33
11.03.2016, 02:04Lektura na 2 minuty

Metro 2033: Prawo do użycia siły / Echo zgasłego świata. Dwie premiery książkowe, fragment do odsłuchania oraz konkurs [WYNIKI]

Dzisiaj premiera dwóch książek z uniwersum Metro 2033. Pierwszą jest nowa powieść Denisa Szabałowa, Prawo do użycia siły. Druga to zbiór opowiadań pod tytułem Echo zgasłego świata. Mamy dla was konkurs, w którym możecie wygrać pięć kompletów.


Dawid „spikain” Bojarski

[UPDATE]

Mamy wyniki! Zwyciężąją:

wolus1

Hanter

Coloman

SALETAPC

melon1992

 

Gratuluję i proszę o skontaktowanie się ze mną na naszym forum. Potrzebujemy adresów do wysyłki nagród.

[/UPDATE]

Cytując wydawcę:


Swoją premierę ma powieść Denisa Szabałowa „Prawo do użycia siły” – pierwszy tom trylogii rewelacyjnie ocenianej przez czytelników rosyjskich. Ale to nie jedyna dobra wiadomość: Wraz z powieścią Szabałowa w ręce czytelników trafia również antologia „Echo zgasłego świata” – zbiór opowiadań, których autorami są młodzi twórcy – fani literatury postapokaliptycznej, nagrodzeni w III konkursie na opowiadanie w Uniwersum Metro 2033.


Echo... możecie sprawdzić tutaj:

Jeżeli zaś chcecie wziąć udział w konkursie i wygrać jeden z pięciu kompletów (obie książki), stwórzcie grafikę (może być choćby i w Paincie – liczy się pomysł), która przedstawiłaby okładkę wymyślonej przez was powieści w uniwersum Metra. Musi być zaskakująca, zabawna, fajna – zwalcie nas z kolan. Grafika musi zostać wrzucona na imgur.com, a w komentarzu (jeden człowiek – jeden komentarz) wklejony adres, najlepiej bezpośrednio do obrazka. Macie czas do soboty, do 23:59:59. Powodzenia!

Redaktor
Dawid „spikain” Bojarski

Redaktor naczelny CD-Action. Zagraj w Unavowed.

Profil
Wpisów3668

Obserwujących33

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze