1
8.03.2023, 08:15Lektura na 2 minuty

Jon Bernthal powróci jako Punisher w serialu „Daredevil: Born Again”

Jeśli byliście fanami netfliksowego wcielenia Punishera, to mam dla was dobrą wiadomość.


Jakub „rajmund” Gańko

Netfliksowa odnoga serialowego uniwersum Marvela, którą zapoczątkował serial „Daredevil” z 2015 roku, to dla mnie wciąż najlepsze, co przydarzyło się tej franczyzie w ostatnich latach. Oprócz trzech sezonów przygód Matta Murdocka dostaliśmy też świetną „Jessicę Jones” czy „Punishera”. I choć Netfliksowi zdarzały się wówczas mniej udane produkcje, takie jak „Iron Fist” czy „The Defenders”, było mi naprawdę szkoda, gdy Disney zerwał tę współpracę. Ale jak wiadomo w przyrodzie nic nie ginie i już w zeszłym roku dowiedzieliśmy się, że platforma Disney+ przygotuje własny serial o Daredevilu, a na dodatek ponownie wcieli się w niego Charlie Cox.

The Hollywood Reporter ma kolejne dobre wieści odnośnie do tej produkcji, która zostanie całkiem adekwatnie zatytułowana „Daredevil: Born Again” (to także tytuł komiksu Franka Millera z 1986 roku). Jeśli płakaliście po Punisherze, którego w dwóch sezonach własnego serialu odgrywał Jon Bernthal, to ta postać również narodzi się na nowo w produkcji platformy Disney+.

O samym „Daredevil: Born Again” również wiemy coraz więcej. Disney+ planuje sprezentować nam od razu 18 odcinków, do których scenariusze przygotowali Matt Corman i Chris Ord. Obaj panowie współpracowali już m.in. przy serialach „Kamuflaż” oraz „Wewnętrzny wróg”. Oprócz Coxa i Bernthala w nowej produkcji zobaczymy ponownie Vincenta D'Onofrio wcielającego się w Wilsona Fiska / Kingpina. Zdjęcia do nowych przygód Daredevila mają ruszyć jeszcze w tym miesiącu, a premiera planowana jest na wiosnę 2024 roku.

Dla przypomnienia: Jona Bernthala mogliśmy zobaczyć po raz pierwszy w roli Punishera w drugim sezonie netfliksowego „Daredevila”. Postać szybko dostała własny spin-off, który doczekał się dwóch sezonów.

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1348

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane