Geralt, jesteśmy na pogrzebie



Uwielbiam tę zasadę: brak świadków, brak zbrodni.



Doom.


Zamów Modern Warfare Remastered i otrzymaj darmowy egzemplarz Infinite Warfare!




Więcej tutaj.





Mistrzostwa w Space Invaders, 1980














Geralt, jesteśmy na pogrzebie

Geralt wyglądający jak grecki bóg.

GTA V na modach.

Patrzcie na tę całą grafikę, której nie będzie w grze.


Skyrim na modach.


Postal 2: czekałem na to tyle lat…













Dzięki.



Skyrim. Na modach.


Stare dobre czasy w Counter-Strike’u: przeciwnik widzi mnie z nożem, wyciąga swój nóż.
Te ceny (kliknij żeby powiększyć).

Zagadka rozwiązana.

(wiem, że było, ale jest niezmiennie dobre)
Zdradź żonę, przybijaj piątki, aż ci wybaczy.

Powiedz mojej rodzinie…
…że biegłem zbyt szybko.

Warcraft dawniej i teraz.


Harry, jesteś wiedźminem.






Skyrim… na modach.
Czytaj dalej
57 odpowiedzi do “Geralt, jesteśmy na pogrzebie”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
W dzisiejszych Nadgodzinach: Skyrim na modach. I inne rzeczy.
Fajny cosplay,tego nigdy za dużo.PS.10 strona ,drugie zdjęcie od dołu,koleś wymiata:D
Za dużo cosplayu.
@nortalf|Overwatch (zwany również „TF2 with waifus”) wciąż jest świeży. Nie ma się co dziwić.
Na ostatnim obrazku z trzeciej strony powinien być Todd Howard. 😀
Gry to nie cosplay
Ładny tyłek i piersi są fajne. Naprawdę. Ale cosplay to coś więcej niż okazja do wypięcia się do obiektywu. Zostanę zminusowany i wiem o tym, ale nie podoba mi się kierunek w jakim „przebieranki” idą.
A mnie tam ten cosplay odpowiada. Zawsze miło popatrzeć na urodziwe dziewczęta, szczególnie gdy swoim wyglądem nawiązują do postaci nam bliskich, bądź budzących nostalgię. Jeśli niektórym to nie odpowiada, to może CDA powinno robić co tydzień dwie wersje nadgodzin – jedne poświęcone cosplayowi, a drugie grom?
Skierujcie Crossa do robienia Nadgodzin, bo spikain chyba nie może utrzymać ptaka w spodniach.
Gry wideo.
Przecież tego cosplayu wcale nie ma tutaj tak dużo. O ile oczywiście weźmiemy pod uwagę, że siedzenie półnago przed aparatem i usilne wpychanie cycków i tyłka w kadr do cosplayu się nie zalicza 😉
Wybaczcie, ale nie mogę się powstrzymać by tu tego nie napisać.@Pawelczarny GAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAY!!!
Fakt – bardzo dużo cosplayu, ale jednak wolałbym (jak widzę, tak samo jak inni), by nie przesadzać z jego ilością. Może być jakiś odnośnik do całej galerii z danego cyklu / od danej cosplayerki.|Dla (pół)nagich kobiet to wchodzi się na inne strony 😉
@down ale co, nie ma racji? Przeciez napisał ze ładny tyłek i cycki są fajne i sie zgadzam ale prawie każdy Coldplay tak wyglada i to jest troche slabe
No i miało byc do marcusfenix345
@marcusfenix345, Spoko, wyjdziesz z gimnazjum trochę dorośniesz i zrozumiesz, że Pawelczarny, miał racje 🙂
Tak jasne, to wolicie męski cosplay?! Czy jak?! Dla mnie wypas! A strona 11 co za nogi!…:) Wiem wiem na redtube są lepsze cosplayerki:) Darku22 – wyrosłem z gimnazjum i dla mnie gość nie ma racji…autorzy/ki tych zdjęć pokazały w sposób stonowany, bądź lekko wyzywający, nawiązujący do gier piękno postaci z gier a zarazem ich własne kobiece piękno! Dla mnie to jest sztuka! Nie każda kobieta jest w stanie pokazać to co te panie powyżej. A jeśli uważasz inaczej, to oglądaj dzieła Salvador’a Dalí.
Ale czy ktos turaj mowi ze woli oglądać facetów? 😀 przeciez goście tylko wyrażają swoją opinie na temat coplay’u, wiec nie widzę z czym macie aż taki problem.
Pierwszy cosplay na ósmej stronie – z czego to jest?
Chodzi Ci o Metroida?
Zbyt dużo dup ;_;
Przedostatni gif najlepszy. XD
gif ze Stalkera wymiata, a co do cosplayerek…za dużo tego g*wna panoszy się, obciąc im cycki do rozmiaru jaki ma D.Va i byłoby super.
gif ze Stalkera wymiata, a co do cosplayerek…za dużo tego g*wna panoszy się, obciąc im cycki do rozmiaru jaki ma D.Va i byłoby super.
Koteł-przeszkadzacz de best 😉
@archi1 autorki tych zdjęć pokazały cycki. To potrafi każda kobieta, a przecież nie o to chodzi w cosplayu.
Geralt na stronie 7, skąd wziąć ten wieniec laurowy? Przeszedłem całą grę z oba dodatkami i go nie mam.
@spikiani You gotta get laid 😀 tyle powiem po lekturze dzisiejszych nadgodzin 😀
Za mało cosplayu, ból dupy. Za dużo, ból dupy. Niestosowny cosplay, ból dupy. Jak widać ból dupy ma różne przyczyny, a lekarstwo jest tylko jedno: Nie patrzeć. Następny pacjent proszę..
@Apacer: Wieniec laurowy dostaje się w Krwi i winie po przejściu zadania pobocznego pt:Pieśń rycerskiego serca które możesz dostać od Guillaume’a po walce z szarlejem.
ohhh! te cosplaye to nic tylko do batożenia 😉
Mod do Skyrima ze strony 11 proszę 😀
@MarcOs Ale ja nie narzekam 😀
Za duzo nagosci. Rozumiem, ze tak latwiej przyciagnac mlodych odbiorcow, no ale dla mnie to strasznie slabe.
@pombywa To było skierowane tylko do tych co mają ból dupy, aby pomóc biedakom się go pozbyć. Ta terapia zawsze działa. 😀
>O nie, gry przedstawiają za dużo nagości|>Wrzućmy w cholerę zdjęć ze skąpym cosplayem|Zdecydowaliby się w końcu
Zacny cosplay, ale 1. miejsce dostaje dzisiaj, mocno subiektywnie – Maxine Caulfield! Cudo, dzięki spik, że wynajdujesz takie rzeczy z otchłani internetu.
@Kolo: 5141: Pierwszy od góry, nie od dołu.
@Moooras Yuzuriha Inori z Guilty Crown. Swoją drogą chyba najlepszy jaki do tej pory widziałem.
Niektóre, cosplayerki, nawet jakby przebrały się za Dreadnoughta z WH40K to by znalazły sposób na wyeksponowanie biustu i pośladków. Kipiące erotyzmem cosplaye mi nie przeszkadzają o ile w ten sposób naśladują postacie z gry. Wzięcie pierwszej lepszej bohaterki i przerobienie jej na rozkładówkę z magazynu dla panów uważam za przesadę. Tak jakby stanąć nago z mieczem w dłoni i twierdzić, że wariacja cosplay’a Joanny D’Arc.
Cosplaye na 13 str. najlepsze
Dużo cosplayu w tej edycji
Nadgodziny 6: Cosplay is Back
Z jakiego filmu cosplayowego są te czarodziejki ze strony 14?
Wiedźmin Noir, me likey.
Ceny z Overwatcha i tak nie przebiją tych z „Bosko u Bosko” 😉
czy do redakcji przedostał się jakiś napalony gimbus? Ja rozumiem, niektóre cosplaye były niezłe ale szczucie cycem w tych nadgodzinach aż przytłaczało. Serio, dawno nie widziałem takiego festiwalu stulei. Ogarnijcie się admini
BournPL weathers hot, and thirst is real.
Jadę rano pociągiem zaliczyć (albo nie) dwa egzaminy. Mam już dość przeglądania materiałów, patrzę są nadgodziny. Super tego mi było trzeba, obejrzę coś zabawnego. Przypominam, że jestem w pociągu w miejscu publicznym. dekolty, dekolty w dziwnych strojach, więcej dekoltów. Po prostu trzeba było wyłączyć po paru stronach bo gdyby ktoś zerknął na ekran wziąłby mnie za jakiegoś skrzywionego pederastę. |Bo serio, strona 6 dziewczyna w bieliźnie leży na łóżku obok mieczy. To jest cosplay? Czego?
@GolemDorfl Nago z mieczem? Cosplay z Dark Souls.