4
8.06.2022, 16:00Lektura na 1 minutę
Wideo

„Black Adam”: Zwiastun filmu o antybohaterze znanym z DC Comics

Główny przeciwnik Shazama powraca po wygnaniu na Ziemię. Antagonista posiada moc porównywalną z Supermanem, a kieruje nim żądza zemsty.


Piotr „SteamPunker” Konopnicki

Na 21 października (tej jesieni) zaplanowana jest premiera spin-offu „Shazam!”z 2019 roku. Będzie to ekranizacja historii mrocznej postaci powstałej na potrzeby komiksów. Tytułowy Black Adam został w starożytnym Egipcie obdarzony niemal boskimi mocami. Ze względu na wykorzystanie ich w przerażających celach i zabicie faraona, pierwszoplanowego adwersarza ukarano trwającym 5 tysięcy lat wygnaniem. Teraz powraca na ziemię i pragnie odwetu. Trailer produkcji możecie zobaczyć poniżej.

W czarny charakter wciela się Dwayne „The Rock” Johnson, którego możecie kojarzyć z serii „Szybcy i wściekli” czy „Jumanji: Przygoda w dżungli”. Nadchodzący obraz wprowadzi do DC Extended Universe nowego szwarccharaktera. Poznamy genezę powstania postaci i motywy, które nią kierują. Zwiastun pokazuje, że Black Adam bez najmniejszych problemów radzi sobie ze swoimi wrogami, a jego siła dorównuje Supermanowi. Jednak zdobycie takiej potęgi nie odbyło się bez kosztów. Syn arcyłotra musiał poświęcić swoje życie, by ten mógł powrócić z pełnią mocy. Już za kilka miesięcy będziemy mogli zobaczyć walkę antybohatera z członkami Ligi Sprawiedliwości.

Redaktor
Piotr „SteamPunker” Konopnicki

Psychofan SteamPunku, dla którego nie ma „za trudnych” gier. Z zamiłowania strateg, z przekonań – lokalny patriota.

Profil
Wpisów19

Obserwujących1

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze