Bracia Russo zabiorą nas w przyszłość. „The Electric State” Netfliksa na oficjalnym zwiastunie

„The Electric State” zapowiadany jest jako najdroższy film w historii Netfliksa. Do tej pory tytuł ten dzierżył „Gray Man” z Ryanem Goslingiem i Chrisem Evansem w rolach głównych – szpiegowski thriller akcji kosztował platformę 200 milionów dolarów. Z początku najnowszy film braci Russo miał kosztować tyle samo, ale z czasem zaczął się rozrastać – ostatecznie stanęło na 320 milionach dolarów. Czy było warto tyle wydać? O tym mamy przekonać się już niedługo.
Netflix udostępnił zwiastun tej wysokobudżetowej produkcji. Zobaczcie, jak prezentuje się science fiction z gwiazdorską obsadą:
Oficjalny opis „The Electric State” brzmi następująco:
Akcja „The Electric State” została osadzona w futurystycznej, alternatywnej rzeczywistości lat 90. XX wieku. Główni bohaterowie, w których wcielają się wspomniana Millie Bobby Brown, znana z kultowego serialu „Stranger Things”, oraz Chris Pratt – ulubieniec widzów z serii „Strażnicy Galaktyki” – przemierzają zachód Ameryki, aby odnaleźć brata osieroconej nastolatki. W towarzystwie zaprzyjaźnionych robotów odkrywają tajemnice świata, w którym maszyny, niegdyś wiernie służące ludziom, teraz żyją na wygnaniu po nieudanej rewolucji.
Najdroższy film w historii Netlfiksa powstał na podstawie komiksu szwedzkiego artysty Simona Stalenhaga. Anthony i Joe Russo nabyli do niego prawa jeszcze w 2017 roku. Jednak dopiero pięć lat później weszli na plan, a zdjęcia zakończyli w lutym zeszłego roku (potem doszły jeszcze dokrętki). Za scenariusz odpowiadają Christopher Markus i Stephen McFeely, którzy współpracowali z braćmi przy filmach Marvela. Podczas pokazów testowych widzowie byli zachwyceni produkcją, opisując ją jako mieszankę „Zombieland” i „Matriksa”.
Jak ostatecznie przyjmie się produkcja z Nastką i Star-Lordem? O tym przekonamy się 14 marca 2025, gdy „The Electric State” zadebiutuje na platformie Netflix.
Czytaj dalej
-
„Exit 8” udowadnia, że czasem po prostu liczy się rozrywka. To rzetelna...
-
2. sezon „1670” to wielki sukces Netfliksa. Adamczycha bawi po raz...
-
Spin-off „Wiedźmina” z nieoczekiwaną datą premiery. Insiderzy ujawniają, kiedy zobaczymy...
-
Trzeci sezon „Daredevila: Odrodzenie” powstanie. Dostał zielone światło od Disneya
3 odpowiedzi do “Bracia Russo zabiorą nas w przyszłość. „The Electric State” Netfliksa na oficjalnym zwiastunie”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
Najdroższy film Netflixa, reżyserowany przez braci Russo z gwiazdorską obsadą, już to słyszałem, The Grey Man. Poprzednio kiedy dostali prawie nieograniczony budżet i wolną rękę zrobili film tak mdły i zapominalny, że , no właśnie, nikt o nim nie pamięta w innym kontekście niż klapy, także ten…
Miejmy nadzieję, że bracia Russo dadzą nam dobre kino, tak jak przy Avengersach 😀
Film nijak mnie nie interesuje, ale jak to miło że ktoś jeszcze wie, że (i jak) „Netflix” w języku polskim się odmienia.