Cóż moim jedynym powodem (nie licząc samych rozgrywek) jest to, iż mam okazję tam spotkać wielu moich znajomych, których normalnie nie spotykam. Jednakże bez wcześniejszego wstępu na imprezę wątpię bym miał z nimi szansę pogadać (większość będzie cosplayować a wiadomo jak trudno potem z takimi przeprowadzić chociażby krótką rozmowę).

    7. Dlaczego ja? W zeszłym roku nie byłem, czego żałuję, a w tym roku będzie dużo większe zainteresowanie i boję się że nie wejdę. Poza tym to zawsze szpan jak ma się taki bilet 🙂

    8. Żeby móc francuskim i kanadyjskim twórcom Duel of Champions pokazać bardzo fajną knajpę dla graczy w Katowicach (oczywiście po części oficjalnej). No i dobrze byłoby w końcu spotkać się z nimi osobiście po ponad 1,5 roku testowania gry.

    9. Chciałabym dać swojemu chłopakowi prezent z okazji urodzin, a wiem że bardzo chiał iść na tą imprezę ; ]

    10. W tym roku bardzo chciałe mjechać na IEM, ale nie załapałem się na bilety, pech no cóż. Moim powodem aby jechać jest to że chciałbym zobaczyć na żywo turnieje w League Of Legends oras Counter Strike Global Offencive i spotkać swoich znajomych oraz youtuberów. Jeszcze nigdy nie byłem na IEM i bardzo chciałbym pojechać, do katowic mam trochę daleko i jak pojadę bez biletu to mam obawy ,że nie wejdę i całe te kilometry przejadę na darmo. Jestem na profilu informatyk ii bardzo bym chciał się tam znaleźć.

    11. Już Ci mówię dlaczego,|Słuchaj uważnie kolego,|League of Legends to moja gra,|To moje życie, wymarzone w snach,|Yasuo moim ziomkiem, a Katarina,|To najlepsza pod słońcem dziewczyna,|Tam na IEM-ie, spełnia się marzenie,|Na żywo zobaczenia League of Legends,|Ujrzeć jak najlepsi robią invade przez rzekę,|Albo jak backdoora wyczynia xPeke,|Więc CD-Action moje kochane,|Od lat przez moją rodzinę czytane,|Bardzo Cię proszę, bądź mi przychylne,|O to w tym wierszu błagam usilnie. 🙂

    12. Wać panowie redaktorzy! Jam jest skromny członek braci studenckiej, ubogi w pieniądze, jak i czas. Wolne chwile zapycham sobie radością szeroko znaną w świecie jako gry komputerowe. Moje serce wielce radowałoby się, gdybym to właśnie ja został szczęśliwym wybrańcem, na którego spadnie chwała otrzymania wejściówki na zmagania potężnych wojowników e-sportu! W przeciwnym wypadku będę musiał poczekać 365 księżyców na kolejny turniej… Zlitujcie się wać panowie i wspomóżcie mnie w mej niedoli!

    13. Chcę wejściówkę, ponieważ jak każdy prawdziwy facet wiem jak wchodzić! …z klasą ^^

    14. Co to by była za impreza beze mnie?

    15. Szczerze? Wizja stania w kolejce doprowadza mnie do nerwicy, jestem leniwy i nienawidzę kolejek.

    16. Rok temu, w lutym pojechałem zobaczym i się zakochalem. Do tamtej pory nie byłem wielkim fanem SC2 a LoL’a to nie cierpiałam. Po wystaniu swoich dwóch i pół godziny na potwornym mrozie bez czapki(„a gdzie na dworze, tam nikogo nie będzie”) wszedłem do środka i jedno wielkie WOW. Warto było stać i czekać na wejście, dla tej atmosfery, ludzi i sprzętu. Dlatego w tym roku chciałbym moc bezproblemowo wejście i cieszyć się tym wszystkim bez ograniczeń 🙂 .

    17. Dlaczego ja bym miał otrzymać wejściówkę na IEM’a? Może dlatego, że jedzie na niego cała moja klasa (dosłownie, w końcu technikum informatyczne xD ) i nie chcę być jedynym jeleniem który zostanie na lekcjach w piątek tylko dlatego, że dla mnie już zabrakło biletów xD

    18. Freakman1989 11 marca 2014 o 10:45

      Dlaczego ja powinienem dostać wejściówkę? Bo tak ! 🙂

    19. Chciałbym się pojawić IEM bo słyszałem ale ciii! – że Kaloryferowy bierze potajemnie udział w turnieju „SAPERA” – ponoć jest w tym naprawdę dobry i żaden Koreańczyk nie może sobie nawet koło niego stanąć. Poza tym, może uda mi się wreszcie uzyskać jeden z życiowym „achievmentów” jakim jest znalezienie prawdziwego białego kruka jakim jest gumowy kurczak Mr Jedi, kto wie może go zgubił kiedyś w katowickim Spodku. A na deser może mi się uda poderwać Klarę o ile będzie oczywiście 😛

    20. Chciałbym dostać wejściówkę ponieważ bardzo podobało mi się w zeszłym roku. Z racji tego ,że 14-16 marca będzie finał całej imprezy chciałbym tam być i doświadczyć tych samych a nawet lepszych emocji niż w roku poprzednim. Z góry dzięki za moźliwość wzięcia udziału w takim losowaniu. HF&GL dla wszystkich uczestników.

    21. Chciałbym tam być bo co to za impreza beze mnie. 🙂 _

    22. Dlaczego ja? Ponieważ w tym roku jest zjazd kumpli z całej Polski na tegoroczne finały w Katowicach. Ponieważ jesteśmy fanami e-sportu, a przede wszystkim zgraną ekipą która razem przemierza krainę Guild Wars 2, chcieliśmy się wspólnie zobaczyć i pokibicować. Jako, że nie posiadam jeszcze wejściówki, to trafiła się niebagatelna okazja aby wziąć udział w ów konkursie, zwłaszcza, że podobno wszystkie bilety zostały wyprzedane. Pozdrawiam 🙂 .

    23. Chciałbym wreszcie móc na żywo zobaczyć najlepsze drużyny w CS’a i LoL’a na żywo a nie tylko na streamach :< Dodatkowo zdobyć jakieś autografy / porobić sobie zdjęcia ze sławami żeby mieć pamiątkę na długi czas 🙂

    24. Bo mieszkanie w Katowicach i nie pojawienie się na IEM w Spodku jest jak przeprowadzka do Sosnowca… Można tylko po co?

    25. @heeex Różnica tkwi w tym, że Roccat nie będzie grał na IEM, tylko przyjadą spotkać się z fanami i pooglądać finały.

    26. Dlaczego ja? Ponieważ jako obecny student informatyki we Wrocławiu, interesują mnie wszelkiej maści targi elektroniczne i nie pogardzę tego typu „taryfą ulgową” 😉 |A ponieważ byłem na zeszłorocznym IEM’ie w Katowicach, to dobrze wiem, jak mało fascynującym zajęciem jest stanie w kolejce pod Spodkiem – o tyle dobrze, że w tym roku nie ma takiego mrozu…

    27. Dlaczego akurat my powinniśmy otrzymać wejściówkę (celowo piszę o 2 lub 3 wejściówkach). My jako Mad Bomberz – jesteśmy nową ekipą esportową z Wrocławia, która w ciągu około 2 tyg. działania uzyskała niezłe wyniki. Po pierwsze jeden z naszych graczy zajmował odpowiednio 4 i 5 miejsce w II i III turnieju eliminacji ESL w Heartstone. Do drugie prowadzimy na YT kanał w którym doradzamy graczą jak należy grać w HS. Po trzecie będziemy w stanie zrobić koszulki z logo CD i MB łazić w nich na terenie imprezy.

    28. Ponieważ nigdy nie było mi dane uczestniczyć na imprezie tego typu…na zeszłoroczną edycje IEM z radością oczekiwałem odliczając dzień po dniu do jej rozpoczęcia, a potem okazało się, że egzaminy na studiach zniszczyły to marzenie. Chcę po za tym spotkać ludzi, z którymi podzielam zainteresowania ^^

    29. EverlasT996 11 marca 2014 o 11:40

      Chciałbym dostać wejściówkę ponieważ będę mógł się spotkać z rodzinką . Spodek pomieści jakieś 10.000 ludzi i większość z nich gra w gry 😀 Jesteśmy jedną wielką społecznością i takie eventy jak IEM integrują wszystkich w tej sali i dzięki temu stajemy się JEDNĄ WIELKĄ RODZINĄ !

    30. chciałbym otrzymać wejściówkę, ponieważ chciałbym przeżyć tą cała relacje na żywo oraz poznać najlepszych z najlepszych graczy.PS. I tak jak każdemu kto pisze dlaczego chcę wejściówkę nie chce stać w kolejce 😛 .

    31. Dlaczego ja ? 🙂 Ponieważ byłem rok temu na IEM i czekałem 2 godziny w kolejce w mrozie 🙁 Nie będę mówić ile lat czytam CDA , bo to zwykłe podlizywanie się . Ja podaje tutaj konkretny argument 🙂 Jak sobie pomyślę ile będę musiał czekać w kolejce do wejścia do Spodka to mnie już mrozi : / Także krótko mówiąc chciałbym tam wejść ponieważ nie widzi mi się stanie kilka godzin w kolejce pod Spodkiem 🙂 |Pozdrawiam 😀

    32. Heeex, nie mam na myśli cię urazić, ale na tym IEM nie będzie Roccat’u 🙂

    33. Dlaczego ja? Hmm.. mam 500 metrów od Spodka a perspektywa tłumnego oblężenia wejścia nie napawa mnie znacznym optymizmem. Trzeba jakoś pójść na łatwiznę by zobaczyć choć raz w życiu tak wielką e-sportową imprezę !

    34. Chcialbym otrzymać bilet gdyż ostatnio czekalem 4 godziny na wejście , a poza tym byla by to mila odskocznia od ciągłego przygotowywania sie do matury i wiecznego wkuwania:(

    35. Bo ojciec nie dał hajsu na bilety… A tak chciałem jechać… (T.T)

    36. Ponieważ jestem fanem szeroko rozumianego e-sportu od 14 lat, moje początki sięgają Cs 1,5. Na IEM będę miał okazję zobaczyć najlepsze drużyny CS:GO. Nie jest mi także obca scena StarCraft 2, zobaczenie Koreańczyków w akcji jest mega fajnym doświadczeniem. Byłem w tamtym roku na przystanku w IEMa w Katowicach i nie żałuje była fantastyczna atmosfera. W Tym roku bardzo bym chciał być częścią tego widowiska, są to emocję niezapomniane przez długi długi czas. Wiec jeżeli jest to możliwe proszę o wejściówkę.

    37. Darmowy „zakup” ach jak to brzmi.. Może od początku.. W Katowicach, niedaleko Spodka jest zaj.. super sklep z bielizną, jak bym wygrała wejściówki na IEM to przy okazji dokonałabym zakupu seksownej bielizny i złożyła ją na IEM, oczywiście nie tylko tą cześć garderoby. A teraz na poważnie… Ja mam wykupiony karnet na wszystkie 3 dni, ale co tam.. jak cda ogłasza konkurs to głupio by było nie wziąć udziału. 🙂 Zawsze (w razie wygranej) wejściówki można przekazać „napalonemu” qmplowi, który takiej nie ma. 🙂

    38. Dodam tylko, że ten qmpel i tak ze mną jedzie.. choć boroczek będzie czekał w kilometrowej kolejce 😀

    39. Sam nie wiem jak uzasadnić, że to ja zasługuje na tą wejściówkę, po prostu cholernie jej pragnę i wykorzystam ją w stu procentach. Nie chce sprzedawać nerki czy innych organów, by dostać się na tak świetne widowisko. Gry to moja pasja a odwiedzenie IEM od zawsze było dla mnie czymś nieosiągalnym a Wy możecie mi w tym pomóc 🙂 ) Może w końcu udałoby mi się zrobić zdjęcie z jakąś ładną hostessą <3

    40. Bo jestem z Sosnowca i jak Ślązaki zobaczą mnie w kolejce i dowiedzą się, że jestem z za granicy to nie wrócę stamtąd żywy więc oszczędźcie mi przedwczesnej śmierci 🙂

    41. Początkowo miałem jechać na IEM. Później, z powodu pewnych problemów zrezygnowałem. Jeśli wygrałbym wejściówkę, to spakowałbym szybko czyste majtki, skarpety i trochę konserw, zarezerwował bilet na bus i jak prawdziwy nerd wyruszył na jedną z największych imprez growych w Polsce 🙂

    42. Jestem studentem, który większość swojego czasu spędza na uczelni i ciężko przygotowuje się do kolejnych egzaminów. Oglądanie takich imprez miałem okazję tylko przez ekran monitora, lecz gdybyście mi pomogli mógłbym zrealizować jedno z moich malutkich marzeń 🙂

    43. BlackFencer 11 marca 2014 o 11:55

      Dlaczego ja?|Bo w zeszłym roku ochrona nie wytrzymała nerwowo widoku tłumów pod Spodkiem i oberwało się gazem pieprzowym (i o dziwo nawet TVN o tym nie mówił!), a wolałbym za tydzień uniknąć podobnych wypadków 😀

    44. Hmmm, uzasadnić ?Nie ma problemu, mam dopiero 17 lat, jestem wielkim fanem e-sportu jak i prywatnych rozgrywek. Zawsze marzyłem o zobaczeniu mistrzów i nauczyć się od nich czegoś czego ja nie potrafie oraz poprostu z nimi porozmawiać, to marzenie o zobaczeniu słynnych youtube’erów i spędzenia bardzo miło czasu w swoich klimatach to była by dla mnie wielka niespodzianka i przeżycie które zapamiętał bym do końca życia. Gdybym tylko miał pieniądze… Nigdy nie byłem na takim wydarzeniu :c Marze o tym….

    45. Dlaczego to właśnie ja mam dostać bilet na Intel Extreme Masters? Odpowiedź jest prosta-jestem fanem e-sportu od dobrych kilku lat, pamiętam jak w sieci oglądałem streamy graczy, którzy prezentowali swoje umiejętności w LoLu, SC II czy nawet CS Kibicuje polakom, dlatego też przepustka na taką imprezę jak IEM w Katowicach pozwoli mi na zobaczenie moich ulubionych game-playerów na żywo w akcji oraz na zdobycie zdjęcia z nimi lub autografu. Rok temu byłem na IEM i nie żałowałem decyzji. Pozdrawiam!

    46. Chciałbym zdobyć tę wejściówkę, ale nie dla samego siebie. Zależy mi na tym, by uszczęśliwić jedną ważną dla mnie osobę – moją narzeczoną. Uwielbia rozgrywki eSportowe, jest wielką fanką Fnatic’ów i wielu innych drużyn. Sama też chciałaby w przyszłości brać udział w takich rozgrywkach, jest to jej marzenie, a ja chciałbym ją w tym wspierać. Wiem, że bardzo by się ucieszyła z tej wejściówki ponieważ miałaby ułatwiony dostęp do miejsca, które tak bardzo uwielbia.

    47. Ponieważ uwielbiam rozgrywki esportowe i chcę w przyszłości wystąpić na jednym z takich wydarzeń – to moje największe marzenie, a pojechanie do Katowic przybliżyłoby tylko spełnienie go. Chciałabym poznać i zrobić sobie zdjęcia z paroma zawodnikami, którzy wystąpią podczas rozgrywek. Chciałabym też zobaczyć jak to wszystko odbywa się na żywo. Wejściówka na IEM bardzo by mi to ułatwiła. Wejściówka to moja przepustka do świata, który kocham – do świata rozgrywek eSportowych.

    48. Zasługuję na tę wejściówkę ponieważ jestem fanem starcrafta i esportu oraz chciałbym pierwszy raz zobaczyć taki turniej na żywo. A pozatym chciałbym zagrać w Titanfall oraz War Thunder Ground Forces na Oculus Rift. Chciałbym także wziąść udział w konkursach i kpić nowy pendrive na stoisku esl shop.

    49. Dlaczego to ja mam wygrać bilet?|Bo potrzebuje biletu tego!|Bo chce zobaczyć backdoor Xpekiego!|Bo ja bez biletu to jak Tryndamere bez miecza wielkiego!|Bo już przekroczyłem próg elo złotego!|Bo będę gwiazdą trybun turnieju waszego!|Bo dotrę do Katowic choćbym miał zbudować pociąg z Lego!|Bo jego brak będzie potężnym ciosem dla mojego ego!|Bo gdy będę miał bilet nie będę miał humoru złego!|Bo do Lola nie mam zapału słomianego!|Dlatego powinienem zostać zwycięzcą biletu tego!

    50. 15 marca obchodzę rocznicę z dziewczyną, którą chcę „przekabacić” na ciemną stronę gier komputerowych. Póki co nieźle mi idzie, „pykamy” sobie w Hearthstone i Neverwinter. Jak dowiedziałem się, że na IEM będą rozgrywki w HS’a od razu wiedziałem, że muszę ją tam zabrać 😉 Sprawa wygląda następująco – ona 14 marca nie może jechać z powodu szkoły. Panowie, nie zawiedźcie mnie, sprezentujcie mi wejściówkę, żebym 14stego mógł jak najlepiej ogarnąć plan imprezy, ciekawe miejsca, stoiska i 15stego ją tam zabrać 😀

    Dodaj komentarz