13
27.10.2021, 16:07Lektura na 1 minutę

„Diuna”: Druga część pojawi się w 2023 roku

Co nie jest zaskoczeniem, w końcu film zaczął się od napisu „Część pierwsza”.


CD-Action

Nie znam osoby, która by nie rozmawiała o Diunie. To jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku, a astrolodzy przewidują wzrost zainteresowania twórczością Franka Herberta. Recenzję filmu autorstwa Daela znajdziecie w TYM miejscu.

Tych, którzy należą do całkiem pokaźnego grona wielbicieli ekranizacji, z pewnością ucieszy informacja, że Paul… to znaczy Timothée Chalamet napisał na Twitterze, iż film doczeka się kontynuacji. Chwilkę potem studio Legendary Pictures potwierdziło informację podaną przez aktora:


This is only the beginning...Thank you to those who have experienced @dunemovie so far, and those who are going in the days and weeks ahead. We're excited to continue the journey! pic.twitter.com/mZj68Hnm0A— Legendary (@Legendary) October 26, 2021


Premiera nastąpi 20 października 2023 roku. Denis Villeneuve ponownie będzie reżyserem. Nie ma jeszcze informacji na temat obsady, ale możemy się spodziewać, że pojawią się takie nazwiska jak: Timothée Chalamet, Zendaya, Rebecca Ferguson, Josh Brolin, Stellan Skarsgård, Dave Bautista czy Javier Bardem.

Redaktor
CD-Action
Wpisów1017

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze