30
18.10.2018, 14:59Lektura na 4 minuty

„Mass Effect. Anromeda: Inicjacja” – Wygraj egzemplarz książki [ZAKOŃCZONY]

W zeszłym tygodniu odbyła się premiera nowej książki z uniwersum Mass Effecta. W naszym konkursie możecie wygrać jeden z pięciu jej egzemplarzy.


Tomasz „Ghost” Matusik

Tak o powieści pisze wydawca:


Porucznik Cora Harper zaciągnęła się do armii Przymierza, by rozwinąć i wzmocnić swoje wyjątkowe talenty biotyczne. Otrzymuje przydział do Córek Talein, oddziału komandosów asari, gdzie staje się znakomicie wyszkoloną i śmiertelnie niebezpieczną łowczynią. Po powrocie na Ziemię Cora czuje się obco między ludźmi i postanawia dołączyć do Inicjatywy Andromeda jako zastępca Aleca Rydera. Celem misji, którą  dowodzi, jest wysłanie stu tysięcy kolonistów w sześciusetletnią podróż w jedną stronę w nieznane. Kiedy niezwykle istotna i niebezpieczna technologia zostaje skradziona, Cora otrzymuje zadanie powstrzymania złodzieja, nim ten wykorzysta swoją zdobycz przeciwko Inicjatywie, a może nawet doprowadzi do udaremnienia misji jeszcze przed jej rozpoczęciem.Więcej o książkach powiązanych z Mass Effectem możecie poczytać TUTAJ.

Aby wziąć udział w konkursie, należy w jednym komentarzu pod tym newsem napisać, która z postaci gier z cyklu Mass Effect nadawałaby się na bohatera lub bohaterkę własnego cyklu książkowego i dlaczego właśnie on(a).

Na propozycje czekamy do piątku włącznie (12 października do godz. 23:59). Każdy ma prawo do jednego zgłoszenia. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w ciągu 3-5 dni roboczych od zakończenia konkursu. Będą potem mieli tydzień na dostarczenie nam swoich danych osobowych. Jeśli tego nie zrobią w podanym czasie, nagroda przejdzie na kolejną wytypowaną przez redakcję osobę. Wysyłka nagród tylko na terenie Polski. Ludzie używający multikont zostaną automatycznie zdyskwalifikowani.

Laureaci

Nagrody otrzymuja następujące osoby:

sukubulus
Nie mam wątpliwości co do mojego wyboru. Jack, którą poznajemy w drugiej odsłonie gry jest nad wyraz interesującą postacią. Buntownicza biotyczka, niegdyś obiekt eksperymentów w placówce Cerberusa, jednak nie wiadomo jak dokładnie trawiła to więzienia. Jej historię czytałbym z zapartym tchem i zapewne na jednej książce by się nie skończyło, tak bardzo jest to ciekawa osobowość.

kryst87
Definitywnie Javik. Prócz tego, że jest ciekawą postacią, książki o nim mogłyby pokazać społeczeństwo Protean. Javik jako wojownik zapewne brał udział w różnych kampaniach przeciw innym rasom. Naturalnie, książka z jego udziałem byłaby okazją do zobaczenia początków takich ras jak asari czy turianie. Komentarze Javika na temat różnych ras były jedną z lepszych rzeczy w ME3.

eru10
Bez wątpienia Legion. Dlaczego? Gadający Geth, noszący kawałek pancerza N7 i zwracający się do nas "Shepard-Commander", trzeba czegoś więcej?
A tak poważnie. Początki Geth'ów, jak uzyskiwali świadomość, następnie Wojna Poranna, jej przebieg, późniejsza izolacja w Mgławicy Perseusza, sojusz ze Żniwiarzami. Wiadomo, że Legion zainteresował się Shepardem po zabiciu przez niego Suwerena. Później szukał o nim informacji przemierzając wiele planet i systemów gwiezdnych. To również mogłoby być opisane w książkach.


Denzil
Królowa Rachni. Dowiedzielibyśmy się co się z nią działo między pierwszą i drugą częścią gry - gdy uwolniona przez Sheparda, postanowiła odnowić swój gatunek w jakimś bezpiecznym miejscu. Po drodze zaprzyjaźniając się z kolonistami, których potem mogła wykorzystywać telepatycznie - ale czy robili to z własnej woli? A po ataku Żniwiarzy ponownie została zniewolona, a jej dzieci zmienione w armię Żniwiarzy. Jak wtedy się czuła? Czy znalazła w końcu swoją miłość? Czy szukała swojej rodziny?

Rzeziblacha
Zdecydowanie nie książka a trylogia poświęcona byłaby Tali i jej pielgrzymce jako, że Quarianie to galaktyczni nomadzi. Celem pielgrzymki jest zdobycie informacji na temat gethów, co wiąże się z zakończeniem pielgrzymki i wejściem w dorosłość i pokonanie wroga. Całość skupiałaby się na Tali, jednak zostałaby ukazana złożoność Quarian ich wygnanie i wędrówka floty ich słabą odporność układu immunologicznego. Przedstawiona byłaby historia jak i na koniec próba odzyskania rodzinnej planety Rannoch.

Osoby te proszę o jak najszybsze podesłanie maila ze swoimi danymi na adres konkurscda@cdaction.pl. W mailu powinno być: ksywka z forum, imię i nazwisko, adres korespondencyjny, telefon kontaktowy. Wiadomość należy zatytułować "Konkurs - Mass Effect. Anromeda: Inicjacja" i wysłać z adresu mailowego jaki macie powiązany z kontem na forum.


Czytaj dalej

Redaktor
Tomasz „Ghost” Matusik

Z redakcją byłem związany przez ponad 20 lat. Nie pisałem zbyt dużo, ale w inny sposób się udzielałem. Zajmowałem się forum, reklamacjami, sklepem, konkursami, infrastrukturą IT w redakcji, opieką nad praktykantami, nadzorowaniem tworzenia nowych serwisów i ogarnianiem całej masę innych spraw. Teraz mam inne zajęcie. Coś tam pewnie jeszcze będę się udzielał, ale zdecydowanie rzadziej niż kiedyś.

Profil
Wpisów792

Obserwujących3

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze