9
20.09.2022, 09:47Lektura na 6 minut

Cyberpunk 2077 i „Edgerunners”. Porównanie gry i serialu [GALERIA]

„Edgerunners” to kapitalne anime wyciskające ze świata Cyberpunka 2077 wszystko, co chciałoby się, żeby oferowała gra CD Projektu Red. Może to kwestia wytycznych producenta, może Studio Trigger jest zajarane Night City tak samo jak ja – co by to nie było, serialowe miasto zostało żywcem wyrwane z oryginału.

Uwaga: w artykule znajdują się spoilery zarówno z gry, jak i z serialu.

Nie ma bowiem w animacji miejsca, które nie przypominałoby fragmentu świata z Cyberpunka 2077, choćby takiego mijanego tylko w drodze do jakiegoś questa. Pustynne Badlandsy, hologramy z rybami w Corpo Plaza, wzgórze bogaczy, na którym mieszczą się rezydencje Kerry’ego Eurodyne’a i rodu Arasaka, czy zwyczajne magazyny. Lokacje z gry odtworzono z najwyższą dbałością o detale i nawet jeśli się nie zna dokładnego ich położenia (dzielnicy, konkretnej ulicy), nadal doskonale się wie, co to jest.

2
zdjęć
2
zdjęć
2
zdjęć
2
zdjęć
2
zdjęć
2
zdjęć
2
zdjęć
2
zdjęć
2
zdjęć
2
zdjęć

Redaktor
Kuba „SztywnyPatyk” Stolarz

Recenzuję rzeczy na kanale swoim, na CD-Actionowym z kolei rosomaczę, no i czasem potłumaczę (w którą stronę dotrzeć do wielickiej Kopalni Soli). Tutaj? Nie wiem, co robię, więc piszę, dopóki mnie nie wywalą.

Profil
Wpisów133

Obserwujących14

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane