01.02.2016
Często komentowane 22 Komentarze

[Akademia CD-Action] Konkurs! Podpisz screeny i wygraj Dying Lighta [WYNIKI!]

[Akademia CD-Action] Konkurs! Podpisz screeny i wygraj Dying Lighta [WYNIKI!]
Kawa na ławę: podpisywanie zrzutów to jedna z najbardziej upierdliwych czynności, jakich podejmujemy sie klepiąc teksty do CDA. Chcecie nam pomóc i zdobyć w podzięce kilka gier?

Jury w jednoosobowym składzie orzekło, co następuje:

Pierwsze miejsce i kod na Dying Lighta otrzymuje… truvneeck

Na drugiej pozycji uplasował się PRF23, który w nagrodę otrzyma jeden z tytułów z serii Dobra Gra

Brązowy medal oraz własny Symualtor Farmy 16 zgarnął natomiast GreenFinch

Gratulujemy! Kody prześlemy w prywatnych wiadomościach, w ciągu najbliższych kilku dni.

***

[Treść konkursu]

Próbowaliście kiedyś popełnić merytoryczne, dowcipne sto znaków na temat 450 screena z FIFY? Ano właśnie. Bardzo często mnie i podobnych mnie głupków ratuje w takich sytuacjach Smuggler, ale w naszym konkursie postanowiliśmy nieco biedaka odciążyć.

Co trzeba zrobić? Wejść na nasze forum (konkretnie: do tego wątku) i podpisać trzy screeny z zapowiedzi Below, która to zapowiedź ukaże się w CDA 03/16. Konkurs trwa do 25.01 i żeby wziąć w nim udział należy opatrzyć komentarzem każdy ze zrzutów. Najbardziej błyskotliwe wpisy mają szanse ukazać się na łamach CDA.

A teraz najważniejsze: nagrody. Ponieważ zadanie nie jest (wbrew pozorom) łatwe, dla najlepszych z najlepszych przewidujemy kody do gier, jakie zapewnił partner Akademii, wydawnictwo Techland. Za podjęty wysiłek możecie zgarnąć:

I Miejsce – Dying Light

II Miejsce – Tytuł wydany w ramach serii Dobra Gra

III Miejsce – Symulator Farmy 16

Uwaga! Możliwość pisania na akademickim forum jest zarezerwowana dla tych, którzy przesłali nam zgłoszenie i zostali przydzieleni do jednego z bractw. więcej informacji w tym newsie.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o Akademii CD-Action, koniecznie odwiedź jej oficjalną stronę.

Potencjalnych studentów zapraszamy również na naszą grupę na Facebooku.

22 odpowiedzi do “[Akademia CD-Action] Konkurs! Podpisz screeny i wygraj Dying Lighta [WYNIKI!]”

  1. Kawa na ławę: podpisywanie zrzutów to jedna z najbardziej upierdliwych czynności, jakich podejmujemy sie klepiąc teksty do CDA. Chcecie nam pomóc i zdobyć w podzięce kilka gier?

  2. Nagroda za 3 miejsce to naprawdę 'nagroda’ ? Kappa

  3. Papkin ukaże się dzisiaj rozwiązanie konkursu o AC Syndicate?

  4. Symulator farmy 2016? Czemu to nie jest 1 nagroda? 😛

  5. Czy w przypadku zajęcia trzeciego miejsca będzie można wspaniałomyślnie zrezygnować z nagrody na rzecz kogoś tam innego następnego w kolejce?

  6. Kiedy wyniki z konkursów theothertees?

  7. Kiedy wyniki konkursów z theothertees?

  8. hahahaha, jednego nie rozwiazali (tego z listopada, z AC Syndicate) a juz za drugi sie łapią.|nic dziwnego ze poziom tekstow w CD-Action spada na łeb i szyje. nie dosc ze przy magazynie sie nie potraficie skupic (te wszystkie pseudo gazetki o WoT, CSie i innych) to i konkursy tez wam nie wychodza. zenada.

  9. Klikam „do tego wątku” i nie może znaleźć takiego.

  10. Aaaa dobra, mój błąd. Nie doczytałem, już wiem w czym problem.

  11. MagickStalker 22 stycznia 2016 o 17:44

    Spróbowałbym, ale ryzyko, że zająłbym trzecie miejsce jest za duże (choćby i to była jedna tysięczna szansa). 😛

  12. nie to że bym narzekał fajnie że mamy kolejny konkurs ale kiedy wyniki do poprzednich 125 milionów konkursów 😛 |btw nagroda za 3 miejsce to jakiś „dzołk” 😉

  13. Uoooo…no nie wierzę:D było tyle ciekawych propozycji, że czuję się naprawdę wyróżniony:)

  14. @jabber – twoj post tez zignorowalismy…

  15. Gratulacje.

  16. Yay, podjarka 😀 Choć chyba będę musiał zainwestować dzisiaj nieco w monopolowym, bo gem pisał, że na trzeźwo nie da rady. Dzięki jury!

  17. Joanna „Ranafe” Pamięta-Borkowska 1 lutego 2016 o 17:01

    Gratuluję, Panowie 🙂

  18. @Smuggler – gbyby tak było to byś mi nie odpisał. phi, beton.

  19. DuncunIdahho 1 lutego 2016 o 20:28

    @ Smuggler ze smutkiem musze przyznac ze jabber ma troszke racji. Niestety tez zuawazam znacza tendencje spadkowa calego czasopisma. Naprawde wolalem MacAbre czyli…. na stanowisku naczelnego.

  20. Ja zauwazam rowny, wysoki poziom. Czo teraz, czo teraz, kto w tym calym Internecie ma slusznosc?

  21. Gratulacje wygranym!

  22. Gratki:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *