19.01.2024, 11:00Lektura na 2 minuty

5 lat Oppo w Polsce i fajna promocja

Marka Oppo świętuje piąty rok obecności w Polsce. Z tej okazji jest i premiera nowej zabawki, i fajna promocja.


Grzegorz „Krigor” Karaś

Szybko minęło. Przez ten czas Oppo na naszym rynku zaznaczyło swoją obecność ciekawymi telefonami i stylistyką nierzadko nawiązującą do światowej czołówki – nawet w niższych segmentach. Tym razem zaś debiutuje tablet.


Oppo Pad Neo + prezenty

Wspomniany sprzęt to stosunkowo duży tablet: został on wyposażony w korzystający z technologii LC LTPS ekran 11,4” o rozdzielczości 2408 × 1720 pikseli. Odświeżanie obrazu odbywa się z częstotliwością 90 Hz, maksymalna jasność wynosi zaś 400 nitów.

Wewnątrz znajdziemy procesor z linii raczej tych podstawowych – Helio G99; do dyspozycji mamy również 6 lub 8 GB pamięci RAM LPDDR4X i 128 GB pamięci na dane klasy UFS 2.2 z możliwością rozszerzenia. System? Android 13 z nakładką ColorOS 13.2. Akumulator ma pojemność 8000 mAh, a naładujemy go z wykorzystaniem technologii szybkiego ładowania SUPERVOOCTM 33 W. Są też cztery głośniki zgodne z Dolby Atmos. Urządzenie waży 538 g i ma 6,89 mm grubości.

Oppo Pad Neo
Oppo Pad Neo

Tablet jest dostępny w dwóch wersjach: z łącznością Wi-Fi i LTE, kosztuje zaś odpowiednio 1299 zł i 1499 zł. To jednak nie koniec. Jeśli zdecydujecie się na jego zakup w ciągu najbliższego miesiąca (do 18 lutego), to dostaniecie w prezencie smartband Oppo Band2 oraz słuchawki Oppo Enco Buds2. Wartość prezentów wynosi kolejno 200 i 130 zł.

Urodzinowe promocje obejmują również inne urządzenia marki Oppo. Taniej można kupić smartfony Reno10, modele telefonów z serii A czy słuchawki.


Czytaj dalej

Redaktor
Grzegorz „Krigor” Karaś

Gdyby mnie ktoś zapytał, ile pracuję w CD-Action, to szczerze mówiąc, nie potrafiłbym odpowiedzieć. Zacząłem na początku studiów i... tak już zostało. Teraz prowadzę działy sprzętowe właśnie w CD-Action oraz w PC Formacie. Poza tym dużo gram: w pracy i dla przyjemności – co cały czas na szczęście sprowadza się do tego samego. Głównie strzelam i cisnę w gry akcji – sieciowo i w singlu. Nie pogardzę też bijatyką, szczególnie jeśli w nazwie ma literki MK, a także rolplejem – czy to tradycyjnym, czy takim bardziej nastawionym na akcję.

Profil
Wpisów585

Obserwujących23

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze