3
26.01.2023, 14:30Lektura na 5 minut

31. finał WOŚP: Gitara z Cyberpunka 2077 i inne gadżety z gier

Licytacji związanych z WOŚP nie brakuje i możecie złapać najróżniejsze fanty prosto od twórców gier – między innymi.


Patryk „Delighter” Żelazny

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to coroczna (już trzydziesta pierwsza) okazja do przekazania pewnej sumy pieniędzy na cele charytatywne. Świetnym na to sposobem są setki aukcji, w których możecie przy okazji złapać fajne gadżety – nie tylko często są związane z grami, ale nieraz wystawione przez samych developerów. Poniżej zostawiam znalezione i wybrane przeze mnie aukcje, ale nie wahajcie się podawać swoich propozycji, ponieważ lista w każdej chwili może ulec wydłużeniu.


Aukcje oficjalne

Czyli te pochodzące bezpośrednio od fundacji WOŚP lub twórców gier.

Cyberpunk 2077 Edycja Kolekcjonerska + dodatki

Czyli coś, obok czego nie mogliśmy przejść obojętnie. Wśród licytacji można trafić nawet na kolekcjonerkę Cyberpunka 2077. Liczba znajdujących się w niej elementów jest dość długa, więc pozwólcie, że zamiast wszystko tutaj listować, odeślę was, gdzie trzeba. Cena w momencie pisania tekstu wynosi 4601 złotych.

Gitara z autografem Keanu Reevesa

No więc tak, jeśli kolekcjonerka to dla was za mało, a do tego macie poczucie rytmu, to możecie pójść jeszcze o krok dalej i sprezentować sobie gitarę Johnny'ego Silverhanda z autografem Keanu Reevesa. Do licytacji możecie dołączyć POD TYM LINKIEM, a cena w momencie pisania tego tekstu wynosi jedyne 7000 złotych. O, zaraz, już 9200 złotych.

Skrzynka gracza z Floodland

Do akcji dołączyło również studio Vile Monarch odpowiedzialne za Floodland i oferują skrzynkę gracza. W skrócie: jest to skrzynka (spokojnie, nie tylko) zawierająca tematyczne gadżety, takie jak plecak, bandanę, przypinki, powerbanka, multitool oraz rację żywnościową. Licytację znajdziecie TUTAJ, z cena w momencie pisania tekstu wynosi 565 złotych.

Wizyta w siedzibie Portal Games

Tym razem coś dla fanów planszówek. Portal Games organizuje licytację, której zwycięzca będzie mógł odwiedzić siedzibę polskiego studia, a do tego testować gry i poznać tajne, nadchodzące projekty wydawcy. Aukcja znajduje się W TYM MIEJSCU, a cena w momencie pisania tego tekstu wynosi 500 złotych.

Figurka Kunoichi Yennefer z autografami od zespołu CD Projekt RED

43-centymetrowa figurka Yennefer z Vengerbergu jest wykonana z polystone'u i przedstawia dobrze nam znaną czarodziejkę w postaci kunoichi. Fani wiedźmina i japońskich klimatów raczej się tym zainteresują, więc odsyłam NA AUKCJĘ, ale uczulam, że cena w momencie pisania aktualizacji wynosi 1250 złotych.

Stwórz swój dom w House Flipper 2

Zwycięzca licytacji otrzyma możliwość zaprojektowania swojego domu marzeń i umieszczenia go w grze. Dom zostanie dodany do House Flippera 2 i udostępniony graczom z całego świata. Może być to dom inspirowany domem zwycięzcy lub przesłanym przez niego projektem, który da się zrealizować w ramach mechanik gry. Więcej szczegółów TUTAJ.

Dzień pracy w gamedevie + pakiet gadżetów

Firma QLOC przygotowała gratkę dla każdego, kto marzy o pracy w gamedevie i chciałby zaspokoić swoją ciekawość na temat tajników pracy w branży. Zwycięzca aukcji na jeden dzień stanie się pracownikiem firmy, a jej przedstawiciele pokażą mu, na czym polega praca w czterech działach: ART, DEV, LOC oraz QA. Dodatkowo otrzyma zestaw supergadżetów oraz unikatową figurkę smoka. Więcej szczegółów TUTAJ.


Pozostałe aukcje

Czyli inne licytacje związane z grami, ale od osób prywatnych.

Planszówka Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie

Skoro premiera The Lord of the Rings: Gollum została przesunięta o kolejne miesiące, możecie zorganizować sobie planszową adaptację powieści J.R.R. Tolkiena. Pod warunkiem, że macie jak wyłożyć konkretniejsze pieniądze na stół, ponieważ cena w momencie pisania tego tekstu wynosi 1525 złotych. Aukcję znajdziecie TUTAJ.

Rebel / V4MPIR

Cyberpunk 2077 na PS4 z podpisami twórców

W zasadzie tytuł aukcji mówi już wszystko, co powinniście o niej wiedzieć. Od siebie tylko dodam, że licytację znajdziecie TUTAJ, a cena w momencie pisania tekstu wynosi 520 złotych.

Cyberpunk 2077 – Torba, gadżety i artbook z podpisami

Znów pojawia się produkcja od CD Projektu RED, ale nieco bardziej rozbudowana niż ta wyżej. Tutaj licytujący mogą zawalczyć o torbę z logiem gry, artbook, brelok, porcelanową miskę na ramen, smycz do kluczy oraz naklejki. Zapraszam na aukcję, pierwszy LINK PO LEWEJ. Cena w momencie pisania tego tekstu wynosi 1075 złotych.

CD Projekt Red / pawela112

Ręcznie malowana figurka Warhammer 40,000 – Sergeant Raldaeo

Odbiliśmy się od Night City i zawędrowaliśmy aż do Warhammera. W TYM MIEJSCU możecie spróbować złapać ręcznie malowaną figurkę – niestety w aukcji brakuje informacji o jej rozmiarze. Cena w momencie pisania tego tekstu wynosi 315 złotych.

Gra planszowa Talisman: Magia i Miecz

Biorąc pod uwagę, że omawiana gra przestała być drukowana pewien smutny czas temu, to może być całkiem dobra okazja, żeby uzupełnić swoją kolekcję planszówek o bardzo dobrą pozycję. Możecie to zrobić POD TYM LINKIEM, a cena w momencie pisania tego tekstu wynosi 540 złotych.

Galakta

Ostatni limitowany kubek Retro Tydzień (+ gadżety)

Myślę, że każdy fan Retro Tygodnia (lub przynajmniej gier retro) powinien rzucić okiem na TĘ AUKCJĘ. Poza ostatnim limitowanym kubkiem Retro Tygodnia do zestawu dołączone są: breloczek, komplet naklejek, nerkę, 3 koszulki oraz bluza. Cena w momencie pisania aktualizacji wynosi 390 złotych.

Gra planszowa Nemesis: Lockdown

Tytuł aukcji już jasno wskazuje jej główną atrakcję, czyli coś idealnego na wieczory ze znajomymi, ale jeszcze warto dodać, że do zestawu dołączone są dwa kubki RCKBRS. Do licytacji możecie dołączyć W TYM MIEJSCU, a cena w momencie pisania aktualizacji wynosi 849 złotych.

Rebel / RCKBRS

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1145

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane