16
14.07.2022, 13:44Lektura na 2 minuty
Konkurs

Konkurs „WoW: Dzień smoka” – lista zwycięzców

Z okazji premiery nowego tłumaczenia powieści „World of Warcraft: Dzień smoka” Richarda A. Knaaka przygotowaliśmy dla Was wspólnie z wydawnictwem Insignis konkurs, w którym można zdobyć jeden z pięciu egzemplarzy tej książki.

Zwycięzcy konkursu

Po przeczytaniu Waszych zgłoszeń postanowiliśmy nagrodzić książkami następujące osoby:

Aree, Grimuald, Sqbi, thematrix20, Tupac008

Zwycięzców prosimy o jak najszybsze podesłanie maila ze swoimi danymi na adres konkurs@cdaction.pl. W mailu powinny znaleźć się: ksywka z cdaction.pl, imię i nazwisko, adres do wysyłki nagrody, telefon kontaktowy. Wiadomość należy zatytułować „Konkurs - WoW: Dzień smoka” i wysłać z adresu mailowego powiązanego z kontem na cdaction.pl.


Tak o „Dniu smoka” pisze jego wydawca:


Ten prawdziwy klasyk lata temu dla wielu polskich graczy był okazją do pierwszego spotkania z literacką stroną uniwersum. Nowe tłumaczenie to prawdziwa gratka dla osób chcących poznać jego starsze dzieje i dowiedzieć się więcej o jednym z ważniejszych wydarzeń Drugiej Wojny, jakim była misja mająca na celu uwolnienie Smoczej Królowej Alexstrazy – zniewolonej za pomocą pradawnego artefaktu jednej z najpotężniejszych istot w Azeroth. Tylko ona i jej potomstwo zmuszone do służby dzielą Hordę od definitywnej porażki w konflikcie z Przymierzem Lordaeronu.


Żeby wziąć udział w konkursie, musisz w komentarzu pod tym newsem napisać, dlaczego wspierasz Hordę lub Przymierze. Pięć najciekawszych odpowiedzi nagrodzimy egzemplarzem „Dnia smoka”.

Na zgłoszenia czekamy do piątku 8 lipca do godziny 23:59. Każdy ma prawo do jednego zgłoszenia. Wyniki ogłoszone zostaną w ciągu 14 dni od zakończenia konkursu. Na dostarczenie nam swoich danych zwycięzcy będą mieli 7 dni od momentu ogłoszenia wyników. Jeśli ktoś nie zrobi tego na czas, nagroda przejdzie na kolejną wytypowaną przez redakcję osobę. Wysyłka nagród tylko na terenie Polski. Uczestnicy używający multikont zostaną automatycznie zdyskwalifikowani. Ogólny regulamin konkursów organizowanych na naszej stronie dostępny jest TUTAJ.

Redaktor
CD-Action
Wpisów1030

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane