62
10.10.2011, 19:25Lektura na 2 minuty

Afterfall: InSanity - kup grę za dolara i wspomóż organizacje charytatywne [WIDEO]

Od dzisiaj można składać zamówienia przedpremierowe na cyfrową wersję Afterfall: InSanity. W związku z tym twórcy gry ze studia Nicolas Games wyszli z bardzo ciekawą inicjatywą. W jej ramach można nabyć produkcję za jednego dolara, a także wspomóc cele charytatywne.


Piotrek66

Nicolas Games ruszyło z nieco szaloną akcją. Od dzisiaj można składać zamówienia przedpremierowe na Afterfall: InSanity w wersji cyfrowej, która będzie po premierze rozprowadzana poprzez sieci P2P. W ramach bonusu do każdego egzemplarza dołączany będzie soundtrack. Nie to jest główną ofertą przygotowaną przez Polaków - jeśli w sumie zamówionych zostanie 10 milionów kopii, gracze otrzymają je… za jednego dolara za sztukę! Ponadto 10% zebranej sumy powędruje na konta organizacji charytatywnych.

A co jeśli nie uda się zebrać 10 milionów zamówień? Wówczas niestety będziemy musieli kupić Afterfall: InSanity po pełnej cenie, która w Polsce wyniesie 99 złotych. Zebrane do tej pory pieniądze się jednak nie zmarnują –  zostaną one bowiem w całości przekazane na rzecz wspomnianych organizacji charytatywnych.

Zamówienia przedpremierowe składać można pod TYM adresem. Choć jedna kopia kosztuje dolara, przeznaczyć można znacznie więcej – wówczas zamówimy więcej egzemplarzy gry. Płatności można także dokonywać SMS-em. W chwili pisania newsa liczba nabytych sztuk wynosi 10953. Choć 10 milionów to sporo, na uzyskanie takiego wyniku developerzy mają czas do 24 listopada.

A poniżej znajdziecie film, na którym przedstawiciel Nicolas Games wyjaśnia zasady akcji:

Redaktor
Piotrek66
Wpisów17556

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze