3
8.01.2018, 12:03Lektura na 1 minutę

Halo: Pięć lat po zapowiedzi Spielberg wciąż pracuje nad serialem

Na pewno, jak bum cyk cyk, jak bonie dydy, serio, serio-serio, poważnie, nie na żarty, rzeczywiście!

Projekt, zaanonsowany niemal pięć lat temu, powoli zamienia się w żart, dla porządku jednak przypomnijmy, że współpraca na linii Showtime-Steven Spielberg miała zaowocować serialem telewizyjnym. 

TV Guide zapytało o los projektu Davida Nevinsa, szefa wszystkich szefów telewizyjnej platformy. Ów stwierdził, że "Halo"... 


Wciąż jest w bardzo aktywnej produkcji.


Jego kolega Gary Levine dodał zaś, iż format...


Jest ciągle rozwijany, wciąż idzie naprzód i jestem zachwycony tym, co zobaczyliśmy do tej pory.


W lipcu zeszłego roku podobnymi słowy uspokajał nas Microsoft. Tyle że i jego przedstawiciele poskąpili konkretów, ograniczając się do zapewnień, że "to serial, którego fani oczekują, i na który zasługują" oraz tym podobnych banialuków.

Niech jednak żywi nie tracą nadziei, być może Spielberg wykorzysta przy serialowym Halo doświadczenia wyniesione z "Ready Player One" (którego zwiastun już wam prezentowaliśmy). Zwłoka zresztą nie dziwi, w końcu reżyser ma ostatnio pełne ręce roboty. Całkiem niedawno zapowiedział powrót Animaniaków, wiadomo również, że stanie za kamerą piątej części przygód Indiany Jonesa

Redaktor
Mateusz Witczak

Obecnie wydaję serwis PolskiGamedev.pl, wcześniej przez wiele lat prowadziłem dział publicystyki w CD-Action. O grach pisałem m.in. w Playu, PC Formacie, Playboksie i Pikselu, a także na łamach WP, Interii i Onetu. Współpracuję z Repliką, Dwutygodnikiem i Gazetą Wyborczą, często można mnie przeczytać na łamach Polityki, gdzie publikuję teksty poświęcone prawom człowieka, mniejszościom i wykluczeniu.

Profil
Wpisów3454

Obserwujących15

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane