1052
6.05.2013, 23:23Lektura na 1 minutę

Might & Magic: Heroes VI: Cienie Mroku ? Mroczne Elfy, sztuk 10. Gratis oddam! [WYNIKI]

Might & Magic: Heroes VI: Cienie Mroku - samodzielny dodatek do gry Might & Magic: Heroes VI - trafił już do sprzedaży w Polsce, więc z dumą, radością i satysfakcją możemy wreszcie ogłosić, że pod jednym z naszych redakcyjnych biurek znajduje się 10 egzemplarzy tej produkcji, które chętnie oddamy naszym czytelnikom. 


Hut

Zasady konkursu są tak proste, jak budowa krasnoludzkiego topora – by wziąć udział w konkursie należy wpisać w komentarzu pod tym newsem imię głównego bohatera tej produkcji ORAZ wysłać na adres hut@cdaction.pl tytuł gry, w której pojawił się on po raz pierwszy.

Mail powinien mieć tytuł Might & Magic: Heroes VI: Cienie Mroku - [NICK], gdzie zamiast [NICK] wpisujecie swój identyfikator na naszym forum. 

Spośród osób, które w komentarzu wpiszą poprawne imię, i nie pomylą się w mailu wysłanym na powyższy adres wylosujemy nagrody. Czasu macie sporo, bo aż do niedzieli, 12 maja (do 23.59). 

Powodzenia!

[UPDATE]

Zakończylismy zbieranie zgłoszeń. Maszyna losująca pójdzie w ruch jeszcze dziś, wyniki na stronie najpóźniej jutro.

[WYNIKI]

Maszyna działa, ale rzeczywiście trzeba było ją potraktować młotkiem. Gry zmierzają do dumnych posiadaczy tych wyjątkowych nicków (chcielibyśmy mieć takie fajne!):

Oskar276, TangoFox, Archilus, Hermetic, dawidJedi, Zodiak, BuLL, Gryfius, Freider, DrwinazPingwina

Zwycięzców prosimy o przesłanie danych do wysyłki nagród (imię, nazwisko, adres) na wyżej wspomniany adres.   

Redaktor
Hut
Wpisów4059

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze