Potworny weekend z Evolve #3 – Wraith [WYNIKI]
![Potworny weekend z Evolve #3 – Wraith [WYNIKI]](https://cdaction.pl/wp-content/uploads/2021/11/19/dd250218-0a10-47d1-a799-5fbcb2727a20.jpeg) 
                      [UPDATE]
Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia! Finał redakcyjnych sporów o wybór zwycięzcy był zacięty, ale ostatecznie uznaliśmy, że najbardziej spodobała nam się praca użytkownika PC! Do niego też powędruje nagroda. Gratulacje!
Wyróżnienia i uściski dłoni wędrują do użytkowników Zaba2501 i mgkprojekt za ich prace poniżej.
Gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie!
[/UPDATE]
Wraith atakuje z zaskoczenia – niewielką liczbę punktów życia rekompensuje potężną mobilnością i zdolnością odwracania uwagi drużyny łowców. Gratka dla fanów asasynów nie z tej ziemi.
Aby zdobyć prezentowane obok zestaw gadżetów i słuchawki, należy tym razem wykazać się inwencją twórczą w sztukach plastycznych. Zadanie polega na przedstawieniu sceny batalistycznej w formie pojedynczego obrazka (czyli nie komiksu), w której Wraith staje naprzeciw ekipie łowców złożonych z członków redakcji CDA. Link do pracy należy zamieścić w komentarzu. Technika dowolna – może to być rysunek w paincie, fotomontaż, witraż, a nawet wycinanka. Liczy się przede wszystkim ciekawy pomysł. Czas macie do wtorku 17 lutego, do godz. 23:59:59. Powodzenia!
Poprzednie filmy i konkursy znajdziecie TU i TU. Ogłoszenie wyników konkursu na szantę z Krakenem będzie miało miejsce TU dziś o godz. 15.
Czytaj dalej
64 odpowiedzi do “Potworny weekend z Evolve #3 – Wraith [WYNIKI]”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.




 
                        
                         
                        
                        ![Konkurs World of Warships: Legends – do wygrania konsola PS5 z napędem [ZAKOŃCZONY?]](https://cdaction.pl/wp-content/uploads/2021/11/19/d174fefe-1d90-4721-8f7d-2bf5d7845853.jpeg) 
                        
                        ![Konkurs „Diablo: Wichry Gniewu” – do wygrania 5 egzemplarzy książki [ZAKOŃCZONY]](https://cdaction.pl/wp-content/uploads/2021/11/19/ee29158e-b890-4c90-a3e9-3c2bf4050624.jpeg) 
                        
                        
Trzeci dzień i trzeci potwór – tym razem zabójcza Wraith (tak, to ONA). W trzecim konkursie jako nagroda do zestawu gadżetów dołączają słuchawki. W związku z tym i danie jest nieco trudniejsze…
No cóż, zdolności plastycznych nie mam, ale życzę powodzenia wszystkim biorącym udział 😉
http:imgur.com/Yn5sSJa|Proszę, zapraszam.
Ja też życzę powodzenia jak pisałem wcześniej jest jeszcze jedna szansa (wiedziałem że będzie jeszcze jedna o Wraithu)
I poezję tutaj dam|bo mi się chcę |Bo Wraith to nie cham|Kiedyś jej głowę ukręcę|Królowa walki|swojej rangi|jest ostra|jak jej siostra|gra w assassina|ale trochę przegina|w swych szponach|trzyma klona|ona walczy|dla kołaczy|myśli sobie|ja pi****le|muszę grać dla siebie|swą ciekawą rolę|gdy wypiję swoją colę|łowców mam w nosie|biorę ich jak prosie|nie dożyje długo|walczyć chciała nawet ze Smudą|jeżeli przykuje ich uwagę|(mieli większą przewagę)|zrobią z niej pokrowiec|jeśli nie zrobi z nich parę owiec.
oto moja praca http:imgur.com/rrZncP3
Tu jest moje zdjęcie: http:imgur.com/gallery/iKXtfMw/new
Moje „dzieło” http:imgur.com/hrSCuZJ Tak sądziłem że gdzieś już te mordę Wraith widziałem 🙂
hej skąd pobrać fotki redaktorów?
http:imgur.com/OtsFVnm|Coś ode mnie. W założeniu miało wyglądać lepiej 🙁
Trochę Garry’s Moda, trochę GIMPa, szczypta czasu: http:imgur.com/b9uGYVb
moja praca http:imgur.com/QS7rxt4 🙂
Nie jestem pewien czy w pełni rozumiem zadanie do wykonania. Można prosić o jakieś sprecyzowanie? Chyba, że ocenianie jest luźne, aby spełniać mniej więcej wymogi konkursu.
@mustang2009 Przy ostatnim konkursie zmienili zasady, gdy się okazało, że znakomita większość zgłoszeń ich nie spełniała. Nie przejmuj się i rób to co większość. 😛
http:i.imgur.com/zfSqqdA.png
http:i.imgur.com/qwbokGe.png
Moja propozycja:|http:imgur.com/gallery/YRRM2at/new
Moja praca:|http:i.imgur.com/NTYZQEw.jpg
@Entyrop wiem jak było ;p oczywiście nie zamierzam za bardzo odstawać, ale myślałem, że redaktorzy ubiorą zadanie w inne słowa, żeby nie było potem nieścisłości. Ale pewnie i tak nic nie wygram… 😡
http:i.imgur.com/I24HuVd.png?1?9701|Lub inny link: (do nieprzybliżonej pracy)|http:imgur.com/I24HuVd
http:imgur.com/M0ygMt1
http:imgur.com/ekXcR0X|spikselizowani zostali, 9kier, Berlin, enki i Smuggler jako Daisy
http:imgur.com/mHuXWQW
http:i.imgur.com/FM14PMq.png click here
Tutaj moja praca. Pozdro CD 😛 |http:i.imgur.com/ho3Ji3g.jpg
Witam, oto moja praca 🙂 |http:imgur.com/iPVYK0t
Praca konkursowa: | http:i57.tinypic.com/2nvax.jpg
http:imgur.com/fJXzeVbPaint 🙁
http:imgur.com/fJXzeVb
Moja praca:) http:i.imgur.com/qkOyoFW.png
http:imgur.com/BUsUY1q
a oto i ode mnie praca 🙂 http:imgur.com/wjr6jfr
http:i.imgur.com/qIqzhZZ.jpgPrzedstawiam państwu pracę pt.WARIACI vs WRAITH: o jeden deadline za daleko…Występują: redakcja CDA we własnych osobach.Zdjęcia: osoba z aparatem.Scenariusz: samo życie.Na motywach powieści: „Allor, K^%$! Screeny?!”Przyjemności!
http:i.imgur.com/qIqzhZZ.jpg – bardzo nieładnie się tam na dole skotłowało więc ponawiam link.
Jestem staromodna więc wysyłam pracę rysowaną ręcznie. 😉 |CD-Action Team: Smuggler, 9 Kier, Ghost, MQc|http:i.imgur.com/BzGrtvw.jpg?1
Mam nadzieję, że Avatary forumowe Redaktorów też się liczą. Moja praca: | http:i.imgur.com/Ls34X6Y.jpg
Witam, moja propozycja sceny batalistycznej:|http:i.imgur.com/Fd1T9El.jpg
Moja praca 🙂 |http:imgur.com/Y1lopFi
Oto coś ode mnie 😀 |Nie mam pewności czy przypadnie Wam do gustu, ale uwierzcie, że dopiero co dowiedziałem się o konkursie i trzeba było wymyślić coś na szybko. Liczą się chęci :>http:imgur.com/9tZBd1N(to jest moje dzieło, proszę się nie śmiać – bo nie ma z czego)
Jeszcze raz, gdybyście nie znaleźli linku na dole 😀 |http:imgur.com/9tZBd1N
Pozdrawiam całą załogę 🙂 | http:postimg.org/image/j5x6qoau3/
Serdeczne pozdrowienia:D |http:imgur.com/qfp6nR1
Witam|A o to moja propozycja: http:i.imgur.com/SpAvXzL.jpg|Zapraszam do obejrzenia i pozdrawiam.
oto moja praca|http:imgur.com/8EOqpak
http:imgur.com/cf4MaAA
Witam redaktorów i graczy|http:i.imgur.com/JxB8M2u.jpg
http:i.imgur.com/UrXPxez.jpg -oto moja praca, dziewczyna też potrafi 😉
Waleczny Berlin, enki (medic) i Smg. Myślę, że w takim pojedynku Wraith nie miałaby szans 😉 . |PS Mam nadzieję, że nie patrzycie aż tak bardzo na skill w grafice/rysowaniu 🙂 . http:imgur.com/rmtiTLl
http:i.imgur.com/fiutBeG.png?1
http:i.imgur.com/CT12pJF.jpg|Jakby ktoś się zastanawiał to ten czwarty odwrócony tyłem łowca to stażysta 😉