1
14.06.2022, 06:00Lektura na 2 minuty

Aktorski „One Punch Man” w rękach reżysera „Szybkich i wściekłych”

Seba Jedna W… Wlepa.


Kuba „SztywnyPatyk” Stolarz

Przed dwoma laty Variety podało, iż Sony Pictures bierze się za aktorską adaptację mangi „One Punch Man”. Producentami mieli być Avi i Ari Arad, a jako scenarzystów ogłoszono Scotta Rosenberga i Jeffa Pinknera, którzy współpracowali ze sobą przy ostatnich dwóch „Jumanji” czy pierwszym „Venomie”. Teraz znaleziono reżysera. Jak podaje Deadline, będzie to Justin Lin.

Reżyser najbardziej kojarzony jest ze „Star Trek: W nieznane” oraz pięciu odsłon serii „Szybcy i wściekli”: trzeciej, czwartej, piątej, szóstej i dziewiątej. Miał nakręcić i dziesiątą, ale ze względu na rzekomą niemożność dogadania się z gwiazdą cyklu, Vinem Dieselem – który miał przychodzić spóźniony na plan, nie znać kwestii, nie być w formie bądź wprowadzać niechciane i nagłe poprawki do scenariusza Lina, twórca odszedł z projektu niecały miesiąc po rozpoczęciu zdjęć. Zastąpił go Louis Leterrier („Bracia Grimsby”, „Niesamowity Hulk”).

Ostatecznie Lin zabrał się za adaptację właśnie „One Punch Mana”, mangi o superbohaterze, który jest tak potężny, że tytułowym jednym ciosem potrafi załatwić każdego. Znudzony swoją sytuacją, postanawia znaleźć godnego siebie przeciwnika. Manga doczekała się w 2015 roku niemniej hitowego anime.

Lin otrzyma posadę producenta i pomoże w przepisaniu scenariusza Rosenberga i Pinknera. Produkcja ma ruszyć pod koniec roku i stanowić początek nowej marki Sony.

Redaktor
Kuba „SztywnyPatyk” Stolarz

Recenzuję rzeczy na kanale swoim, na CD-Actionowym z kolei rosomaczę, no i czasem potłumaczę (w którą stronę dotrzeć do wielickiej Kopalni Soli). Tutaj? Nie wiem, co robię, więc piszę, dopóki mnie nie wywalą.

Profil
Wpisów121

Obserwujących11

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane