5.04.2024, 07:30Lektura na 1 minutę
Wideo

„Gwiezdne Wojny: Opowieści z Imperium” – Zapowiedziano kontynuację „Opowieści Jedi”

Disney opublikował zwiastun „nowego” serialu animowanego osadzonego w uniwersum Gwiezdnych Wojen.


Jakub „rajmund” Gańko

Disney nie zwalnia tempa, jeśli chodzi o seriale rozbudowujące uniwersum Star Wars. Pomiędzy kolejnymi produkcjami aktorskimi rozwijane są również te animowane, w tym ciepło przyjęte przez fanów „Opowieści Jedi” sprzed dwóch lat. Na zeszłorocznej imprezie Celebration Europe potwierdzono, że antologia powróci z kolejnym sezonem. Dzięki nowemu zwiastunowi dowiedzieliśmy się, że tym razem Jedi zastąpi Imperium, więc poniekąd mamy do czynienia z zupełnie nowym serialem.

Trailer obejrzycie poniżej:

„Gwiezdne Wojny: Opowieści z Imperium” (Disney+ ma już zaślepkę na polski tytuł produkcji) opowiedzą o losach Barriss Offee, która za czasów starego kanonu pojawiła się po raz pierwszy w książce „Nadchodząca burza”, a następnie w „Ataku klonów”, oraz wiedźma z Dathomiru, Morgan Elsbeth. Możemy też liczyć na obecność znacznie bardziej rozpoznawalnych postaci, takich jak admirał Thrawn, generał Grievous, a nawet sam... dobra, nie będę wam psuł niespodzianki – sprawdźcie sami w trailerze. Mam nadzieję, że scenarzyści mają faktycznie dobre pomysły na utrzymanie tego wszystkiego w kupie.

Premiera „Opowieści z Imperium” została zaplanowana już na 4 maja, a więc najlepszy możliwy termin dla fana Gwiezdnych Wojen. Podobnie jak w przypadku „Opowieści Jedi” możemy oczekiwać sześciu odcinków, a całość będzie oczywiście dostępna na platformie Disney+.


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, szatniarz w Lakeview Hotel, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1854

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze