5
2.11.2021, 08:43Lektura na 1 minutę

„The Book of Boba Fett”: Pierwszy zwiastun nowego serialu w uniwersum Gwiezdnych Wojen [WIDEO]

Oczywiście choć premiera odbędzie się jeszcze w tym roku, w Polsce zaczekamy na produkcję do lata 2022.


Witold Tłuchowski

Moment, w którym Disney postanowił na poważnie wziąć się za tworzenie seriali z uniwersów Gwiezdnych Wojen i Marvela, był dla obu marek przełomowy. Gdy jednak superbohaterowie doczekali się już kilku produkcji aktorskich („WandaVision”, „Loki”, „Falcon i Zimowy Żołnierz”), fani mieczy świetlnych i X-Wingów musieli zadowolić się na razie samotnym (choć przy tym bardzo udanym*) „Mandalorianinem”.

Na szczęście zmieni się to już niedługo, ponieważ firma postanowiła wziąć na tapet jedną z najbardziej rozpoznawalnych starwarsowych postaci: Boba Fetta (tak, tak, też nie mam pojęcia, dlaczego jest tak popularny, skoro w pierwszej trylogii widać go było zaledwie przez kilka chwil... ale ponieważ od dziecka jest to mój ulubiony bohater, to nie zacznę przecież teraz na to narzekać). „The Book of Boba Fett” będzie spin-offem „Mandalorianina” i skupi się na próbie przejęcia kontroli nad dawnym terytorium Jabby przez słynnego łowcę nagród i współpracującą z nim Fennec Shand.

„The Book of Boba Fett” zadebiutuje w Disney+ 29 grudnia.

*A przynajmniej tak słyszałem, bo Disney+ do Polski zawita dopiero latem 2022. Cóż, przynajmniej będzie co binge'ować.

Redaktor
Witold Tłuchowski

Czytelnik CD-Action od prawie 25 lat, redaktor od 2018. Kocham Soulsy i zrobię wszystko, by inni też je pokochali. Szef newsroomu oraz działów zapowiedzi i Info.

Profil
Wpisów5444

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane