3. sezon „Niezwyciężonego” ma 100% pozytywnych recenzji na Rotten Tomatoes. Mark Grayson powraca w wielkim stylu

Serial „Niezwyciężony” powraca i to z mocnym uderzeniem. W chwili pisania tego tekstu trzeci sezon może pochwalić się idealną oceną od krytyków na Rotten Tomatoes. Oczywiście ta ocena może jeszcze spaść wraz z kolejnymi recenzjami, ale warto zaznaczyć, że drugi sezon również uzyskał 100% i wciąż go utrzymuje. Tylko pierwszy sezon „spadł” do 98%. To daje całej serii średnią na poziomie 99%.
A co o nowym sezonie piszą krytycy? Przyjrzymy się pierwszym recenzjom:
Trzeci sezon mógłby łatwo zostać uznany za zapychacz w oczekiwaniu na nadchodzącą wojnę z Viltrumitami, jednak tak się nie dzieje. Zamiast tego pozostaje jedną z najwspanialszych sag o superbohaterach, jakie kiedykolwiek trafiły na mały ekran.
Po dwóch znakomitych sezonach, trzecia seria „Niezwyciężonego” oferuje większą złożoność moralną i emocjonalną, wzbogacając historię Marka i wrażenia widzów.
Trzecia odsłona uwielbianej opowieści o superbohaterach Roberta Kirkmana zawiera charakterystyczne elementy, które fani znają i kochają, z mnóstwem niesamowitych odkryć, krwawych starć, skomplikowanych relacji rodzinnych, nowych kostiumów i zabawnych działań zespołowych.
W tym sezonie widzimy wiele psychicznych zmagań bohaterów, którzy myślą o swojej przyszłości. Sprawy stają się głębokie i ciężkie, ale wciąż jest kilka epickich starć wciśniętych w całość.
Dobra wiadomość jest taka, że w odróżnieniu od poprzedniego sezonu, w tym nie będzie przerwy w środku. Do tego zamówiona została już czwarta odsłona „Niezwyciężonego”, która jest w trakcie przygotowań. W jednym z wywiadów twórca serialu, Robert Kirkman, powiedział, że w planach są także kolejne sezony:
Już napisaliśmy sporo do czwartego sezonu. Z Simonem Racioppą zaplanowaliśmy serial na mniej więcej osiem sezonów. Może siedem. Może dziesięć.
Czekacie na jutrzejszą premierę trzech pierwszych odcinków 3. sezonu „Niezwyciężonego”?
Czytaj dalej
-
„Exit 8” udowadnia, że czasem po prostu liczy się rozrywka. To rzetelna...
-
2. sezon „1670” to wielki sukces Netfliksa. Adamczycha bawi po raz...
-
Spin-off „Wiedźmina” z nieoczekiwaną datą premiery. Insiderzy ujawniają, kiedy zobaczymy...
-
Trzeci sezon „Daredevila: Odrodzenie” powstanie. Dostał zielone światło od Disneya