9
5.02.2019, 21:39Lektura na 1 minutę

Anno 1800: Tuż przed premierą grę będzie można przetestować za darmo

Twórcy ujawnili datę otwartych testów.


Paweł „Cursian” Raban

Pod koniec stycznia dowiedzieliśmy się, że Ubisoft przesunął premierę najnowszej części Anno, aby zyskać nieco więcej czasu na ostatnie szlify. Okazało się, że to słuszna decyzja, bo gracze, którzy mieli styczność z zamkniętą betą, narzekali między innymi na optymalizację, problemy z balansem i niedostateczną ilość informacji, jakie podsuwano im w pewnych kwestiach.

Autorzy zarzekają się, że wezmą sobie wszelkie uwagi do serca i poprawią wadliwe elementy. Co ważne nie trzeba im będzie wierzyć na słowo, bo na kilka dni przed zaplanowaną na 16 kwietnia premierą, będziemy mogli za darmo sprawdzić, czy wywiązali się z zadania. W dniach 12-14 kwietnia odbędą się otwarte testy Anno 1800. Jeśli chcecie wziąć w nich udział, nie musicie się w żaden sposób zapisywać – wystarczy, że pobierzecie grę, gdy zostanie już udostępniona.

Redaktor
Paweł „Cursian” Raban

Jestem wielbicielem turówek i wszelkiej maści erpegów: zarówno klasycznych, jak i współczesnych. Do tego zdeklarowanym zwolennikiem tytułów dla jednego gracza, przy czym od tej zasady istnieje jeden poważny wyjątek – World of Warcraft. W Azeroth przesiedziałem więcej godzin, niż chciałbym przyznać, raz ciesząc się każdą chwilą, kiedy indziej zrzędząc na czym świat stoi. Nie wyobrażam sobie dnia bez książki (niemal zawsze fantastyki), za to spokojnie obyłbym się bez kina i seriali. Z CDA związany jestem od 2011 roku.

Profil
Wpisów3204

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane