Kiedy ruszą zdjęcia do 3. sezonu „Fallouta”? Twórcy chcą, aby serial wrócił na antenę „tak szybko, jak to możliwe”
Już w przyszłym tygodniu, dokładnie 17 grudnia, powróci hitowy serial „Fallout” z nowymi odcinkami. Jego emisja potrwa aż do 4 lutego przyszłego roku. Przed nami osiem emocjonujących epizodów, w których bohaterowie udadzą się do New Vegas. To jednak nie powstrzymuje pytań o trzeci sezon, który został już oficjalnie zamówiony.
Ekipa stojąca za serialem Amazona ma nadzieję, że zdjęcia do trzeciego sezonu ruszą już latem 2026 roku. Taką informację przekazał producent wykonawczy serialu, Jonathan Nolan w wywiadzie dla IGN:
Jeśli chodzi o produkcję, mamy nadzieję, że znów będziemy kręcić latem przyszłego roku. Zobaczymy, czy wszystko ułoży się po naszej myśli.
Nolan liczy na to, że będą w stanie „pracować wystarczająco szybko”, aby serial jak najszybciej powrócił na antenę:
Myślę, że to, co dzieje się w telewizji, gdzie odcinki powstają coraz wolniej z sezonu na sezon, jest niestety niekorzystnym trendem. Nie chcemy, aby serial stracił swój rozmach, ale wiemy, że chcielibyśmy wrócić na antenę tak szybko, jak to możliwe.
Całego wywiadu możecie posłuchać poniżej:
Na razie jednak nie ma co wybiegać w przyszłość. Przed nami premiera drugiego sezonu, który zabierze nas w podróż przez pustkowia Mojave do postapokaliptycznego miasta New Vegas. Czeka na nas wiele smaczków, w tym Legion Cezara, radskorpiony, Mr. House (Justin Theroux), Szpon Śmierci, kultowy Dinky the T-Rex czy robot Victor.
W serialu występują Ella Purnell („Yellowjackets”), Aaron Moten („Wyzwolenie”), Walton Goggins („Biały Lotos”), Kyle MacLachlan („Twin Peaks”), Moisés Arias („Król Staten Island”) i Frances Turner („The Boys”).
Czytaj dalej
-
Poznaliśmy nominacje do Złotych Globów 2026. „Jedna bitwa po drugiej” i „Biały...
-
2Walka o Warner Bros. Discovery wciąż trwa. Paramount Skydance podejmuje...
-
1Zwiastun „Supergirl” już w tym tygodniu. Zobaczcie teaser i nowe logo...
-
3„Avatar: Ogień i popiół” z ogromnym budżetem. Film musi zarobić ponad...

„Bohaterowie udadzą się do jednej z najbardziej kultowych lokalizacji z gry Bethesdy.”
Lepiej to poprawcie, jeśli nie chcecie być obrzucani odchodami przez fanów Fallouta.