Ubisoft Exclusive: 6 gier, 3 aparaty, jedno hasło reklamowe

Konkurs polega na tym, by wymyślić hasło reklamowe związane z serią Ubisoft Exclusive.
Przypominamy to seria, która dzieli się na trzy grupy:
Trzeba wymyślić slogan dla całej serii albo dla jednej tylko grupy (np. Seria czarna nie jest marna, a wśród graczy popularna) a nawet dla wybranego tytułu (np. HAWX 2, super gra, każdy pilot w domu ją ma). Hasło reklamowe nie musi się rymować, ważne by było nośne i krótkie. Wpisujecie je w komentarzach do tego newsa.
Zwycięzców będzie sześciu – trzech otrzyma wybraną grę z serii Exclusive oraz aparat fotograficzny BenQ DC W1220, pozostała trójka otrzyma wybraną grę – bez aparatu. Na hasła czekamy do poniedziałku, do godziny 12.00, zwycięzców wybierzemy kierując się własnym zmysłem językowo-estetycznym, który przy Bulletstormie chwaliliście.
Wszystko jasne? Do dzieła!
[UPDATE]
Aha, aha. 1700 zgłoszeń? Suuuper! Możemy nie zdążyć dziś z wynikami…
Czytaj dalej
1 855 odpowiedzi do “Ubisoft Exclusive: 6 gier, 3 aparaty, jedno hasło reklamowe”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
Ubisoft Exclusive – starczy jeszcze na wódkę!
Gra z serii Niebieskiej – 49.90. Gra z serii Czerwonej – 59.90. Gra z serii Czarnej – 69.90. Cieszyć się najlepszymi grami za najmniejszą cenę? Bezcenne.
Czarny to nie kolor! Czarny to siła!
Studencie! Teraz stać i Ciebie! Ubisoft Exclusive. Każdy znajdzie coś dla siebie! 🙂
„No ja chyba oszaleje, a zabawa tra|chciałbym we wszystkie, numery grać”
Skradankowy Fisher Sam, to dziś niezły oldskul man.|Ale jeśli szpiegiem znów być chcesz kup ubisoft exclusive też.
Czy to piątek czy niedziela zagraj sobie w Splinter Cella. Jeśli humor dobry masz w R.U.S.E zagraj jakiś czas. Czerwień, błękit i czerń to różne kolory, a więc i w grach masz wybór spory.
Każdy kto w gry gra, Ubisoft Exclusive w domu ma.
„Nawet niebieskie smoki nie powstydzą się zagrywać w gry z serii Ubisoft Exclusive.|Heroes of Might and Magic I-IV Complete- już w niebieskiej serii Ubisoft Exclusive.”
Każdy wie, że najlepsza gra Assasin’s Creed się zwie, a seria czarna to jest coś, każdy grać chce mieć z niej coś.
„Każdy wie, że najlepsza gra Assasin’s Creed się zwie, a seria czarna to jest coś, każdy gracz* chce mieć z niej coś”Sorry za pomyłkę.
„Hej, uwaga!pause, cena spada!pause, Ważna tylko zabawa!pause. Orientujcie się dzieci…!” Wszystko w rytm „Jestem luźny totalnie – Franek Kimono vel Piotr Fronczewski” ;]
Ubisoft Exclusive – Wiele sposobów. Jeden cel. Bawić.|Ubisoft Exclusive – Same hity, to nie żart. Pizza, piwko no i start!
Nie czuję jak rymuję, ale Serię Exclusive kupuję! Żadna seria im nie dorównuje!
Czyś ze Szkocji czy z Poznania,/ od Ubi Exclusive będzie grania!
„Hej, uwaga!pause, cena spada!pause, Ważna tylko zabawa!pause. Hej, Uwaga!pause Zabawy co niemiara!pause, Orientujcie się dzieci…!” – Tak lepiej ;]
Asasynem biega gracz, bo mieczykiem, lubi zabijać. 🙂 |Black Exclusive, to jest to, po co biegniesz z radością ;]
Czarny, niebieski, czerwony. Te kolory odciągną cie nawet od żony !
Nikt już nie ma nic przeciwko,tylko Exclusive i zimne piwko.
Seria NIEBIESKA – błękitna krew wśród gier. |[No w sensie że epicka, szlachecka 😉 ]
Uwaga! Przed użyciem zapoznaj się z kolorem serii dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z kolegą lub koleżanką, gdyż każda seria niewłaściwie wybrana zagraża uzależnieniem lub brakiem poczucia czasu! Ubisoft Exclusive. Dostępny w trzech kolorach, bez recepty.
Czarna seria, świeża seria. Zakup ekonomiczny, a radość nieziemsko wielka.
Czarna seria, świeża seria. Zakup ekonomiczny, a radość nieziemsko wielka.
Przepraszam za dubel postu, błąd połączenia mi się natrafił.
„Toczy się życie,|zabawa trwa,|Wszystkie Exlusive’y,|się bracie zna”
„Toczy się życie,|zabawa trwa,|Wszystkie Exlusive’y|się bracie zna”
Brothers in Arms Trylogia – Braci się nie traci
Ubisoft Exclusive. 3 wymiary roz(g)rywki.
Lepiej przygotuj nowy wentylator. Najlepiej czarny.
Nie poradzi nic teściowa gdy w Ubisoft Exlusive jest gra nowa.
Heniuuu!! Nie zapomnij zatankować paliwa!! – Krycha! Nigdzie nie jedziemy. Kupiłem Exclusiva!|I TY BĄDŹ BOHATEREM SWOJEGO DOMU! Ubisoft Exclusive – i gra się przyjemniej…|Heniu na daj mi zagrać w końcu.. cały czas mówisz „zaraz, zaraz…”
jeżeli niedopuszczalne jest słowo piwko to zapodaje na wszelki wypadek drugiejeśli głowa cię boli bo nie masz w co grać chwyć Exclusive bo to twoja brać
Ubisoft Exclusive. A jaki kolor wybieżesz dzisiaj.
Tylko z UBISOFTEM możesz zostać duchem.
*wybierzesz
Gdy Ci się nudzi i komp kurzem obrasta, kup exclusiva i do wirtualnego świata jazda!
My nami is Bob and I’m a Prince of Persia. What’s your game?
sorry za brak spacji między dugiej a jeśli
Morał z tej historii jest krótki i niektórym znany. Kup jedną z gier Ubi Exclusive, to będziesz niewyspany
Kup se chłopie 4 piwa,na zakąskę exclusive-a. 🙂
nie wyspany*
„UBIjamy świetne gry” 😉
Poproszę czarno czerwone niebieskie exclusivy- wstrząśnięte, nie mieszane:)lub gdy grać ci się chce a potfel kciuka ssie to do sklepu po exclusiva wybierz się.lub Trzy kolory, jeden cel- do gry exclusivy zapraszają cie
Czarna Czerwona czy Niebieska – Wybór należy do Ciebie !Ubisoft – Cenimy wolność wyboru !Wyjątkowa seria w Super cenie ! Poważne tytuły w śmiesznej cenie !Kolor ma znaczenie gdy gry są w świetnej cenie !
Barbra Streisand już ma grę z serii Ubisoft EXCLUSIVE! A Ty?
Jeśli tata kasą szasta, kup se, chłopie, dwójkę H.A.W.X-a!
Czarna seria:Czarną serię mrok ogarną! Każdy gracz dziś grę chce zgarnąć. Czy to java, czy to sen.. Zagrasz w gierkę będzie dzień:)Czerwona seria:Co czewone to szalone, wypasione, odnowione. Exclusiva proponuje – zagrasz w gierę, odlatujesz!Niebieska seria:Gierki niebieskie? Heah, życie królewskie! Nie ma jak to gry pod nosem, można porównać z kosmosem!
Ubisoft Exclusive – Trzy kolory , masa gier. Wybór należy do ciebie……..
Ubisoft dobre na zimowe wieczory,letnie skakanie,wiosenne gruchanie i jesienne płakanie.|Ubisoft przez cały rok tylko z tobą!!!
Choćbyś przekupił świat cały, Ubi gier jest dwór nie mały, na nic się płacze nie zdają – niemal darmo gry rozdają. Konkurencja już wymięka, bo od Ubi kolekcja gier piękna.