31
22.11.2012, 12:00Lektura na 1 minutę

Assassin´s Creed III. Dziś premiera na PC. A w Belgii nie zagrają. Bo gry "spadły z ciężarówki"...

Dzisiaj Assassin’s Creed III w wersji PC debiutuje w Europie. Podczas gdy polscy gracze nie powinni mieć problemów z zakupem gry, o tyle gorzej będą mieć nasi koledzy z krajów Beneluksu. W ubiegłym tygodniu doszło do zuchwałej kradzieży… całego zapasu kopii, które miały trafić na tamtejszy rynek.


Piotrek66

Jak donosi dziennik Entertainment Business NL, 14 listopada złodzieje przejęli ciężarówkę z wszystkimi egzemplarzami Assassin’s Creeda III w wersji PC, które miały pojawić się w dniu premiery w sklepach w Belgii, Holandii i Luksemburgu.

O sprawie wie już Ubisoft — firma zna już kody kreskowe i klucze, które znajdowały się w skradzionych kopiach. Zostaną one dodane do tzw. czarnej listy — jeżeli ktoś spróbuje je aktywować, zostaną one zablokowane. Co prawda, francuski koncern twierdzi, że dzisiejsza premiera w krajach Beneluksu nie jest zagrożona, bo udało się znaleźć dodatkowe kopie, ale w gorszej sytuacji są gracze, którzy zamówili edycje kolekcjonerskie Assassin’s Creed III — ich ponoć nie da się "doprodukować".

Redaktor
Piotrek66
Wpisów17556

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze