13.04.2016, 07:15Lektura na 1 minutę

Doctor Strange na pierwszym zwiastunie! [WIDEO]

Co Doktor Dziwago jest w stanie zaoferować Marvelowi? 


Mateusz Witczak

Oczywiście aktorstwo Benedicta Cumberbatcha (nominowanego do Oscara za "Grę Tajemnic"), który wcieli się w rolę tytułową i (zapewne) już wkrótce na stałe zagości w filmach MCU. Na ekranie mają mu partnerować Rachel McAdams (Sacha w nagrodzonym przez Akademię "Spotlighcie"), Tilda Swinton i Mads Mikkelsen. Reżyserii obrazu podjął się natomiast Scott Derrickson ("Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia").

Pierwszy zwiastun pięćdziesiątej drugiej z marvelowych historii typu "Origins" pojawił się właśnie na jutubowym kanale Jimmy'ego Kimmela. Sami oceńcie, czy po nowym Kapitanie Ameryce filmowe uniwersum Marvela ma szansę złapać kolejny oddech.

 


Redaktor
Mateusz Witczak

Do lutego 2023 prowadziłem serwis PolskiGamedev.pl i magazyn "PolskiGamedev.pl", wcześniej przez wiele lat kierowałem działem publicystyki w CD-Action. O grach pisałem m.in. w Playu, PC Formacie, Playboksie i Pikselu, a także na łamach WP, Interii i Onetu. Współpracuję z Repliką, Dwutygodnikiem i Gazetą Wyborczą, często można mnie przeczytać na łamach Polityki, gdzie publikuję teksty poświęcone prawom człowieka, mniejszościom i wykluczeniu.

Profil
Wpisów3462

Obserwujących20

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze