2
22.07.2022, 12:00Lektura na 1 minutę

„John Wick 4”: Keanu Reeves na pierwszym zdjęciu

John Wick powróci do kin dopiero w przyszłym roku, ale już dziś możemy zobaczyć pierwsze zdjęcie Keanu Reevesa promujące film.


Jakub „rajmund” Gańko

„John Wick” w reżyserii Chada Stahelskiego okazał się niespodziewanie wielkim hitem 2014 roku. Wpływy filmu zwróciły jego budżet niemal trzykrotnie, do tego doszły dobre recenzje i mnóstwo memów. Łatwo było więc przewidzieć, że historia budzącego postrach zabójcy, który próbuje wycofać się z krwawego biznesu, doczeka się kontynuacji. Obecnie oczekujemy na czwartą część cyklu: premierę „Johna Wicka 4” zapowiedziano na 24 marca 2023 roku.

Na film przyjdzie nam więc jeszcze trochę poczekać, ale w ramach zachęty na oficjalnych kanałach społecznościowych marki pojawiło się pierwsze zdjęcie Keanu Reevesa:

O samym filmie nie wiemy zbyt wiele ponad to, że powrócą w nim Lance Reddick jako Charon oraz Ian McShane jako Winston. Premiera filmu była już przesuwana ze względu na pandemię oraz zobowiązania Reevesa związane z filmem „Matrix: Zmartwychwstania”. Zdjęcia do niego były kręcone Berlinie, Paryżu, Japonii oraz Nowym Jorku. Początkowo planowano kręcić „czwórkę” jednocześnie z „piątką”, lecz wytwórnia porzuciła ten plan na wstępnym etapie prac.

„John Wick 4” to jednak nie jedyny film tego uniwersum, na który czekamy. Obecnie powstaje także spin-off zatytułowany „Ballerina”, w którym główną rolę zagra Ana de Armas. Ponadto realizowany jest serialowy prequel serii pt. „Continental”.

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów807

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane