Tata mnie bije

W dzisiejszych Nadgodzinach: Wiedźmin, Fallout, Overwatch, Playerunknown's Battlegrounds... Skyrim i Pokémony. Miłego przeglądania!






































































Czytaj dalej
26 odpowiedzi do “Tata mnie bije”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
Fallout 3 i Far Cry 3 epic? Ciekawe w ktorym miejscu nudne i powtarzalne gry.
Kocham nawiązanie do easter egga z pierwszego Mirror’s edge ;D
@DuncunIdahho No widzisz. Też tak uważam co do Far Cry 3. Ale znam co najmniej 2 osoby, dla których był epicki. Obie nie grały w 1.
co to za gra z naziolem co się dźgają? 15 strona ostatni gif
I co to za gra na 13 stronie, pierwszy gif z płonącym mieczem.
@Jakobosik – Dark Messiah of Might & Magic
@Jakobosik Dark Messiah of Might and Magic, świetna gra, choć już nieco wiekowa.
@Jakobosik Ze strony 15 to Wolfenstein: New Order.
@DuncunIdahho A widzisz – istnieje coś takiego jak opinia. I niekoniecznie opinie innych muszą się pokrywać z Twoimi. Moim zdaniem również FC3 i Fallout 3 są naprawdę świetnymi grami.
Dzięki wszystkim! Co ciekawe w Messiah grałem i przeszedłem całą, a nie poznałem XD.
@Jakobosik Wolfenstein:The Old Blood
Może coś w tym jest, nie grałem w pierwszy FC, trójka urzekła mnie pod wieloma względami. A na przykład nigdy nie nazwał bym epickim Bioshock Infinite, bo na tle pierwszego Bioshocka jest okrutnie słaby.
Zdjęcie ze strony 11 z napisem, że gra wciąż pracuję w 2017 roku, pochodzi z, Prehistorika 2.
@Macc Dzięki. 😀
Z jakiej gry jest to o termowizji na 2 stronie ? Tylko nie mówcie, że Wildlands xD
@NewJoker |Złamię Ci serce, ale tak… To jest Wildlands ;(
Yu Gi Oh!!! Dajcie mi to. *.*
Strona 6, dół|To zdjęcie krzesła przed telewizorem…iiii, co w związku z tym?
to w zwiazku z tym ze pokoj jest prawie nieumeblowany ale miejsce na sprzet i krzeselko sie znalazlo…CZyli jakby nie patrzac TYpowy pokoj gracza….to takie proste:-/ milego…
na stronie szóstej to Fallout 3 powinien być pod Not You
@DarZ bardzo wspolczuje naprawde
@DuncunIdahho|Kto Ci „bardzo współczuje naprawde”? Wiem, że współczuje Ci braku jakiejkolwiek umiejętności akceptacji faktu, iż są różne gusta, ale o kogo chodzi? :)|Fa Cry 3 jest udany pod względem fabularnym (4 też ma ciekawe rozwiązania), a powtarzalność to inna sprawa. Nawet w takim Wiedźminie 3, kontrakty po pewnym czasie są bardzo powtarzalne i różnią się tylko otoczką i bossem na końcu.
@Scorpix|Zgodzę się co do Far Cry 3, ale 4 jest według mnie fabularnie płytka i bez wyrazu: Aajay w przeciwieństwie do Jasona, to chłopiec na posyłki o głębi charakteru godnej beli styropianu, od którego każdy coś chce i który zgadza się na wszystko z innymi. Brody przynajmniej wyrażał swoje zdanie na temat otaczającego go świata. A jeżeli poprzez rozwiązania fabularne masz na myśli wybór pomiędzy konserwatywno-totalitarnym i liberalno-pragmatycznym(powiedzmy) dyktatorem, to też nie jest to nic specjalnego.
Scorpix przeciez F3 to kamien milowy w branzy gier, przelomowa i rewolucyjna gra. Czego ja sie czepiam. To samo Far Cry 3, jak smiem czepiac sie tak genialnych 2 pozycji
Ostatni GIF na ostatniej stronie… Yu-Gi-Oh!|Ah te karty, ale z nazw to pamiętałem tylko Dark Magiciana. Z wyglądu pamiętam też tego stworka puchatego (pamiętam z Yugi the Destiny), a kartę tego rycerza po lewej w kadrze z lewitującymi kartami, to mam nawet w realu.
FC:BD>FC 3 a to tylko dodatek