465
14.10.2011, 11:00Lektura na 2 minuty

Odliczanie do Might & Magic: Heroes VI. Dzień 7: Która frakcja ma najwięcej mocy?

Odliczanie do Might & Magic: Heroes VI. Dzień 7: Konkurs! Zgodnie z obietnicą, dziś, w dniu premiery gry Might & Magic: Heroes VI, startujemy z konkursem związanym z frakcjami, które przedstawialiśmy w poprzednich odcinkach cyklu. Która z nich na najwięcej mocy? 


CD-Action

Zasady konkursu są proste: w komentarzach do tego newsa (będzie przyklejony u góry strony przez weekend) należy wskazać jedną z frakcji (tę, która przypadła wam najbardziej do gustu - więcej o nacjach dostępnych w grze można przeczytać TUTAJ) i uzasadnić, dlaczego uważacie, że to właśnie w niej jest najwięcej mocy. Aby wpisy nie były długaśne (lub za krótkie) umawiamy się, że uzasadnienie musi mieć formę wierszowaną i składać się z czterech wersów. Czyli np. (ale ostrzegamy, akurat Wisława Szymborska wzięła urlop):


Przystań wędrowcze i spójrz na Przystań Zamek tej frakcji zamknięty na zamek Moc jej jednostek daje jej moc Gdy wrogów kopa i tak da im kopa


O, coś takiego (może się jeszcze bardziej rymować...). Na zgłoszenia czekamy do poniedziałku, postaramy się rozwiązać konkurs jak najszybciej, ale jak zwykle zasypiecie nas pewnie zgłoszeniami, więc przebicie się przez nie może zająć trochę czasu. Uwaga - liczy się tylko pierwsze zgłoszenie każdego użytkownika.

Co jest do wygrania? Dziesięć zestawów gadżetów związanych z grą Might & Magic: Heroes VI (torby, koszulki, bluzy, kubki) - jednego z laureatów nagrodzimy też grą. Powodzenia!

A co z Archaniołem (O TYM)? Wiemy już, jak będzie wyglądać ten konkurs, ale żeby nie przesadzać z tematem "hirołsów", wystartujemy z nim przyszłym tygodniu.
 

Redaktor
CD-Action
Wpisów1023

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze