35
10.03.2023, 13:45Lektura na 1 minutę
Wideo

11 bit studios: Kup wszystkie gry wydawcy za niecałe 100 zł

11 bit studios się nie patyczkuje… Polscy twórcy i wydawcy gier ogłaszają mega promocję na swoje gry!


Marcin Hołowacz

11 bit studios Grand Collection to nic innego, jak możliwość zaopatrzenia się we wszystkie gry rodzimych deweloperów za mniej niż 100 zł. Konkretniej mówiąc chodzi o paczkę zawierającą Frostpunka, Children of Morta, Moonlightera, This War of Mine, South of the Circle, Beat Copa, Anomaly Collection, Spacecoma oraz Tower57.

11 bit studios Grand Collection to przeceniony o 90% pakiet gier, DLC i bonusowych treści (np. soundtracki). Promocja jest czasowo ograniczona i trwa do 23 marca 2023 roku.

11 bit studios Grand Collection
11 bit studios Grand Collection

Jakby tego było mało, przewidziano jeszcze kilka atrakcji np. w formie rozdawania kluczy za pośrednictwem mediów społecznościowych. Poniżej dokładny kalendarz ze szczegółami.

Rzućcie okiem na oficjalną stronę promocji na Steamie. Stosunek ceny do jakości wydaje się tu być na niezłym poziomie. Korzystając z okazji, przypominamy, że polskie studio zaprasza do biura w Warszawie na testy Frostpunka 2.

Redaktor
Marcin Hołowacz

Gry to moja pasja i zawsze w coś pogrywam, choć często jestem w tyle z najnowszymi premierami. W pewnym momencie pokochałem roguelite'y, ale przydałby się większy skill. Jeśli trafia mi się taka okazja, wtedy staram się również pisać o grach.

Profil
Wpisów158

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane