24.01.2010
Często komentowane 29 Komentarze

Aliens vs Predator: Twórcy opowiadają o tym, co łączy stare i nowe gry z serii Aliens versus Predator [WIDEO]

Aliens vs Predator: Twórcy opowiadają o tym, co łączy stare i nowe gry z serii Aliens versus Predator [WIDEO]
Już za chwileczkę, już za momencik, Predzio i Obcy zaczną się kręcić. W grze Aliens vs Predator. Jej twórcy wspominają wcześniejsze części serii i opowiadają o tym, co łączy wszystkie gry z tego, ponad dziesięcioletniego cyklu.

Aliens vs Predator – tak było kiedyś, tak będzie wkrótce:

Premiera 19 lutego 2010 na PC, X360PS3.

29 odpowiedzi do “Aliens vs Predator: Twórcy opowiadają o tym, co łączy stare i nowe gry z serii Aliens versus Predator [WIDEO]”

  1. Już za chwileczkę, już za momencik, Predzio i Obcy zaczną się kręcić. W grze Aliens versus Predator. Jej twórcy wspominają wcześniejsze części serii i opowiadają o tym, co łączy wszystkie gry z tego, ponad dziesięcioletniego cyklu.

  2. bomba

  3. Widziałem to jakieś parę dni temu. Zeif 😉

  4. Przemyslaw1995 24 stycznia 2010 o 10:26

    Ale się będzie pykało w multiplayer, o Boże… nie mogę się doczekać! Gra wygląda rewelacyjnie. Mam nadzieję, że nie będzie się ścinać multiplayer tak jak np. w Operation Flashpoint Dragon Rising (nie wiem jak u was, ale u mnie nie da się grać w multiplayer).

  5. ja chcę demo!!!

  6. Super ! Na pewno zaczne grę Predatorem ( i to ściąganie maski – yeah ) 😉

  7. extra my chcemy demo 🙂

  8. Na pewno zagram.

  9. @Kwad_rat: My też.

  10. A wiadomo kiedy wyjdzie demo…?

  11. ’Znam to’, 'widziałem xxx dni temu’, 'ale wy opóźnieni jesteście’ (…) – po co to? Kogo to obchodzi, że już to widzieliście? Meh, co to, pokazanie, że coś już się widziało = +3 do reputacji, charyzmy itd? Odpuśćcie sobie, we don’t give a shit.

  12. Rany – a ja widzę to po raz pierwszy, bo CD-A pamięta i o takich jak ja ( oczko do Huta !) ) – nie mam bladego pojęcia dlaczego niestety przewiduję dla AvP marną przyszłość . Chyba się znowu powtarzam, ale mam od początku takie przeczucie – eh trzymajcie kciuki abym się srogo mylił !!!

  13. Gram sobie ostatnio w AvP’99 i ze sporym zaskoczeniem stwierdzam, że ta gra wygląda równie ładnie i jest tak samo piekielnie trudna jak 10 lat temu. Nie wiem jakim cudem oni to zrobili, ale pogratulować.

  14. Szkoda, że nie będzie Predaliena ;(

  15. Oby tylko gra nie była liniowa

  16. Zamówiłem w ciemno i mam nadzieję, że nie zawiodę się, tak jak nie zawiodłem się poprzednimi odsłonami;]

  17. KoniecImprezy 24 stycznia 2010 o 14:19

    Dla mnie ta gra jest najbardziej oczekiwaną grą w ierwszej połowie 2010(no może oprócz PC-towego AC II) Dziękuję Dobranoc ;P

  18. Ja nie doczytałem i myślałme żę Pedzio i obcy;P

  19. @Przemyslaw1995: ty najpierw skończ 18 lat bo cie się po nocach będzie śniło jak dostajesz w dupe od predzia i obcego 😛 .|A tak na poważnie to jestem ciekaw jak to wyjdzie 😉

  20. Jak wyjdzie gra twórcom oczywiście.

  21. Widziałem reportaż na tvgry.pl i podobno gra jest zwykłą liniową nawalanką pozbawioną klimatu poprzednich części, ze słabą fabułą. Jeżeli to prawda to wielka szkoda, bo gra zapowiadała się wyśmienicie… ;/

  22. Ej! A kwaskowata krew Aliena? Na żadnym z filmików nie widziałem jakichkolwiek obrażeń od kwasu D:

  23. I dobrze że nie jest sandboxem nowemu Wolfensteinowi to zaszkodziło…

  24. @M1CH400, widać mało filmików widziałeś.Krew obcych dalej będzie zadawać obrażenia, ale trudniej niż poprzednio będzie się dostać w obszar jej działania. |W filmie widocznie i odczuwalnie brakuje porównania z 2 częścią, która wniosła wiele nowych rzeczy do serii.

  25. Hehe… Mam nadzieję, że poprawili AI, bo w AvP2 strażnik, mimo iż cię nie widział, jak grałeś predatorem, to i tak szedł w twoją stronę.

  26. Grając marines robiłem w spodnie:)wyczesana gra szkoda że nie wydadzą jej normalnie w jakieś extra klasyce czy w czymś takim.tak wg mnie lepsza od 2-ójki pod względem grywalności i klimatu.poprostu avp2 tak nie straszy 😛

  27. Tak, tak aliens silne, a predator jeszcze silniejszy i do tego jaka różnica między 99, a 09!

  28. nieboszczyk 4 lutego 2010 o 20:39

    Co łączy te gry? Nic! Prócz postaci -.- Wydaje mi się że robiła ją inna firma niż rebelion … AVP1 była o wiele wiele wiele wiele wiele wiele wiele wiele wiele wiele wiele wiele wiele wiele wiele wiele wiele wiele wiele wiele wiele wiele wiele wiele lepsza!!!

  29. nieboszczyk 4 lutego 2010 o 20:40

    Sry za podwójny post ale bzyk36 … Szedł w twoją stronę ponieważ cię słyszał jak chodzisz ;P

Dodaj komentarz