2
11.11.2022, 14:30Lektura na 1 minutę

Powstanie filmowa biografia Snoop Dogga. Współtwórcą scenarzysta „Czarnej Pantery”

"A gdy mam dość rapowania, to myślę o otwarciu budki z lodami i nazywaniu się Scoop Dogg"

Snoop Dogg to naczelny ambasador medycyny naturalnej i „pain managementu”. W ciągu 30 lat nagrał 20 albumów, wystąpił w licznych „collabach” i wielu filmach. Teraz pora na to, by ta znana i lubiana postać medialna dostała swój film biograficzny.

Za scenariusz do filmu odpowiadać ma Joe Robert Cole, który pracował przy obu „Czarnych Panterach”, a reżyserem zostanie Allen Hughes, który na swoim koncie ma na przykład post-apokaliptyczne „The Book of Eli”.

Snoop Dogg przyznał, że długo czekał z tym projektem, ponieważ zależało mu, by pracował nad nim idealny scenarzysta i odpowiedni reżyser, którzy rozumieją jego spuściznę, jaką stara się przenieść na ekrany.

Jak sam również na koniec dodał:


It was the perfect marriage. It was holy matrimony, not holy macaroni.


Snoop Dogg

Za film będzie odpowiedzialna wytwórnia Universal Pictures, która ma na koncie chociażby „Straight Outta Compton” z 2015 roku, które przedstawiało historię grupy N.W.A. W rolę Ice Cube'a wcielił w nim się jego najstarszy syn, O'Shea Jackson Jr., a sam film okazał się finansowym sukcesem z przychodem na poziomie 200 milionów dolarów przy budżecie opiewającym na kwotę 28 milionów.

Redaktor
boleslaw

self help singh

Profil
Wpisów243

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane