16.07.2010
Często komentowane 157 Komentarze

Alien Swarm już w poniedziałek za darmo na Steamie [WIDEO]

Alien Swarm już w poniedziałek za darmo na Steamie [WIDEO]
Dynamiczna strzelanina na silniku Source z widokiem z góry, pozwalające na rozgrywkę w czteroosobowej kooperacji już w poniedziałek zawita na platformie Steam. Za darmo! A wraz z nią 40 broni, 64 osiągnięć i komplet narzędzi moderskich. Zwiastun poniżej.

Alien Swarm to dzieło ludzi, którzy stworzyli source’owy mod o tej samej nazwie i którzy zostali zatrudnieni przez Valve do prac nad Left 4 DeadPortalem 2. Na szczęście znaleźli oni również czas na to, by ukończyć i dopieścić swój projekt, którym już od poniedziałku będziemy mogli się cieszyć. Więcej informacji znajdziecie TU. Dzię-ku-je-my!

157 odpowiedzi do “Alien Swarm już w poniedziałek za darmo na Steamie [WIDEO]”

  1. Mi się pobiera tylko 220kb/s, no ale będzie chociaż tej nocy…

  2. Zapraszać profil: Massive88skillbitch

  3. Właśnie ściąga, zapraszać do znajomych steam: gawron125

  4. super 😀 cos ala alien shooter 2. musze to miec ;d

  5. patryk12421 20 lipca 2010 o 11:29

    chętnie zagram |nick: Junior<15>

  6. super się grało, 2 razy koledzy umarli na początku i sam przechodzień cala mapę, i mi się udało mimo facehaggerow

  7. Pomógłby ktoś? Otóż ściągnąłem Alien Swarm, lecz gdy wciskam PLAY włącza się on tylko na kilka sekund, a później się wyłącza. Dodam tylko, że mam Vistę.

Dodaj komentarz