45 piosenek w grze o Beatlesach
Kilka dni temu zapowiedziano nową grę muzyczną, której bohaterem ma być zespół The Beatles. Mimo że premiera dopiero w przyszłym roku, czas na pierwsze szczegóły.
Niestety nie jest ich za wiele. Dowiedzieliśmy się jedynie, że w produkcji znajdzie się 45 utworów z okresu ’62 – ’69. Ponadto, jak się okazuje, prace nad tytułem rozpoczęły się już siedemnaście miesięcy temu, co – zważywszy na odległy termin debiutu – zwiastuje pojawienie się dopracowanej pozycji z Beatlesami w roli głównej.
Premiera gry nastąpić ma pod koniec przyszłego roku.
Czytaj dalej
-
1Pathologic 3 to intelektualna uczta, po której w innych grach czegoś wam będzie brakowało [RECENZJA]
-
2Twórca Peak wyjaśnia logikę stojącą za jego ceną. „4 dolary to nadal 5 dolarów, 3 dolary to 2 dolary, a 2 dolary to jak za darmo”
-
Nie tylko gracze kochają Bloodborne’a. Nawet sam Hidetaka Miyazaki twierdzi, że to „wyjątkowa gra”
-
Nowa gra Petera Molyneux z datą premiery i kolejnym trailerem. Debiut Masters of Albion jest już naprawdę blisko

Dziekuje // Dzięki ci Boże za tą grę, tak się cieszę…