12
14.06.2022, 11:45Lektura na 3 minuty

Disney+ już w Polsce. Znamy pełną ofertę

Od 14 czerwca usługa streamingowa Disney+ jest dostępna w Polsce i innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Do obejrzenia jest ok. 800 filmów i ponad 1000 seriali.


Michał „Perzi” Perzanowski

Disney+ to usługa streamingowa, będąca domem dla filmów i programów Disneya, Pixara, Marvela, Gwiezdnych Wojen, National Geographic oraz wielu innych. Abonament był od dłuższego czasu dostępny w innych krajach, głównie w Europie Zachodniej i Ameryce Północnej. Wcześniejsze plotki mówiły, że usługa wejdzie do Polski latem 2022 roku.

Poniżej zobaczysz pełną ofertę, oferowaną jakość, cenę za usługę, przydatną funkcję platformy i zasady współdzielenia konta.


Oferta

Platforma stworzona przez The Walt Disney Company nie jest targetowana wyłącznie do młodego odbiorcy. Oczywiście, w ofercie znajdą się produkcje dla fanów kina familijnego. W bibliotece zamieszczono animowane filmy i seriale, a także fabularne serie komediowe.

Poza obrazami znanymi z kanałów telewizyjnych, fani innych filmów i seriali znajdą dużo produkcji dla siebie. Mowa tu oczywiście o blockbusterach i markach takich, jak „Gwiezdne Wojny” oraz tytuły ze stajni Marvela.

Widzowie spragnieni wiedzy otrzymają możliwość obejrzenia dokumentalnych produkcji od National Geographic. Na platformie dostępne będą pozycje należące pierwotnie do Fox’a, w tym kultowe seriale, jak choćby „Z Archiwum X”.

Wszystkie tytuły możecie znaleźć na specjalnie do tego zaprojektowanej stronie.


Dostępność

Disney+ obsługuje przeglądarki internetowe, urządzenia mobilne, telewizory smart, konsole do gier i inne urządzenia podłączone do telewizora. Aplikacja dostępna jest już do pobrania m.in. na iPhone’ach i iPadach, a także telefonach i tabletach z systemami Android oraz Windows. Telewizory smart od firm LG, Panasonic, Samsung i Hisense oraz Android TV również obsłużą Disney+. Możecie też wykorzystać swoją konsolę, bo platforma pojawiła się na PlayStation i Xboksach.


Współdzielenie konta

Profile to najwygodniejszy sposób, aby oglądać ulubione filmy i seriale oraz otrzymywać osobiste rekomendacje na podstawie swojej historii oglądania. Disney+ umożliwia utworzenie sześciu dodatkowych profili (łącznie siedmiu) w ramach subskrypcji. Każdy z nich ma unikatowy kod PIN, dzięki któremu tylko użytkownik profilu będzie mógł z niego korzystać.

W profilach edytować można jego nazwę, avatar, ustawienia odtwarzania i wideo w tle, a także język aplikacji lub kategorię treści.


Cena i jakość

Ceny subskrypcji Disney+ mogą się różnić w zależności od wybranego planu:

Subskrypcja miesięczna: oglądaj tysiące tytułów od Disney, Pixar, Marvel i National Geographic oraz ze świata Gwiezdnych wojen za 28,99 zł/miesiąc.

Subskrypcja roczna: uzyskaj roczny dostęp do Disney+ za 289,90 zł/rok. Po roku subskrypcja zostanie automatycznie odnowiona jako subskrypcja miesięczna w cenie 28,99 zł/miesiąc.

Jakość filmów i seriali dostępna jest nawet w 4K HDR, ale tylko w wybranych przypadkach. Z kolei jakość dźwięku to już obecność Dolby Vision i Dolby Atmos z immersyjnym dźwiękiem na kompatybilnych urządzeniach. Część produkcji umożliwia nawet tryb IMAX.


Group Watch

Za pomocą aplikacji GroupWatch możesz oglądać dowolny tytuł z biblioteki Disney+ wirtualnie ze swoimi przyjaciółmi i rodziną. Aplikacja GroupWatch automatycznie synchronizuje strumieniowany obraz, dzięki czemu wszyscy w grupie mogą oglądać razem, nawet jeśli spędzacie czas osobno.

W oglądaniu grupowym nie może brać udziału więcej niż siedmioro uczestników lub cztery strumienie z tego samego konta. Obecnie profile dziecięce nie mogą uczestniczyć w programie GroupWatch.

Jeśli chcesz wesprzeć CD-Action, zarejestruj się w Disney+ bezpośrednio TUTAJ.

Redaktor
Michał „Perzi” Perzanowski

Piłkarski męczennik kibicujący Manchesterowi United i Wiśle Kraków. Na szczęście gry działają kojąco, prawda? Lubię strategie i przygodówki. Cierpię na syndrom jeszcze jednej tury. Sprzęt nie gra roli (That's what HE said).

Profil
Wpisów81

Obserwujących1

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane